» »

Kje dobim udobne in ugodno cenovne stole

Kje dobim udobne in ugodno cenovne stole

boštjan ::

Torej kopujem bolj udoben in kvaliteten stol (dosti presedim za računalnikom), kot ga mam zdaj, ker me že pošteno ta zadnja boli, ko sedim na lesenjači.Na voljo je 18k-20k.Lahko pa je tudi rabljen stol,samo da je lepo ohranjen.Naslonjalo za roke ni nuja,prav tako ne usnje,je pa zaželjeno.

IceIceBaby ::

Če si kje bliz Trbovelj doma se v INFO oglasi. Majo take stole kot jih lahko vidiš na Trenjih na POP TV.
Navaden stol stane cca 14k se mi zdi je pa zlo kvaliteten. Naslednji model z naslonjalom za roko pa nekaj čez 20. Narjen so ful solidno, ne škripa, ni ves plastičen itd. Poleg tega lahko zbereš materiale in barve. Po defaultu je usnje, lahko pa alcantaro daš gor v 2 barvnih kombinacijah.

Sori, nevem kira firma so in nevem kje drugje jih še prodajajo. Ampak pomoje se splača pogledat ker so poceni in zlo kvalitetni. Jaz ga dobim čez par dni svojga :)

boštjan ::

sem iz Maribora in če bi bil tako prijazen,da mi daš telefonsko od trgovine,da se malo pomenim z njimi, če pošiljajo prek pošte.

Zavo ::

Boštjan, nujno se zapeli v lesnino v Hoče, ker so v akciji oni usnjeni stoli, ki imajo še nagib nazaj in te fore! Po domače: Direktor sesl!
Jaz sem si nabavil enega in je ful ccol! Stane pa 22.900,00! Normalna cena je okoli 55.000,00Sit!
Kupi ta stol pa ti ne bo žal, samo upaj da jih še imajo!

iso2000 ::

Dobri stoli so od izdelovalca Vitra, vendar se bojim, da so izven cenovnega območja, ki si ga napisal.

IceIceBaby ::

Telefon je 03 56 31300.

Sam da nebo kdo mislu da kako reklamo delam :) Pač majo res kul stole in jaz sem bil presenečen nad kvaliteto ki jo dobiš za tak denar. Prej sem mel doma 2 taka normalna stola za 15k pa sta oba že nova bla čist razmajana in škripala sta.

Btw...mogoče lahko pogledaš na netu oddajo Trenja iz POPa pa pogledaš na konc če kej piše kdo stole dela :) al pa če pokličeš tja pa vprašaš.
Stoli so pa isti, samo da je tist model za cca 20k, tisti cenejši so pa brez naslona za roko. Pa po naročiš lahko barvno kombinacijo po svoji želji za isto ceno.

sash ::

zelo kvalitetne stole dela STOL Kamnik in imajo predstavništvo tud v MB, ne sicer trgovine, vedar se da tam vse matrriale in pogledat pa še zelo prijazni so bli vsaj do mene (kupo sem sicer malo dražji stol :D )

Predstavništvo pa je na tam ko greš iz tržaške proti Vošnjakovi (mim zaporov in DHL-a) na levi strani (včasih se je reklo Sling, zdaj so se pa neke preimenovali)

ps.
pa še stol ti v parih dnevih prnesejo direk v sobo :D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash ()

kolombo ::

Zavo. A misliš na stol v Lesnini z oznako 3231 B? Če ga imaš, kako se obnese. A ni malo širok? A je usnjen tudi zadaj, ali pa samo po sedišču? Kaj pa stol Evropa, ki ga tudi imajo v Lesnini. Stane pa 19.900 SIT ?

boštjan ::

Zavo, pa ni ta lesnina tudi na partizanski,mislim da je vse eno pa te isto.Ker če je pol sem danes sedel v njem in je full udobno,bom pa še malo drugog pogledo,ker kot sem reko ni nujno da je usnjen

Tr0n ::

Lesnina.

boštjan ::

zavo,po prehodenem celem MB za dober stol,sem se odločo za tega direktorskega in se že fajn gugam:D

jos69 ::

