» »

NUJNO!!! UNDELETE???

NUJNO!!! UNDELETE???

matic ::

A je kaka fora tut v winsih da se dobijo podatki nazaj ce se zbrisejo? Na d disku ki je fat32 particija sem pobrisal en kompleten direktorij in to direktno s kombinacijo SHIFT+DEL.. tko da ni v kosu.. a je kaka fora tko kot je blo v dosu al pa kej?

JLP ::

Del paketa Norton Utilities je Undelete (al nekej podobnega). Ta bi ti znal pomagat.
Live long and prosper!

diso ::

če si potem ko si podelital direktorij še kaj pisal po D disku, ti tudi norton utilities ne pomaga več. drugače pa lahko to res storiš.

Can ::

Probaj Easy Recovery, ker ti z malo sreče vrne vse izbrisano.

Medved ::

Poglej v koš zravn računalnika. Včasih se tm kj najde:D

matic ::

TomCat al nimas oci al pa ne znas brat! Pojt se enkrat prebrat vprasanje!!! Vsem ostailm hvala! Bom poizkusil.. ceprav dvomim, ker je bilo se nekaj pisanja cez.. tko da verjetno sem peecen! :'( ;(:|

Voranz ::

Promaj se "Tiramisu" z njim dobis lahko nazaj podatke tudi ko ti disk "usuje".

dexter ::

Hello!

Dej poj en report napis ce ti je kej ratalo naredit.

Drugac ce si kaj pisal po disku d mas zlo mal verjetnosti.
Ce ti kak Norton nic naredi al kej podobnega mas se manj verjetnosti. Ce prides do faze z low level rescue sistemi ala tiramisu in podobni mas mogoce 10% moznosti. Jest sem kolegu reseval ene sample (wav) pa je vse zbrkal (pac sestavlja sectorje), mogoce pri kakih tekstih bi se slo.

LP
probaj si se PowerQuest Lost&Found kje dobit je dalec najvec naredil (tega je ene 3 leta nazaj in govorim po spominu,tko da me ne za besedo drzat,lahko da je kej boljsega sedaj na trziscu)

Baja ::

Muflon1 ::

matic: Js sm naredu podobno bedarijo ampak js sm naredu celo quick format na fotrovem disku...Easy recovery ni nč pomagu in tud precej drugih programov ne pomagal mi je pa en čist majhn programček ki gre celo na disketo reče pa se mu Recover NT dobil sem nazaj vse podatke ki sem jih hotel
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako popraviti particijske tabele??? NUJNO!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71341 (1203) asPeteR
»

Norton ghost ---> pa je šla particija!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
141523 (1181) Stripy
»

POMOČ!! zbrisu sm

Oddelek: Pomoč in nasveti
201495 (1215) Baja
»

File Erase HELP!!!!!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
6767 (682) Muflon1
»

kako priklicat nekaj kar je ze bilo izpraznjeno iz kosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
272603 (2301) branko_bm

Več podobnih tem