» »

Računalniška miza

Računalniška miza

kalcek16 ::

Zanima me kje naj kupim dobro računalniško mizo (prosu bi če mi daste kakšne internet naslove) seveda v Sloveniji:D Rad bi eno tako mizo ki ima posebno poličko za monitor, in še printer ter kakšen stacionarni telefon.pa še za kištico naj ima nekje prostor. HVALA! Področje trgovin naj bo v okolici Ljubljane.
  • premaknila iz Loža: CAT ()

CAT ::

v lesnini poglej --> kje v ljubljani je pa ne vem, ker nisem od tam
Lp
CAT

matias ::

Rutar, Harvey & Norman
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

dr.J ::

Namenske računalniške mizice so popolnoma neuporabne. Nimaš kam položiti lista papirja (ali zvezka in knjige), če dobiš večji monitor ali večje ohišje, pa mizico lahko samo še v smeti vržeš.

BigWhale ::

Najboljsa racunalniska miza je deska, dolga vsaj dva metra in siroka vsaj meter dvajset, imeti mora tudi stiri noge.

Vse ostalo je pa neuporabno... kar se racunalniskih miz tice...

Matwic ::

Ce bos kupil "racunalnisko" mizo, ne bos mogel spraviti noter monitorja vecjega od 17 palcev. Tipkovnica bo morala biti najbolj standardna kar jih lahko njades (Logitech Internet Navigator, Microsoft Natural Keyboard, odpadejo saj so prevelike). Roka, ki bo na misi ti bo odpadla, saj je treba mis dati v strasno neudoben polozaj. In ko se bos naslonil na to mizo se bo prelomila na pol.

Zdaj pa moja priporocila:

Racunalniska miza: 2 mizi mer vsaj D120cm, Š90 cm povezani s kotom. To se pravi standardna kotna miza. Dobis v Mi Lesnini centru (Brdo), Harvey & Norman. Cena od 50.000 SIT - 70.000 SIT.

Dobra racunalniska miza: Glavna miza velikosti (tam kjer bo monitor) D150cm, Š100 - 120cm. Potem pa zraven se ena miza taka kot sem napisal zgoraj. Delati bos moral po narocilu, a naj te to ne ustrasi saj cene niso tako drazje. Cena od 60.000 SIT - 120.000 SIT (odvisno koliko se zmisljujes)

Vrhunska racunalniska miza: Nastavljiva visina monitorja, nastavljiva visina mize, nastavljiva visina za tipkovnico. Te mize so drage kot zefran, ampkak so pa seveda najboljse kar si lahko privosci racunalnicar. Seveda mi ni potrebno omeniti, da jih v Sloveniji nikoli ne bos mogel dobiti. In pa se, ce bos kupil to mizo nujno sodi zraven se stol Aeron.
Cena prvega modela, ki se ga splaca kupiti: $1.395 (279.424 SIT) + stroski postnine in carina.
Biomorph mize

Nikakor pa ne kupi mize pod 40.000 SIT (razen ce je kaksna super razprodaja) saj se ti bodo po enem letu unicile in so preprosto receno zanic.
Pravtako so ti v kaksni trgovini sposobni pokazati mizo, ki stane 500.000 SIT in je se vedno narejena iz iverice. To pa je preprosto nateg.

boom-bar ::

Jst se strinjam da je najbol miza pisalniška miza, jst sm jo dubu v lesnini za 40k kosr in je VELIKA in mam gor cel kup CDjev, LCD, tri zvočnike(inspire 5300), telefon, razdelilc, ADSL modem liste in seveda Internet navigator SE od Logitecha pa ki ostane dovolj prostora da manevriram z miško, bom prlepu sliko ko jo nardim.
Legalizirajte mehke droge!!!

hordak ::

Najbolj se ti splača angažirat kakega vaškega mizarja. Jaz sem jo ravno naročil pri nekom takem.
Mere: 220x115, iz 4cm debelega ploha, s štirimi predali na desni strani - cena 20.000.
V Harvey-Normanu pa za ta denar dobiš kvečjemu kako pručko:D

boštjan ::

fantje ko bi vi vidli kaj sem jaz za 20k kupo v lesnini,ne bi hodli k nobenemu mizaru.

krneki ::

Jaz sem tudi lepo zavil v Lesnino pred dobrim letom in si nabavil enostavno 160x80x70 (š/g/v) mizo za ene 22k, nč fancy. Sem zelo zadovoljen s placom, kljub vsem externim napravam, zvočnikov, hrane in ostale (ne)običajne šare, ki se valja po mizi.:D

perci ::

Moj fotr ma velko kotno mizo - res opasna zadeva - doma narjena za male pare - res da je grda, ampak praktična je pa zelo zelo. Še noge lahko stegneš taaaaako daleč ;)).