Boštjan : A mi lahko poveš kako se imenuje ta stol,ki si ga kupil in točno ceno,ker sem danes dobil en reklamni letak od lesnine pa so not samo tile : manager,usnje,krom = 24990,manager extra usnje,les =29990

boštjan ::

evo to piše na računu->stol 3231 b usnje.
Če pa greš v lesnino pa ga ne moreš zgrešit,ker je edini ,ki stane 23k in jih še majo na zalogi. Jaz sem ga kupo v MB na partizanski.

jos69 ::

hvala za info,bom šel pogledat

Zlatko1 ::

Ta stol je ful legenda! Jaz ga imam tudi, kupljenega v lesnini.
Samo me moti malo, ker se tako trdo vrti tisti vijak od spodaj za nastavitev trdote naslona!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zlatko1 ()

boštjan ::

Zlatko tisti težko vrteči gumb je za nastavljanje guganja.;)

jRk0 ::

Povem ti samo, da naslonjalo za roke bi moralo pri vsakem racunalniskem stolu biti NUJA! ker brez naslonjala jaz ne bi zdrzal dolgo pred racunalnikom. Naprimer na lan partyjih me ful roke bolijo pol... pa zlo dobro je, da se guga pa da je usnjen fajn:)
You fuck up once, you loose two teeth.

boštjan ::

mene edino na tem stolu moti,da še nima naslonjal za roke usnjenih

Phoebus ::

Po pol leta zbujam temo... zanima me samo ce kdo ve za kaksno firmo ki ima tudi cene na webu, tako da ne bom porabil 3 dni da bom najdu stol ki bo poceni in cool? :\

Ziga Dolhar ::

Duka

Sicer niso najbolj ugodni ...
... ter je njihova spletna stran popolnoma neuporabna, če nimaš nameščenega Flash playerja [kot naprimer jaz].
https://dolhar.si/

urkoman ::

Na Viču nasproti Interšpara je trgovina s stoli ERGOLES, jest sm mal pojambral da sm študent in če majo kak prototip in sem dobil v roku 1 tedna stol za 20KSIT, ampak tolk hud da dol pades. :o)

Mal se znajte, drgac pa povpraste okol ce se da dobit kakega z napako in zagotavljam da bo ful cenej :o))

URKO

Mr.G. ::

Pozdravljen,

Ena štorija s stoli....pošlem majl v Stol d.o.o. eno nedeljo (nima veze kero).Naslednji teden dobim v petek odgovor,da je cenik preobsežen za pošiljanje in bla,bla,bla.

Grem v Mercator pogledam za stoli in za 19.000+ dobim Management Leather Chair....ej,ma ,zakon. Črn z visokim naslonjalom,oporami za roke,lahko ga blokiraš ali pa naštelaš,da se ti upogiba nazaj ko sediš in seveda za gor pa dol.

Največja finta je pa bla,ko sm ga šeu iskat s tamalo (hčerko) in je rekla da je grd.

Ampak za zvečer je že oblubla da: ´A veš ata ,samo zvečer predn grem spat bom pa jest gor sedela!´

samoj ::

Kateri stol priporočate za pred računalnik.
Mora biti udoben - namenjen tudi pogledanju kakšnega filma - in predvsem, da se lahko na njem zdrži dalj časa brez kakšnih bolečin v hrbtu. Za cca 20000 sit.

Če mogoče kdo ve za kakšno ugodno varianto, akcijo mogoče.

Mogoče kakšen zadovoljen lastnik...

boštjan ::

jaz sem svojga kupil v lesnini v Maribou in tudi tebi priporočam,da greš tja.Drugač pa poglej po trgovinah s pohištvom

kiklop ::

ce govorimo o kvalitetnem stolu

www.spinalis.si

lp, filip

alabama_guy ::

uf, spinalis ja ... samo cena me malo moti. ga ima kdo?

mogoce se kdo priporoca kaksen kvaliteten stol v rangu do 50 ksit? bo treba it verjetno mal sprobat v trgovine :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UVI Chair mnenja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5614875 (7003) smacker
»

Kateri računalniški stol? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6120546 (13632) dmk
»

Kateri stol

Oddelek: Loža
294776 (322) Saladin
»

Stol

Oddelek: Kaj kupiti
111489 (83) andrej

Več podobnih tem