» »

TRdovratna HLadilNa REBRA

TRdovratna HLadilNa REBRA

Caboose ::

Kako pri vragu naj spravim hladilna rebra iz svojega V3 3k???? Stvar se greje...Pa si ne upam kaj z večjo silo...:O
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

alien-w ::

tole kopiram iz mojega ze 100X povedanega posta:
"Naj povzamem: pejt mal ven pred bajto stat (al pa na balkon), pa ne met stunfov gor. V eni roki drzi top sraufenciger(ne kriznega) v drugi pa kartico s problematičnim hladilnikom. Ko te zacne zebst v prste na nogi pocakaj se malo, toliko da jih ne bos vec cutil. Ko se to zgodi nastavi sraufenciger med rebra in proc na kartici in počasi prevzdiguj na vseh straneh, toliko časa da odpade dol. Ker ob dokončni odtujitvi hladnika s kartico zadeva rada poskoči si priskrbi pomočnika, ki ti bo z rokavico za baseball lovil ponoreli hladnik."
happy? pa drugic malo poglej, po starih postih!

kuntek ::

Ali pa kartico daj v statično vrečko, ki jo dobro zalepiš, da bo totalno neprepustna in daš komplet stvar za nekaj časa v zmrzovalno skrinjo. Pol pa je postopek z šraufncigrom čisto dober.

Tjulenj ::

pocas pocas... vsi voodoo3 3k kar sm jih dosedaj vidu so imel rebra pritjena samo z dvema zaponkama (kot blue orb) in ni nobenega lepila. tako da ne razumem tocno tvojega problema. ce pa je stvar zalimana tako kot na v3 2k, potem pa beri poste zgoraj :D

Loki ::

Alpa se nekej bolsga.
Dej ti kartico na balkon, ti pa pejt v dnevno za 10 min TV gledat, poj jo pa vzem pa spul dol tist hladilnik, pa se prehladu se ne bos.
I left my wallet in El Segundo

Popcek ::

A bi blo mogoče da bi lepo eno brivsko klinco si tko lepo na en ročaj našraufu pa pol počaz z unim ga dol odrezu ??????????? k sm o tem že razmišlu al je un lim prevec trd?? (vsaj na v3 2000 bi to slo pomoje k so majhna rebra pa lahko na easy zdravn z klinco prides8-O

Tjulenj ::

popcek: hm... pomoje ni fore... sm sprobavu neki podobnga pa je slo zlo pocas naprej. najbols je res pomoje sam en top noz pa odtrgat use skp dol... sej te je ful strah pa adrenalin naraste k proc. ene dvakrat poc predn lepo najdes en mest za noz podstavt... pol pa sam odleti pa je :D:D:D

Caboose ::

ok...pol mora bit mrzlo..dobro sam zaj pa ni več mrzlo zunaj >:D
kaj pa če voda pride do Voodoo-ja? kaj se zgodi?
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Alec999 ::

jst mam pa en drug problem ... neki lepila se vedno ostane na chipu ... pol k das rebra dol ... po sm pa neki prsku z olfa nozem ... pa kr gut blo ... sam ni cist use dol slo .. mal je se ostal ... pa me zanima .. ce lohka tist z acetonom ocistem??? :\ ... al pa s cim ste vi .. pa ce mi kdo rece .. z alkoholom .. nj bo bol natancen .. a to z Wiskijem al Vermontom :8) mislm .. kasn alkohol to skoz omenjata .. kaj jst vem :D

Tjulenj ::

Alec999: brusni papir.... ampak z obcutkom!!!!! >:D

Bungee- ::

Das za cca 30min v skrinjo na -20°C, potem pa pocasi za obcutkom zavrtis hladilnik .... To sem naredu pa je zadeva cist kulturno popustila ... aja pa ne pozab dveh kovinskih zaponk prej stran vzet. 8-) Lepilo pa enostavno z etilnim alkotom, al pa izopropilen ...
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Loki ::

Jest sem ga spravil dol tako, da sem ga dal najprej zvecer ven, nato sem ga z topim nozem malo zmehcal, nato pa sam enkrat mocno (ampak previdno) potegnil in je odletel dol.
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

blue orb help

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101040 (847) AntiC
»

V3 2000 problems

Oddelek: Pomoč in nasveti
101030 (886) Jst
»

V3 rebra?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121043 (901) Skankulja
»

V3 3k Vroc kot le kaj!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201855 (1646) alien-w
»

Kako spravit v3 rebra dol!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111760 (1624) EASYdoor

Več podobnih tem