» »

računalniška+pisaln miza

računalniška+pisaln miza

NemecRok ::

Pozdravljeni!

V kratkem se mislim preselit v novo sobo, katera pa še ni čisto nič opremljena, zato se trenutno mučim z izbiro pohištva, ki bo moji uporabi primeren.

Trenutno me zanima predvsem miza za katero bi rad,da bi bila dovolj prostorna ter po možnostni, da bi bila kotna miza....da bi mev na eni strani kota računalnik(pod mizo),monitor,skener(na mizi),tiskalnik,zvočnike,rutar(na policah mize) ter seveda tipkovnico ter po možnosti tudi miško pod mizo na pomični polici...no na drugi strani kota pa bi mev prostor, ki ga bi uporabljav za pisanje ter te stvari...na tem koncu mize bi bli priporočljivi tudi kakšni predali...

...seveda vse to so sedaj moje želje kako bi izgledala `popovna` miza in vem da bom takšno težko dobu, razen če bi jo dav po naročilu delat

Sedaj pa me zanima, če mogoče kdo izmed vas ve za kakšno stran al pa trgovino kjer bi se dalo podobne mize dobit...lahko pa mi predlagate tudi pohištvo za celo sobo(mladinsko)...mogoč se bo kaj zanimivga našlo ;)

Že v naprej se vam najlepše zahvaljjujem za vaše predloge,

Lp!

Švaba
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

boštjan ::

pojdi v lesnino,jaz sem tam svojo mizo kupo,ki ni kotna,ampak sem vido eno prostorno.res,da je od naupa že skoraj 2 leti preteklo,samo izbira je bla velika.mojo sem kupo v Hočah.
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

imi ::

"ter seveda tipkovnico ter po možnosti tudi miško pod mizo na pomični polici...."

Ne kupuj take mize! Ti bodo zapestja hvaležna. Sploh pa so te računalniške mize neprimerne za dolgotrajneše delo.

gfighter ::

Lahko pa poskusiš sam kaj ustvariti. Jaz za svojo sobo nisem našel primerne, ker imam malo čudne mere, zato sem si naredil načrte, šel v hobby program trgovino po les in material ter jo sestavil sam. Končni rezultat je bilo pa nekaj takšnega:



Na mizi imam dva CRT-ja, levo je printer, desno pa ogromna polica s CD-ji. Vse skupaj me je prišlo okoli 10-15.000 SIT, v trgovini bi dal gotovo vsaj trikrat več za tako veliko mizo pa še ne bi dobil točno takšne, kakršno sem rabil (glede na mere). Če imaš čas in nekaj mizarske žilice, je tole zelo dobra rešitev...

spenstar ::

www.novoles.si
Tam sem jaz kupil otrosko sobo za hcerko. (poglej pod prodajni program "otroske sobe", tam bos videl mizo s preklopom in predalcnik na kolesih). Cena?! Jest sem jo kupil direkt pri Novolesu in je miza s preklopom prisla 25.000 sit ter predalcnik na kolesih okoli 20.000 sit). V Lesnini pride ista stvar 40% drazje.8-O

Podobno stvar ima tudi www.alples.si, program "Tempo X". Samo Alples nima svoje industrijske prodajalne, zato si primoran kupiti v eni od pohistvenih trgovin. Seveda so potem cene z marzami.:\
spenstar
SPENSTAR--builder

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spenstar ()

fosil ::

@ imi
"ter seveda tipkovnico ter po možnosti tudi miško pod mizo na pomični polici...."

Ne kupuj take mize! Ti bodo zapestja hvaležna. Sploh pa so te računalniške mize neprimerne za dolgotrajneše delo.

To pa sploh ni res. Malo si preber tale in tale članek. No pa na hitro ene par citatov: "Miško (in tipkovnico) morate imeti na taki višini, da je kot med nadlaktjo in podlaktjo pri sproščenih ramenih 90° ali več. Raje nekoliko več.... Nikakor zapestij ne naslanjajte na rob mize, še posebej, če je ta oster.... "
Tako da vsekakor je boljše met tipkovnico in miško malo nižje, seveda je pa odvisno kako velik si in kako visoko imaš stol.
Tako je!

NemecRok ::

spemstar....ja sej ravno te mize sm gledu k si mi jih ti predlagu samo vseen se mi zdijo še malo premajhne...tako v širino kot v dovžino.

Drgač pa zdle delam v pivovarni Laško in imajo v nekaterih pisarnah čisto nove mize katere so zares super..zelo prostorne in vsestranske po vrh so pa še masivne ter zelo lepega izgleda, vendar pri teh mizah me skrbi cena ker so po mojem za njih morali odštet kar lepe denarce :(

Torej rad bi, da bi mev mizo na kateri bi mev dovol prostora tako za računalnik kot tud za birokracijo ter te stvari.

Sej to mizo ki mam sedaj je naprimer dovol široka, vendar precej premajhna, da bi lahk mev vse na njej...tko mi naprimer zmanjka prostor za skener ter za birokracijo:(

Lp!

Švaba
Toshiba Satellite Pro A300-1NT


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava pisalne mize!

Oddelek: Loža
2411131 (841) korenje3
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227033 (24522) root987
»

Računalniška miza.

Oddelek: Kaj kupiti
3616734 (7071) nodrim
»

Katera računalniška miza?

Oddelek: Kaj kupiti
71911 (1911) marko1000
»

Računalniška miza

Oddelek: Kaj kupiti
4111928 (10343) milica

Več podobnih tem