» »

File Erase HELP!!!!!!!!

File Erase HELP!!!!!!!!

Muflon1 ::

Ej folk tist ko mi pa tole pomaga nardit mu pa tud mastno plačam. Sm narobe disk zbrisu namest D: sm zbrisu C: (disk sm dal na drug računalnik v dobri veri da je to D: je bil pa C: :-( ) in sicer v windowsih quick format (to je samo delete vseh fajlov) s katerim programom lahko te fajle vsaj delno dobim nazaj sej mene boli kurac za windowse pa program fajle js bi sam mogu dobit nazaj cirka ene 50-100 MB direktorija My documents. Gor nism še nč pisu tko da bi to moglo bit izvedljivo. Poskusu s že z Nortonovim Unerase ampak mi je našl samo 60000 Tekst datotek en je enkrat reku da je dobu nazaj za ene 600 MB MP3jev s kirim programom bi lahko js dobil te fajle nazaj?? Prosim pomagajte!!! Nagrada zagotovljena za tisega ki mi bo povedal za en uporaben program. (pravjo da je lost&found dober ma kdo polno verzijo).

1000X hvala za vsakršno pomoč







:O:O:O
  • spremenilo: Muflon1 ()

Spajky ::

frudi ::

dos ukaz unformat.exe :)
ne, ne zajebavam se... edino ne vem, če je zadeva še v win9x. v win2k in winME pa itak ni.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

whatson ::

na FOsiju mas 2 programa.... tudi lost&found.. upam da veš kaj je fosi.. (urlja nebi rad pisal, ker je zadeva ilegal):D

zile ::

Easy recovery
Norton Utilities 8 za DOS

PIII850 ::

msilim da se je enmu programu reklo FAT TIRAMISU al neki takega. Sprobaj

lp

Muflon1 ::

Ahem... in zmagovalec je... Recover NT, program ki gre na eno disketo in je bil sposoben dobiti nazaj VSE ZBRISANE datoteke. komplet my documents in še ene par stvari ki sm jih rabu... stvarca je zakon.

Ma pa sej js bi lahko članek napisal kako mi je uspelo v enem dnevu sesut fotrov računalnik(accident delete) sesut moj računalnik(C700@1050 zamrznil v windowsih pa sm jih mogu na nov nalozt) preizkust 5 programov za reševanje podatkov vse skupi rešit kljub komentarjem bratranca v stilu: sej foter te ne bo ubil bo reku škoda dnarja za krsto:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SP2 uničil moje dokumente

Oddelek: Pomoč in nasveti
101048 (785) Ajax
»

RECOVERY PODATKOV

Oddelek: Pomoč in nasveti
121502 (1322) Elemen_T
»

POMOČ!! zbrisu sm

Oddelek: Pomoč in nasveti
201513 (1233) Baja
»

kako priklicat nekaj kar je ze bilo izpraznjeno iz kosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
272623 (2321) branko_bm
»

SMRTNO RESNA stvar - v nevarnosti podjetje

Oddelek: Operacijski sistemi
212450 (1976) twosocks

Več podobnih tem