» »

Pinnacle Studio 9 - Upgrade Studio Plus

Pinnacle Studio 9 - Upgrade Studio Plus

Pinco ::

Zanima me, če se je mogoče že kdo srečal z naslednjim problemom:
Imam uradno (kupljeno) verzijo Pinnaclovega Studia 9, dokupil pa sem verzijo Studio Plus. Upgrade pa se mi ustavi že na začetku, ker mi Pinnaclov sistem sporoči, da nimam prave S\N, kljub vsej uradni registraciji in preverjanju vseh podatkov v njihovem sistemu. Vprašal sem že na ZAK, pregledal uradno stran Pinnacla in opravil vse postopke, ki sem jih našel. Vendar sistem še kar vstraja, da je S\N napačna. Vse sem že nekajkrat preinstaliral, toda je rezultat isti.
Prosim, če mi lahko kdo pomaga oz. svetuje!

LP
Pinco

CaqKa ::

hm, na zak pa na pinacl se pritoži. verjetno boš največ odziva dobil ako boš pisal na support od pinacla pa jim povedal da si zadevo kupil orginal v zaku, pa ti še vseeno teži da serial ni pravi.

Pinco ::

Pisal sem že na Pinnaclov support, pa so mi priporočili postopke, opisane na njihovem supportu. Kljub temu problem še vedno ostaja. Govoril sem že z ZAKom, po dolgotrajnem proučevanju so mi priporočili isti postopek, ki je opisan tudi na Pinnaclovem supportu.
Jutri (danes) se ponovno slišimo, da jih seznanim z neuspelimi posegi. Bomo videli, kaj bo. Verjetno bo sledil transport mašine k njim ....

HV in LP
Pinco

CaqKa ::

kako prit do nove serijske ki je orginalna ti bodo edino oni znali povedat. mi ne.

Pinco ::

Hvala za odgovore. Problem sem rešil preko Pinnacla.

LP in lep dan še naprej:)
Pinco


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[uradna tema] Pinnacle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13419801 (7347) dire
»

Pinnacle PCTV revealed (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
536937 (4873) maxy
»

Firewire kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
697284 (6432) BadWolf
»

Pinnacle PCTV Stereo ... help!

Oddelek: Strojna oprema
82766 (2678) doublemp
»

Iz DV v DVD zapis

Oddelek: Zvok in slika
252082 (1872) pivmik

Več podobnih tem