» »

pinnacle studio 8 vprašanje!!?

pinnacle studio 8 vprašanje!!?

boych ::

Video obdelujem z Studio 8 pa me zanima ena stvar! A se da v studiu 8 posnetek zavrtet nazaj! Mislim tako da bi potem pri končnem izdelku vmes šel video naprej in vmes malo nazaj in spet naprej!
Upam, da me razumete!
THX za vsako pomoč!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

IceIceBaby ::

Jaz nisem najdu te opcije in sem pol z virtualdubom rešu zadevo.

boych ::

kst: a mi lahko malo opišeš to z Virtualdubom, ker mi ta program lih ne leži najbolj
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

boych ::

včeraj sem se zajebaval z Virtual dub, pa mi nikakor ne uspe posnetka obrnit rikverc.
A mi lahko še kdo zaupa, če še obstaja kakšen program s katerim bi bilo to možno narediti.
čisto enostavno zajeti posnetek obrniti, da bi laufal nazaj!
Prosim!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

boych ::

a se nihče ne ukvarja z videom???:O :'( :(
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

videosony ::

Pozdravljen!

Tudi sam se ukvarjam z VIDEO montažo, delam pa tudi v enem video studiu.
Pinnacle Studio 8 ima možnost počasnega posnetka ali stroboskop funkcije, predvajanje nazaj pa mislim, da nima. Če nujno rabiš uporabi ADOBE PREMIERE (se mi zdi da ima, moram preverit).
Če ti ne uspeva povej, da najdeva rešitev.
lp Boštjan

Zgodovina sprememb…

boych ::

THX videosony!
bom probal z premierom pa sporočim, sam je premiere kar zahteven, bom moral kar kako bukvo prečitat!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

videosony ::

Sam uporabljam PREMIERE 6.0, tako da lahko kaj vprašaš.
(Samo predvajanje nazaj pa še nisem probal, edino kar mi je znano je, da ob pritisku črke J se začne predvajat video in zvok nazaj - probaj pritisni J)

lp Boštjan

videosony ::

Zdravo!
Našel sem rešitev za tebe!!!
Daj posnetek na Timeline v PREMIERE (6.0), naredi CUT določenega dela (ki se bo predvajal nazaj), potem na tem delu naredi desni klik in izberi SPEED, tam je vrednost 100%, vpremeni v -100% klik na OK. Tisti del posnetka se bo prevajal nazaj (avdio in video).
Sporoči, če ti dela.
lp Boštjan

Zgodovina sprememb…

boych ::

THX videosony!
Sem probal z Premierom in mi je ratalo!:))
Sem SPEED DAL namesto 100% -> -100% pa gre posnetek nazaj:))
THX še enkrat!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

boych ::

Ja sva bla skoraj istočasna!
Samo meni je samo video obrnilo, zvok pa mi je zbrisalo; obrnjeni odsek je ostal brez audia!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Kekec ::

Mene pa zanima če se da v pinnacle studio dodat nek logotip nekam v kot???
tnx!

videosony ::

Uporabi PREMIERE.Če rabiš pomoč povej.
lp Boštjan

boych ::

videosony:
zdaj sem vse sprobal v PREMIERU 6.5 vse je OK, malo sem se poglobil v program in ugotovil, da je res prava roba ta PREMIERE
pojavil pa se mi je naslednji problem : zdownloadal sem en glasbeni videospot, kodiran z divx, ga dal v PREMIERA mu dodal nekaj kadrov iz moje kamere, vse skup obdelal, ko pa sem ga exportiral kot DV AVI pa je končni izdelek brez zvoka!;((
potem sem ga probal exportirati kot .mov, pa je quali v ku***, zvok pa je vredu.
potem sem z VIRTUAL DUB-om z originalnega spota zripal samo zvok v .wav, ga dodal na špuro v PREMIERU, vse skup exportiral v DV AVI in dobil video z zvokom, ki pa vedno bolj zaostaja!;( . na začetku je vredu proti koncu spota pa zvok že zaostaja za okoli 2 sekundi, skozi celi spot zvok konstantno vedno bolj zaostaja.
prosim pomagajte, če sem mogoče spregledal kako nastavitev ali kaj koli, ali pa je mogoče kriv videospot, ki je divx.???
THX

Lp
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

videosony ::

Kašne nastavitve pa uporabljaš za projekt?
Probaj naslednje:
projekt izberi: Multimedia Video for Windows
video compressor: NONE (vzame ti več prostora, vendar je hitrejše in kvalitetnejše)
352*288@25fps (se mi zdi za domači video dovolj dobro)
AUDIO:
rate 44.100
16bit stereo (ali mono)
uncompressed

Ko pa imaš končan projekt in exportiraš pa uporabi:
Microsoft AVI

Ostale nastavitve pa vse enake kot zgoraj.

Povej kakšni so rezultati.
lp Boštjan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Adobe Premiere Pro vsesorte

Oddelek: Zvok in slika
252195 (1288) jozekuch

Pinnacle & A-Premiere

Oddelek: Zvok in slika
101761 (1559) Stepni Volk
»

Kako iz DV narediti DIVX?

Oddelek: Zvok in slika
392388 (1775) marS
»

Adobe Premiere

Oddelek: Programska oprema
91781 (1610) marS

kateri program uporabiti za kompresijo videa v DivX formatu (delam iz DV AVI formata)

Oddelek: Zvok in slika
402342 (1594) nemesis

Več podobnih tem