» »

Internetna povezava na SUSE 9.3 pro

Internetna povezava na SUSE 9.3 pro

JAX ::

Jaz mam pa en problem... na računalniku imam dva operacijska sistema...windows xp in pa suse 9.3 pro....vendar pa imam problem pri vzpostavljanju povezave pri suse 9.3 kje naj sploh nardim povezavo in pa kako se naj povežem na net. to je vlko uprašanje...

a mi lahka prosim kdo pomaga?

LP
Be what you are!

JAX ::

aja uporablam: siol ADSL
Be what you are!

iNN ::

adsl-setup v konzoli
==

64202 ::

Nc konzole :D. V yastu pod network mas DSL connections, yast je pa pod system tools, ce se prav spomnem. Pa pazi da bos timeout povezave izklopil, ker vsake 3 dni nekdo sprasuje, zakaj mu suse prekinja povezavo na net :)
I am NaN, I am a free man!

kriko1 ::

Pa če imaš KDE se ti spodaj v sys trayu nariše neka vtičnica, klikni za vzpostavitev povezave (Razen če nisi naštimal vedno na on)

JAX ::

Ja sam neki še....jaz sm to naštimo...že učer
sam a je možno da mi suse ne zazna tte mrežne ko je intergrirana na matični...ker mi jih windows tud ne in morm pol posebi inštalirat drajverje za mrežno če hočem da mi net dela...

če je tako pol morm dat staro mrežno not ko mi jo zazna....usaj do zdaj mi jo je...pa prej ko sm meu red hat gor mi jo tud je...hehe

je tako?


no hvala ko ste mi pomagal..


poročam ko bo to zalaufal..hehe
Be what you are!

kriko1 ::

Poglej v yastu pod Network devices -> Network card. Če je tam pod Already configured devices, je zaznalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Linux][SUSE] Dialup ne dela

Oddelek: Operacijski sistemi
7982 (856) kriko1
»

Novi SuSE v10.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1089269 (6720) kriko1
»

Suse 9.3 - Kinternet vprašanje

Oddelek: Operacijski sistemi
9889 (771) suselinux2

mandrake ali suse

Oddelek: Operacijski sistemi
341802 (1365) BigWhale
»

Suse 9.1-Siolov ADSL

Oddelek: Operacijski sistemi
13859 (697) Sanches

Več podobnih tem