» »

CPU cooler -59

CPU cooler -59

1
2
»

LittleDevil ::

Končno zadevo zrihtal za 24/7... Zadeva ima na dafault v windowsih IDLE -28 stopinj (MBM, SpeedFan)...











LP

Primoz78 ::

Pohvale za nov izdelek :)) !

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

ace99 ::

nice, kr lepe temperaturce. me prov zanima kolk bi kej moj opteroncek potegnu s takim hlajenjem:\

mykeos ::

nekaj slik moje najnovejše pridobitve.
Little Devil se je izkazal.









Bonus falus pax in domus!

X6800,P5W DH DELUXE,G.SKILL 2GB 6400,7800 GTX,Silverstone ZEUS 550W

GUFY ::

Lepo lepo, sedaj pa pričakujemo še kakšne bolj konkretne rezultate. Bi te pa opozoril na kondenz, imam tudi sam podoben kompresor in sem po menjevi matične plošče v Vapochill XO ohišje opazil kar veliko kondenza na zadnji strani matične plošče, tako da previdno s tem.

LittleDevil ::

Tudi na zadnji strani matične sem mu izoliral, tako da ni problema s tem... Treba bo a še en kos alumunija dat med CPU in EVAP, ker je problem cold-bug...

GUFY a maš ti kakšno sliko svojega vapochilla ko je vse skupaj montirano?

GUFY ::

Tudi pri meni je bilo izolirano na zadnji strani pa se je vseeno pojavil kondenz. Slike od mojega sistema pa si lahko ogledaš tukaj

zbogi ::

da se dost simpl izolirat, sam mal prakse, pa bo.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

LittleDevil ::

GUFY kar luštna zadevca, samo malo natlačeno je vse skupaj...

Jest sem izoliral okoli socketa kar z samolepilnim armafleksom, na zadnji strani pa tudi... Plato okoli socketa in na zadnji strani sem pa zaščitil z prozornim lakom...




LP

mykeos ::

ja,zadeva je kr kulska.tale coldbug sicer para živce,sam dost alternativ pač ni.razmišljam neki o dothanu že dolgo,sam je preveč komplikacije z rami,pa matično (modi),tko da bom s procem verjetno počakal,dokler amd ne popedena ddr2 podpore,kar seveda pomeni nov socket...
Bonus falus pax in domus!

X6800,P5W DH DELUXE,G.SKILL 2GB 6400,7800 GTX,Silverstone ZEUS 550W

zbogi ::

ne rabiš laka in samolepilnega armafleksa tud ne, ker armafleks zna bit pol težaven za dol spravit.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

LittleDevil ::

Če je polakirano, gre samolepilni armafleks veliko lažje dol... Sem dostkrat testiral in vem videl kje se ponavadi nabira kondenz, zato sem tam tudi polakiral ;)

LP

Zgodovina sprememb…

mykeos ::

LD,vidim da proc prodajaš.smem prašat kaj misliš kupit namesto njega?
Bonus falus pax in domus!

X6800,P5W DH DELUXE,G.SKILL 2GB 6400,7800 GTX,Silverstone ZEUS 550W

zbogi ::

jst sem tud iz lastnih izkušenj videl, da če se kje načne nabirat kondenz, je to pri kondenzatorjih, ki so najboljižje socketu, ker je tist z armafleksom nemogoče izolirat, vse ostalo se da. Tist bi blo edin pametno polakirat.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

LittleDevil ::

zbogi malo na XS poglej kje folk lakira plate... Pa sej nima veze vsak naredi po svoje in to je to... ;)

LP

zbogi ::

sej sem jst tud polakiral svoj adapter, sam se da tud brez, sem mel pri P4, par mesecev brez bilokakšnih problemov.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

GUFY ::

Littledevil: Kaj bi bilo, če nebi s Shark357 naredila moda in napajalnik postavila na zadnjo stran ohišja? To bi bila šale gužva v ohišju. :D
Meni je pri kompresorju za benchanje pomagal Sharp in mislim, da se on spozna na izolacijo. Jaz sem samo povedal moja opažanja glede kondenza. Se mi pa knodenz ni nabiral v soketu ampak za soketom na hrbtni strani matične plošče.

LittleDevil ::

Ja sej ne pravim da zdej pa mora bit polakirano... lahko da ti bo delal cel lajf brez, lahko da ti pa prvi dan crkne... ;)

LP

LittleDevil ::

Kondenz se najbolje opazi ko končaš s testiranjem, in v roke vzameš kompresor, potem šele vidiš majhne kapljice kako šibajo po matični... :D

GUFY tudi jaz sem imal problem na zadnji strani plate, ker zadeva ni dobro stisnila, še najboljš do zdej se mi je pa odnesu ta način, ena plast samolepilnega, potem pa ene 8 al 8mm debel armafleks...

Drugač pa za teste sem včasih tudi okoli socketa izrezal 8mm debel armafleks, samo to ni to.... Če bi to hotu bi mogu nož dat delat in "štancat" izolacijo da bi bilo natančno...

Drugač pa preden je bila plata polakirana sem naredil takole, na to pa izolacijo (samolepilno)...




LP

zbogi ::

za zadnjo stran morte naredit svoj backplate, ker tale stock je preozek, in če narediš enga mal širšega, recimo 11x10cm pol drži armaflks k plati in ni kondenzacije. Jst mam zrezano luknjo v nosilec za plato, tak da lohk mam celo 19mm izolacijo odzadaj plate.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

sharp ::

Gufy,za zadaj sem imel takrat namenjeno 10mm izolacijo,ampak sva dala zaradi tiste plastike,ki preprečuje,da bi se plata upognila samo 3mm izolacijo,kar se mi je zdelo malo ampak druge izbire ni bilo.
Drive fast as your guardian angel can fly.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dejanska lestvica Super Pi 1M (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
15336336 (25465) pablic
»

ATI izdal Radeon X1900 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
10812806 (9602) Senitel
»

Geil UltraX PC 3200 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
1519737 (6661) b0r1s
»

ciscenje vodnega hlajenja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
322067 (1449) mykeos
»

photoshop cs in zamenjanje ozadje slike

Oddelek: Zvok in slika
72129 (2045) sloyoyo

Več podobnih tem