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

zlabo ::

Meni nobena ni odgovarjala glede mer, pa še drage so bile. Skupaj s fotrom sva kupila železje, on je vse zašvasal, potem pa sva šla v hoby lesnino in kupila še lesne stvari in vodila za predale. Meni se zdi miza zelo uporabna, pa še lepša kot kuljene, ker sem vanjo vložil svoje delo.

LP, zlabo

boštjan ::




evo slikic mizice za katero sem dal 20k v lesnini.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

perci ::

Boštjan: Ni mi jasno kako lahko delaš na tako mejhnem prostoru - tole je zame mučenje.

boštjan ::

Boštjan: Ni mi jasno kako lahko delaš na tako mejhnem prostoru - tole je zame mučenje.

meni ni nič na tesno,noge lahko zleknem na zvočnik,roke mam na stolu in brez problema tipkam.je pa res,da jaz ne merim 190cm ,ampak 170cm in me nič ne ovira.

Myth ::

Hehe... Najboljse je da neses nekaj prospektov mizarju, ki ga poznas, pa skupaj naredita mizo tvojim meram zadovoljivo. Placal bos najvec 50k za vse skup(material,delo). To jaz nameravam naredit.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

boštjan ::

za 50k pa res ne dam za mizo,razen če je iz mahagonija.:D Mr|ce,res raje idi v lesnini(Hoče),pa si jo izberi.

Jux ::

ko enkrat resno delaš na 3 metre dolgi mizi ter široki en meter, ugotoviš da je vsaka miza premajhna. Boštjan nimam pojma kam daš ti kakšen papir, če moraš kaj zraven brat, kaj šele kakšno bolj konkretno knjigo.

Sej pravm, 100 ljudi, 100 čudi, 100 žena, 200 sisa!
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Myth ::

Saj to sem gledal, najboljsi les, razni dodatki, vse skup...
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

boštjan ::

Jux,knjige in papir držim v roki,če pa je knjiga oz. literatura težka,pa naslonim na bedre;)

Sej pravm, 100 ljudi, 100 čudi, 100 žena, 200 sisa!

i couldn't agree more

perci ::

Ti imaš knjige in papirje v roki, jst pa roke na mizi ;)

boštjan ::

to je blo bolj tak rečeno,če se kdaj zgodi da pade kaka knjiga v roke,ker drugače lepo vse prek neta preberem,če je zanimivo pa skopiram.redko kdaj berem kaj iz knjige ,če sem poleg računala.

Gandalfar ::

bostjan pac ni student :)

boštjan ::

that's right:D

Myth ::

Boštjan, te ne začne glava bolet, ko buljiš dolgo not v ekran? Mene začne in tako raje kaj sprintam in berem z listov. Papir še vedno obstaja in je bolje kot da so podatki na trdem disku, ki gre fuč. To je že bolj offtopic.

Glede tistih 50k. Če imam mizarja prijatla, misliš da bi mu plačal 50k?!? :D Res je tudi, da imamo v Hočah Lesnino. Ampak, takšno mizo kot jaz iščem, lahko samo mizar naredi, kajti imam zahteve. Sedaj imam navadno mizo (mere:110-55-80) na kateri je monitor, en zvocnik, telefon, luc, kab. modem , nekaj cd-jov in tipkovnica Microsoft Natural. Nimam ravno placa za zvezke in knjige, katere bi moral studirat in tako moram v lezecki polozaj, kar je neprijetno. >:D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

kuglvinkl ::

Miza... Sam imam mizo dolgo 2.5m, široko 1m, kjer je v obliki črke L pa še .5 metra.

Za paperwork imam na voljo slab meter in pol, dva monitorja pobereta slab meter, na koncu je še kišta. Roxx skratka.

Koštala je pa, ... 10k plošča, ogrodje naredil oča, mizar zrezal obliko in prelakiral (2k?).
Your focus determines your reallity

kalcek16 ::

No folk, zahvalu bi se vam za vse odgovore. kupu sem kotno računalniško mizo za 35.000 SIT v Rutarju. Na tej mizi imam monitor in zvočnika od računalnika in ogromno placa za knjige in druge stvari. na levi in desni polički imam zvočnika od stolpa. na zgornji polici mize pa imam skener, printer in ojačevalce za zvočnike. Poleg tega imam tudi pod mizo poličke za razni pisarniški material in za kištico. pa še to, zasledil sem pripombo da se na takih mizah nemore imeti večji monitor kot 15˝ ali 17˝ to ni res, jaz imam 15˝ampak bi vseeno lahko gor spravu 19˝ali 21˝ali celo več. Slikco pa bom pokazal jutri.

Backup22 ::

boštjan => ql zvočnike :D DRgač pa ki maš ti miško..yao jaz umrem pomoje >:D

Backup22 ::

Aja pa printer daj drugam pa tja gor miško..pa monitor bol nazaj pa bo bolše..

boštjan ::

Aja pa printer daj drugam pa tja gor miško..pa monitor bol nazaj pa bo bolše..

