» »

V3 2000 problems

V3 2000 problems

Binji ::

Probal sem dol snet tista hladilna rebra, da bi dal gor en boljsi hladilnik pa ni ratalo. Pol sm ga dal nazaj v comp, pa se pojavljajo kar neke vertikalne crte. Kaj naj naredim? Ni pa nic navit.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!
  • spremenil: Binji ()

ChiefThunder ::

Najbrž si hladilna rebra mal tko premaknu, da je zdaj vmes zrak oz ni več dober stik reber s grafičnim čipom. Svetujem ti, probaš hladilnk dol losat, pa namestiš tistga boljšega gor. Je treba gafično v antistatično vrečko dat pa v hladilnik, sam ne vem točno kako, tko da mal počak da se bo en mal razpisu o tem...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Binji ::

Ja sm dal za eno uro v skrinjo pa ni telo ;(Nej plis se kdo kaj pove, ki ima s tem izkusnje. Meni ne rata!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Dami ::

Dej ga v hladilnik za 20min pol pa šraufncigr v roke pa tiši dol, sam pazi da ga ne nasloniš na pomembne dele kartice. Ziher bo delal....meni je šlo fajn dol. Glede tistih črt... dvomim da je to zaradi lufta med procom in rebri in da bi se zaradi tega pregreval, kr jst zdej nimam nč gor. Še čakam da si sam nardim ene bolše rebre pa en 80mm vent gor vržem>:D

alien-w ::

črte so zaradi prefrevanja. Sem imel jest podobne tezave, ko sem se imel voodooja3 2000 (sem flashal na 3000, pa so ble pol une crte, pa sem mogu dat en boljsi cooler gor).
Naj povzamem: pejt mal v McDonalds v njihovo skrinjo stat, pa ne met stunfov gor. V eni roki drzi top sraufenciger(ne kriznega) v drugi pa kartico s problematičnim hladilnikom. Ko te zacne zebst v prste na nogi pocakaj se malo, toliko da jih ne bos vec cutil. Ko se to zgodi nastavi sraufenciger med rebra in proc na kartici in počasi prevzdiguj na vseh straneh, toliko časa da odpade dol. Ker ob dokončni odtujitvi hladnika s kartico zadeva rada poskoči si priskrbi pomočnika, ki ti bo z rokavico za baseball lovil ponoreli hladnik.
Al pa dej v skrinjo za 1 urco. Sej bo slo, ne se bat! Pa pocasi delaj!

Jst ::

jst sm pred dobrim tednom dal vuduja v zmrzovalnik, pol sm su pa na jolo. cez 3 ure sm se spomnu, da mam vuduja v zmrzovalniku. pridem domov in kaj se je zgodilo? gor je bilo tolk leda, da bi lahko v pol litrski kozarc nalil kokakolo in dal vuduja not namesto ledenih kock.

vudu je je seveda crknu in zdej sm si ubodu mx-a in sm zelo zelo zelo zelo zelo nezadovoljen

(aja pa tok btw pol so rebra kr sama sla dol)

alien-w ::

zakaj si nezadovoljen? A ti ne dela dost hiter? ti šteka? To men tut ni bilo vsec, pa sem lepo driverje zrihtu, mal navil, pa ene par novih spilov (hardware t&l) installov, pa sem zellooo zadovoljen.

luni ::

Jst jah mores ga dat v vrecko, ves? Ne pa kr med zmrznjeno zelenjavo in zrezke :)
Artificial Intelligentia

Binji ::

No koncno mi je ratalo dat hladilnik dol, pasto sem zbrusu dol, ker drugace ni tela it, dal svojo gor, dal gor Titan VGA Coolerja pa so se zmer une crte... Men se torej zdi da sm ga skuru:DGa kdo ce za probat? Brez VGA Coolerja seveda:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Jst ::

alien-w:
jst spilam sm nfs5 in ut, ker se drugace ukvarjam z programiranjem in 3d modeliranjem.
zato sem bil zelo zelo zadovoljen z v3.
zdej ku mam pa mxa pa ne morm normalnu spilat nfs5:(:(:(

Jst ::

luni: dal sem ga v antistaticno vrecko, ovil z sekret papirjem (vuduja) in extra zaliamal z unim grdim rjavim salotejpom, sm to zgleda ni bilo dovolj...
ali pa sem poskodoval kartico, ko sem dajal dol una rebra..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladilna rebra pri gf2mx400

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71043 (910) Jst
»

blue orb help

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101015 (822) AntiC
»

TRdovratna HLadilNa REBRA

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111198 (1037) Loki
»

Blue Orb

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171820 (1569) MaJsTeR
»

V3 3k Vroc kot le kaj!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201803 (1594) alien-w

Več podobnih tem