» »

DISK problem!

DISK problem!

EASYdoor ::

Imam 20GB IBM DMTLA 7200rpm, ze kar nekaj casa in zadeva vse lepo in prav, btw pred 14 dnevi mi javi norton utilities napako in jo popravi, vendar nisem naredil undo datoteke. Posledica tega, zbrisalo kompletno partricijo?!?!?

Uporabljam FAT32 ali se komu sanja zakaj je do tega prišlo in kako naj spravim podatke nazaj???

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Matek ::

Nabavi en disk (sposodi si, ukradi, kupi, najdi,...) ga daj not in daj gor en program za reševanje izgubjenih podatkov. Zdi se mi da je eden tudi v norton utilies.

Aja, pa pošlji mail na norton in jim jebi majkicu
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

msmiha ::

Nekaj podobnega se je meni naredlo enkrat. Razlika je bila le v tem, da je meni vse program filese zaj.... Če ti je zbrisalo particijo ni druge pomoči kot, da jo nanovo nareiš in disk formatiraš.

P.S. MadManMato če mu je particijo zbrisalo nima kaj reševat z nobenim programom. Poleg tega kaj sploh veš kako ti prorami deljjujejo?
Disk ima poseben pomnilnik v katerega lahko shrani nekaj MB podatkov ti podatki ostanejo notri v pomnilniku dokler ne resetiraš računalnika.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Matek ::

ja, ma on hoče rešit podatke, d0h:\
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

EASYdoor ::

programi za povracanje podatkov, natancen naslov, kje dobit???
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Can ::

MsMiha, ne vem o čem govoriš.
Uporabi program Tiramisu, Mbr ...
Za Fat32 dela tiramisu super, težave imam pri fat16!

miranpozar ::

Programcek Lost&Found. Poisci malo med warezi.

P.S.: msmiha... tudi iz zbrisane particije se da marsikaj resiti!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

mobisuxguru01 ::

ja najd lost&found oz. easyrecovery, mislm da je 5.0 tazadnja verzija, jst sm najprej en demo dol potegnu, pol sm pa na "altavisti:D" najdu na ruskem sajtu eno spiljeno verzijo in mi je skor vse podatke rešl

aja Fdisk mi ni najdu particije, če sm v explorerju pogledal pod properties mi je napisal da je velik 0 KB in prostora je 0 KB, norton mi ga sploh ni najdu, tko da se splač probat, sam traja pa tut par ur, aja pa še en delujoč disk rabiš

če ga ne najdeš mi napiš Vnesite tukaj

Tomi ::

Ahem, dajte to urejati po mailih, ne pa v forumu, ok?
Bo volk sit, pa Owca zaprta v hlevu.
metrodusa.blogspot.com

Lexus ::

EASYdoor:
http://www.ontrack.com

Mogoče bo pomagalo, sam cena je mal velka.

KRiMiCH ::

tomi

"Ahem, dajte to urejati po mailih, ne pa v forumu, ok? Bo volk sit, pa Owca zaprta v hlevu."

Ej pa kaj je stabo? Mene ta tema tut zanima in nevem zakaj se ne bi smel o tem ment na forumu?!? Drugac se ne oglasam ampak vedno bolj mi gre na jetra ker se moderatorji skos neki totalno brezpotrebno vmesavate v cist Ok topike. Dej mal se skulirite no ker to kar se tuki dogaja se nism vidu nikjer.

mobisuxguru01 ::

OWCAtm>:D se pokorno opravičuje:D in obljublja da bo v prihodnje operirala samo po mailih;)

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IBM DTLA 305030 HUGE probljem

Oddelek: Pomoč in nasveti
71332 (1206) mobisuxguru01
»

Disk!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91117 (992) Elemen_T
»

NUJNO!!! UNDELETE???

Oddelek: Pomoč in nasveti
91322 (1193) Muflon1
»

POMOČ!! zbrisu sm

Oddelek: Pomoč in nasveti
201517 (1237) Baja
»

File Erase HELP!!!!!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
6784 (699) Muflon1

Več podobnih tem