» »

Leplenje filmov

Leplenje filmov

101 ::

S katerim programom bi lahko zlepil recimo vkup film, ki ga imam sedaj na dveh ali treh cd-jih. Kaj priporočate in kaj ni preveč zahtvno za uporabnika.

Yossarian ::

Če je DivX, potem z Virtualdubom (ali pa seveda z morje drugimi). V Virtualdubu odpreš CD1, stisneš Video>Direct Stream Copy, nato pa File>Append Avi segment in na koncu še Save as, kjer določiš novo ime (npr. CD 1+2) in kam se ti naj shrani. Ko imaš tadva, potem enako ponoviš še s CD 1+2, katerega združiš s CD3. Vedno lahko lepiš le dva CD-ja naenkrat. Če imaš film z VBR avdio, potem boš pa moral uporabit Virtualdubmod. Čisto na začetku te bo opozoril, da ima film VBR avdio. Ti samo klikni NE in nadaljuj po zgoraj opisanem.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

[Bond] ::

Adobe premiere.

#000000 ::

Da se tudi z ukazom v start / run / ampak se zdej nikakor ne morem spomnit kako točno gre (nisem še nikol probal vem pa da gre) mogoče googl, sem bom probu spomnt. 'seti se mujo' :D

101 ::

Mi je uspelo z virtualdub-om.
Kako bi pa to naredil z adobe premiere se mi ša še sanja ne :8)

Athlon 64 ::

Virtual-dub. Ga sedaj probujem

misko62 ::

Jaz imam nekaj filmov ki sem jih posnel z digitalnim fotoaparatom, rad bij jih nekako obdelal in spravil skupaj v en film. Ali mi lahko kdo svetuje kje lahko dobim kakšen program
Lep pozdrav!!!

#000000 ::

Pinnacle studio, ulead video studio, in še zelo velik drugih programov za montažo in obdelavo videa. LP

Link do pinnacle studia

ps. poglej si teme pod zvok in slika, je sigurno vsaj nekaj odgovorov glede tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem dober program za video obdelavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
223371 (3067) #000000
»

zvok v sliki

Oddelek: Zvok in slika
6815 (749) OCCULT
»

Software za obdelavo videa

Oddelek: Zvok in slika
112024 (1739) IceIceBaby
»

pinnacle studio 8 vprašanje!!?

Oddelek: Zvok in slika
141433 (1234) videosony
»

Problem s kamero in kvaliteto DV!

Oddelek: Pomoč in nasveti
5803 (726) chato

Več podobnih tem