» »

POMOČ!! zbrisu sm

POMOČ!! zbrisu sm

JXS ::

Ponesreč sm zbrisu neki kar nebi smel, pa me zanima ker program zna izgubljene podatke nazaj priklicat??

Huey P ::

Če si zbrisal z diska se lahko posloviš...
bye, bye



..::DOOM III: The Legacy::..

crusader ::

Probaj z Norton Utilities.>:D

Webmojster ::

undelete? :))

vcasih je to obstajalo ne?? LoL!!!

Nic, ded! Zajebal si, sorry :P

Huey P ::

Pojdi v Start -- Zaženi -- v okno vpiši I´ve deleted my files/undelete/cancel/undo...

Nič ne bo...:D:D:D:D
..::DOOM III: The Legacy::..

Vexto ::

obstaja ogromno disk recovery-ev. Probaš lahko samo ne pričakuj da bo vse delalo. Včasih se da reši ene 90% podatkov.
Smeh je pol zdravja, nasmešek pa pol smeha

whatson ::

Huh.. smo to že enkrat obravnavali...
podatki niso dokončno izbrisani iz diska dokler jih ne prepišeš z drugimi podatki... nekako tako... tako da je še upanje... kaj več ti pa ne morem/ ne vem povedat o tem.... malo stare topice poglej... v glavnem ni še vse izgubljeno:\

SkIDiver ::

kukr sem jz informiran, ko enkrat zbrišeš zbrišeš do daska. Sicr pa upoštevi nasvet whatson-a

Stripy ::

OK, se enkrat. Ko zbrises datoteke z diska, se dejansko zbrise samo kazalec v FAT tabeli (ce govorimo ov Win9x/ME). Datoteko se pa da dobiti nazaj, dokler je ne prepise kaksna druga datoteka. Programov za undelete je kar nekaj, kateri je najboljsi, pa ne bi vedel. Mogoce Norton unerase, ki je v Norton utilities. Samo, ce ga se nimas instaliranega, ti lahko vmes povozi tvoj program. Razen, ce instaliras na drugi particiji. Eden, ki deluje z disket je lost&found. Na nekem drugem racunalniku si naredis diskete in te potem uporabis na svojem. Dobis ga pa na FOSI. Tam je se en program easy recovery. Kako je kateri uspesen, ne vem, zdi se mi pa, da ima l&f probleme z vecjimi particijami. Poskusi.

BoO ::

Probaj z EasyRecovery, ki ga dobiš...(glej zgoraj). Še uradna stran EasyRecovery, kjer pravijo da so najboljši.

Spajky ::

Baja ::

Priporočam EasyRecovery. Na :D žalost sem ga imel priložnost preiskusiti, pa se je odlično obnesel.

Bondek ::

Sory ampak jaz tudi mislim da ni možnosti dobitve nazaj. Sory. Zajebal si :O:O:O

SpiDEr8 ::

format je zihr:D:D:D:D

Koci ::

men se tud zdi, da žal nima več možnosti,
sem mel ene 10 krat podoben primer

Mravlek ::

Tudi jaz priporocam EasyRecovery deluje pa prek win kakor prek dobrega starega dos-a;)
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

Can ::

Točno tako kot ti je povedal Stripy, če nisi preveč pisal po disku, lahko dobiš skoraj vse podatke nazaj. Easy-recovery je kot naročen za to, sem že probal!!

miranpozar ::

Ne verjami tistim, ki kar v tri dni bluzijo, da se ne da rešit! Tisti nimajo pojma!

Podatke se da rešit tudi, če izbrišeš particijo! Tudi to sem že naredil, tako da mi verjami. Ko datoteko zbrišeš, se ona fizično ne odstrani iz diska, ampak se zbriše samo kazalec v FAT tabeli, kjer se vpiše, da je prostor, kjer je bila prej datoteka, sedaj prost. Če torej po izbrisu nisi kaj dosti pisal po disku, je možnost, da je datoteka še tam.

Jaz sem zelo zadovoljen z Lost&Found.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Baja ::

Mislim, da se da tudi s formatiranih diskov podatke dol spravit

abcde7 ::

Sam nekj b vprašov-> k jest dam delete k podatki se napiše da so izbrisani, kam sploh to gredo-> a v nič!?!:\

Baja ::

pogley zgornji Stripyjev post


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je narobe z diskom??? Prosim pomoč

Oddelek: Strojna oprema
10987 (834) mi345
»

Norton ghost ---> pa je šla particija!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
141518 (1176) Stripy
»

Kako do zbrisanih datotek?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7942 (812) tec
»

RECOVERY PODATKOV

Oddelek: Pomoč in nasveti
121469 (1289) Elemen_T
»

kako priklicat nekaj kar je ze bilo izpraznjeno iz kosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
272585 (2283) branko_bm

Več podobnih tem