» »

Stol

Stol

Tomi ::

Ne gledati čudno, samo morate priznati, da je stol za računalničarja, pa tudi za večino študentov, zelo važna zadeva.
Ker se ravno spravljam k nakupu enega, bi rad vaše izkušnje in predvsem ostro oko, da vem, kje se najbolj splača pogledati.
Torej, stol mora imeti naslonjala za roke, premično ( stil gugalnika ) naslonjalo in sedež ( nikakor posebej ), ki pa se mora tudi fiksirati, lahko je imitacija usnja ali kakšen drug boljši material, nikakor pa ne blago.
Cena do 30.000, sedaj pa se izkažite:D
metrodusa.blogspot.com

LordWorm ::

Ce si iz Ljubljane:
Pejt v velike hise kot so Rutat pohistvo in Lesnina in jih sprobaj-dobri so zal cca 50-60ksit......tudi do 90ksit:(

[SpydeR] ::

Vsekakor se ti splača it v Lesninin center na Brdo, kjer majo po mojem še največjo izbiro pisarniških stolov. Tud sam sem ga kupil pri njih pred približno 4 mesci in sem z njim zadovoljen. Stal pa je okol 25k sit.

Tomi ::

Sicer nisem iz Ljubljane, sem pa v Ljubljani, kjer tudi rabim stol..
[SpydeR]: če grem na 14-ko, kje moram potem dol?

metrodusa.blogspot.com

TheHijacker ::

To se pa zgodi, če ni iskanja po forumu:

Stol

;)
http://www.google.si

Tomi ::

Thanks:D
Sem vedel, da je enkrat že bila tema, samo nisem vedel, kje..
Sicer sem pa potem res bil na Brdu ( sprehod mi ni škodil ), in našel en stol za 21.000, usnjen, nagiben, nastavljiva trdota, samo motiu me, da imam plastična naslonjala za roke. Jutri me čakata "samo" še BTC in Rutar.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spinalis stoli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15442787 (8518) SeMiNeSanja
»

Kvaliteten računalniški stol za okrog 100€

Oddelek: Loža
267648 (6075) Veron
»

Pisarniški stol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12230692 (15222) Unknown_001
»

Nova anketa: Koliko denarja ste odšteli za stol, na katerem sedite pred računalnikom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
778894 (6970) PrimozR
»

Kje dobim udobne in ugodno cenovne stole

Oddelek: Kaj kupiti
254812 (1159) alabama_guy

Več podobnih tem