» »

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker

Yaho ::

Zdravo.
Jaz imam en problem in upam da mi ga boste lahko pomagali rešiti.
In sicer imam posnet nek filmček na Digitalni Videokameri Sony. Posneto vsebino na kameri prenesem na disk s pomočjo programa Windows Movie Maker. On mi prenese vse OK, vendar nekaj ne gre. Ko hocem k filmčku priložit neko muziko, mi odpre sporočilo "Program se ne odziva" in imam samo možnos kliknit "Ne pošlji". Ko pa to stisnem me vrže ven z programa.
Je to mogoče kriva kaseta?
V naprej hvala za odgovore.
Lp, Yaho

#000000 ::

Kak format zvoka pa si hotu dodat ? Lahko da je v tem kej. Drugač pa si dobot kak bolj spodoben program za montažo, ker če boš video hotu predvajat še kje razen na PC ju bo kriza. Uglavnem v velikem loku se izogibat tega movi mejkerja. Pinacle studio sony vegas, ulead studio, itd. jih je kr neki.

Yaho ::

Hvala #000000.
Muzika je v formatu .mp3. Misliš da bo šlo če jo dam v .wav?
Bom še posluso z totim Pinacle studio, pa ti javim kak bo.
Lp, Yaho

#000000 ::

Hja ne vem kaj bi blo (kaj pa update movi mejkerja) probi mogoče bo pol šlo. (probi wav če bo šel) Drugač pa sm probu in men gre mp3 ? Včasih se kak program sesuva če potegneš preveč stvari naenkat, sicer ne vem zakaj. ?

Yaho ::

Jaz sem gledal na tisti tvoj link pa ne najdem nikjer totega pinacle studia za downloadat. Mi lahko kak pomagaš?
Hvala.
Lp, Yaho

Yaho ::

Še 1x jaz. Zdaj sem probaj v .wav dat pa mi normalno dela, tak da zgleda zajebava toti mp3.
Hvala.
Lp, Yaho

#000000 ::

Tukaj Samo to je preiskusna verzija in moraš pustit (en svoj email naslov) na www.email.si si odpri enga pa je. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup TV kartice

Oddelek: Kaj kupiti
73872 (3544) Deflector
»

TV Tuner in FM Radio ?

Oddelek: Zvok in slika
112031 (2031) KontraCepec
»

video edit

Oddelek: Zvok in slika
51162 (1090) Loaded
»

Zajemanje videa

Oddelek: Zvok in slika
101864 (1686) Yossarian
»

Leplenje filmov

Oddelek: Programska oprema
71353 (1258) #000000

Več podobnih tem