Backup22,no go,sem že probal.stol je spuščen in tako mi najbolj ustreza,pa zapestje tudi ne boli.miški in tasaturi pa se izmenjujeta,odvisno na kerem kompu sem

BigWhale ::

ce moras na monitor gledat tko, da glavo obrnes, je miza za en drek... :P

KTr1sk ::

Jaz sem dal mizarju delat mizo, stalo je zelo veliko, ampak je pa res vredu kvaliteta in tudi udobno se počutim-dosti prostora, načrt sem sam narisal
nekaj mi je sestra pomagala, ker ima dobr okus :) In zdaj končni rezultat zgleda pa takole



ostale slike
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

AndrewSmith ::

Tomaz...meni je bolj komponentistika vsec kot miza:D :D :D
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

GrimReaper ::

Jest sm naroču tole mizo, plain and simple:
PIVK mal manjša slika, lol

Sicer je že 5 tednov, ampak upam da enkrat bo.
Zdej mam pa to tretjo od uspod. No če pogledate, peta od uspod je pa res za mazohiste.
Imam tud G11 tipkovnico in Razer Mantis podlogo, lol, tko da je šla polička za tipkovnico takoj dol.
Pol sm uzel še koleščke dol da je taprava višina (75 cm). Ko je 1m velka, tko gor prideta glih do roba tipkovnica in podloga :S.
Sam nog pa nimam kam dat, se butam v tisto omarco. Računalnik ne pride gor na mizo, na un slik so mel fakin ozko ohišje.
Tko da zdej sm vzel navadno mizo, tele računalniške so se mi zagrenile. Boštjan zgori se mi tud smili.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Še v Jokerju je en članek o tem (zanimivo za prebrat):
http://www.joker.si/article.php?rubrika=1&articleid=840&page=1



Hehe.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Grimlord ::

Podobno mizo kot jo je omenil GrimReaper (pivk) imam sam. narejena je an istem principu.

Samo velika delovna površina, spodaj pod mizo nič. Skratka, ne menjam take mize za nil na svetu. ne vem kako sem lahko delal prej za manjšem delovnem prostoru :)

Sicer pa če že tolko presedimo pred računalniki, si lahko vsaj prostor okoli monitorja malo sporihtamo ;)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

roli ::

Jaz imam pa kar dve mizi.Pa je še njabolj priročno.Ena miza je velika (pisarniška miza),ki sem jo rabljeno kupil v prodajalni rabljenega pohištva za 20k SIT (nova je bila taka 80k - rabljena je bila popolnoma v brezhibnem stanju razen dveh majhnjih praskic)(spodaj je koščena barva vendar sem čez prelepil folijo,da se klapa v sobo).Gori mam 19" LCD, multifunkcijsko napravo,prenosni disk,blok,kozarec,flašo.... Nosilec za računalnik je home made (moj oče ga je naredil vendar je zaradi drugačnega ohišja prekrit z leseno ploščo,ki je prej ni bilo).Poleg je pa ena pol leta ali še manj stara računalniška miza iz comtrona (za 11k je OK),ki je sicer bolj majava in ne ponuja veliko prostora vendar je OK za monitor,zvočnik,tipkovnico,miš,laserski printer...

Še slika:


Flaša je tam zaradi tega,ker sem jo ravno v smeti nesel.Da ne bo koga motilo,da je tam.
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

ddeben ::

Heh...Js sm si lepo kupil take 3 aluminijaste noge kot so na sliki od GrimReaperja, pa dva dolga kockasta nosilca, da se miza ne sloči, potem sm pa u Lesnino skočil in jim dal mere za razrez. Kupil še zraven trak za obrobit, cca. 50 komadov vijakov pa 8 aluminijastih ploščic in si vse skupaj sam naredil. Prišlo me je pa malo pod 30.000 sit. Gre pa za takole zadevo... klik:)

urbybaby ::

Jst sm pa pa kar po naročilu dal delat. Kotna miza in dva predalnika. Super zadeva.

Še slika

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

strictom ::

Za 25k v lesnini bla akcija. Kotna v L obliki zraven pa še en predalnik. Služi svojemu namenu. Dam kakšno sliko če se spomenm.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

furnik ::



Made in home!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

milica ::

Jaz sem jo dobila TU


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava pisalne mize!

Oddelek: Loža
2411148 (858) korenje3
»

Kaksno racunalnisko mizo imate?

Oddelek: Loža
172281 (1570) cebelar123
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227214 (24703) root987
»

Računalniška miza.

Oddelek: Kaj kupiti
3616747 (7084) nodrim
»

računalniška+pisaln miza

Oddelek: Kaj kupiti
62832 (2728) NemecRok

Več podobnih tem