» »

GLOBAL PB GUID BAN 32730773

GLOBAL PB GUID BAN 32730773

shany ::

zakaj se mi to izpiše ko zagajam cod:uo, navaden cod pa dela normalno. probal sem updetat pb, formatiru sem comp , znova nasnel igro, spremeno ip. nimam pojma ce kdo ve naj mi pomaga.
  • spremenil: shany ()

NoUse4AName ::

global ban pomeni da si banan iz vseh PB enabled serverjev, ker so te ugotovili da cheatas.

tsatthoggua ::

Če si cheatal ti prav privoščim da so te banal. Sicer pa nič bat...še vedno lahko igraš na serverjih ki PB ne uporabljajo in vsi uporabljajo wallhacke in aimbote tako da bo igra zate spet postala fair in zanimiva ko si boste iz 500m headshote skoz delal MUHAHAHAHA. Pa veselo cheatanje še naprej.

V primeru da nisi cheatal pa sori samo res iz dna srca sovražim vse cheaterje in bi jim še kaj hujšega privoščil kot samo global ban.

shany ::

no sej fora je u tem da nisem nikoli cital, ampak res še nikoli probal citat tak da mi ni najbolj jasn to vvse skup.
Kaj naj naredim?

Xplicit ::

ja za brez veze te zihr niso banal... :\

mogoce se je ksn wallhack 'samodejno' instaliral na tvoj kompjutr :D

NoUse4AName ::

Kaj pozna kdo tvoj cdkey? Je cdkey ki ga uporabljaš sploh tvoj?

urbnzy ::

ja očitno si uporabil piratski CD-key od nekoga, ki je že bil benan na nekem serverju. Ker obstaja tudi ban lista, kjer je ogromno cd-keyev. Čisto lahka rešitev je, da spremeniš cd-key v multiplayer>multiplayer options (al tam nekje)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35674057 (16823) tropico2078
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517692 (6887) steev
»

Infinity Ward in Valve blokirata goljufivce

Oddelek: Novice / Igre
345073 (3526) BangBros123
»

Intel bo lovil goljufe (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
568343 (6209) KoKi
»

CoD problem

Oddelek: Igre
81124 (1050) |CyGNUS-x

Več podobnih tem