» »

Puljenje reber in Bakreni vložek

Puljenje reber in Bakreni vložek

SkyNet ::

Dobri dan!
-Me zanima, če lahko odtrgam procesor ali rame, če z njih trgam (z kombinirkami, kleščami) hladilna rebra?
-Prav tako me zanima, če se splača pod procesor nalit malo termalne paste in na to sranje položit še malo bakra?

Danka vam za odgovore!
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

msmiha ::

jaz s svojim Geforcom nebi bil tako grob:D. Če boš pa enkrat hladilnik dol dobu pol pa daj gor kar Blue orba al pa kaj podobnega. Nikar pa ne devaj gor starega hladilnika in pa spodaj baker al pa karkoli že.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

alien-w ::

Zdej odvisno od tega, kolk si pogumen, pa kolk ti je do tvoje kartice... jest predlagam naslednje: To je copy/paste enega od mojih postov izpred nekaj casa: Naj povzamem: pejt mal ven pred bajto stat (al pa na balkon), pa ne met stunfov gor. V eni roki drzi top sraufenciger(ne kriznega) v drugi pa kartico s problematičnim hladilnikom. Ko te zacne zebst v prste na nogi pocakaj se malo, toliko da jih ne bos vec cutil. Ko se to zgodi nastavi sraufenciger med rebra in proc na kartici in počasi prevzdiguj na vseh straneh, toliko časa da odpade dol. Ker ob dokončni odtujitvi hladnika s kartico zadeva rada poskoči si priskrbi pomočnika, ki ti bo z rokavico za baseball lovil ponoreli hladnik.
Lahko pa si tudi preberes najnovejsi clanek o modifikaciji Herculesovega GF2 PRO in naredis po tem navodilu. Ne dajaj nobenega bakra, pa cim manj paste gor... Aja, pa ce bos kupu BlueOrba, potem ga spodaj zbrusi, ker je zelooo neraven!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

blue orb help

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101015 (822) AntiC
»

V3 2000 problems

Oddelek: Pomoč in nasveti
101007 (863) Jst
»

TRdovratna HLadilNa REBRA

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111201 (1040) Loki
»

V3 rebra?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121014 (872) Skankulja
»

V3 3k Vroc kot le kaj!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201803 (1594) alien-w

Več podobnih tem