» »

Messenger meziki - ustvarjanje svojih

Messenger meziki - ustvarjanje svojih

SellAlej ::

lep pozdrav ali se mogoce komu sanja kako lahko sam naredis svoje mezike za MSN Messenger? sem iskal na google-u pa mi najde samo managerja ali nick creatorja ... ta dva programa pa nimata veze z nobenim ustvarjanjem mezikov, je komu ze uspelo jih naredit oziroma kako se lahko naredi le-te?

OmegaBlue ::

To je globoko skrivna in drago plačljiva skrivnost Microsofta - brez zajebancije.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

largie ::

če se ne motim so mežiki narejeni v flashu. meni je ob prejemu čisto prvega zahteval flash player nadgradnjo. kako se jih potem vdela v msn messenger pa nimam pojma.

#000000 ::

Verjetno bi blo fino kakega ujet, in pogledat iz kakaga testa je narejen. LP

largie ::

sem malo pogledal. mežiki se pri meni nahajajo v mapi C:\Documents and Settings\username\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\številka\Winks2\ in \Winks3\. imajo končnico .dat, ampak so čisto navadne zip datoteke. če odprem en tak .dat v mojem priljubljenem programu za arhive vidim sam mežik v .sfw datoteki, eno .png slikco za seznam mežikov in pa eno .xml datoteko. torej, če znaš delat flash animacije, ne bo težko.

#000000 ::

Ja sej se mi je zel da je fash, 'drugač pa osebo ne uporabljam MSN-ja al pa podobnih zadev' dal bi se narest svoj mežik, o tem ni dvoma, ampak bi pol mogu predelat tut kak drug file in probat, če bi delal pa nea vem :D verjetno se tud ne bo nebenmu dal s tem zezat. K je brez veze. Ampak teoretično pa se da. LP

AngelOfDeath ::

@largie

so že na vse mogoče načine sprobavali narest svoje mežike pa jim do sedaj še ni uspelo

darkolord ::

Je uspelo.

Ene dva tedna gor mi je uspelo ene 100 kitajskih namestit gor, tako da se da... bom probal poiskat

Edit: Ja, zgleda kot čisto navaden flash, edino kar je "posebnega" je, da na koncu pošlje ukaz fscommand("quit");

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23676046 (16687) tilinho20
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117683 (13363) 64202
»

Microsoft in Yahoo sklenila IM partnerstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
558739 (7473) ahac
»

messenger 7.0

Oddelek: Programska oprema
484968 (2744) Jan987
»

messenger

Oddelek: Programska oprema
101464 (1327) hunter01

Več podobnih tem