» »

IBM DTLA serija

IBM DTLA serija

Mac ::

Pred časom je bilo nekaj govora o sesuvanju sistema pri teh diskih in o nekem popravku nekje v zvezi z tem.
Rad bi še enkrat naslov na internetu, kjer se ta zadeva nahaja od takratnega avtorja oziroma kogarkoli.

hahaha ::

povej po pravici:
tistikrat ko si postavil vprašanje si pričakoval odgovor? bil si prepričan da ti bo kdo pomagal? 8-O

povej povej dej dej dej povej povej
mpffffffffffffffff
pffffffffffffffffssssssssssshhhhhhhhhuuuu
uhahahahahahahahahahahahaha
uhuhuhuhuhuuuuuuuuuuuuuuuh
ajojajojajojajoa
ne več ker me trebuh zvija
auaauauauauauauauauauauaaaaaaaa
uuuuuuhhhhuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuu
SADJE CAKA OBIRALCE. PRISTOPI!

bluehacker ::

>:D
Ta celotna zadeva po mojem ni res, ker sem z IBM DTLA diski ki sem jih imel do zdaj ful zadovoljen, ceprav se mi je en kar tak cel zbrisal in sesul. A opa, sesul se je ker sem se ob odprtem in prizganem pcju igral z elektriko. Ce pa tega ne boste delali, pa bodo IBM diski delali vsaj 10 let.:))
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

Yohan del Sud ::

prede mi ko mucek

MRB0rYS ::

tale hahahahahahahaha si pa zgleda nekaj nabira pa nevem kaj bi to bilo


a je mogoče komentar ne verjamem
ker je komentar dalši a v čem je fora




možno da ima preveč časa pa tut ne verjamem zato ker ko bo imel tri zvezdice bo pa pameten

kaj paravte
b0rys

Putimir ::

Kokr sm jst razumu, je šlo za to, da je pri hitrih gajbicah (1G in hitreje) OS ugasnu štrom preden se spraznu cache na disku (ki ga je kar 2M). Zato je lahko prišlo do pizdarij na disku, ker se stvari niso zapisale na disk...

Tuki je patch:

Putimir

A si to mislu?

Mac ::

PutiMir, zaenkrat hvala za odgovor.
Bom preveril zadevo in javim rezultate.

Loki ::

Putimir ta napaka je sam v Windowsih ME.


bluehacker no comment.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

TESKAn ::

Hm ,a v win98 pol je ni? Jst mam DTLA 20,5 giga, je hitr, moti me edino to, da je mal glasn.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Mac ::

Glede tistega popravka drži, da je samo za Win ME. Saj ne, da bi imel probleme z
diskom, a mi je čudno, da se pri zaustavitvi sistema (W2000) disk ugasne prej, kot se zaustavijo windovsi.
Imam dtla 30 GB na 7200 obratih, dela zelo tiho in sem zadovoljen z njim.
Imam pa še dtta 10 GB, isto na 7200 obratih, a občasno slišim ropot mehanike
diska. Zadevo sem posnel (vaw) in poslal na servis pred časom skupaj z računalnikom, pa so rekli, da tam niso nič slišali. Zaganjal sem tudi testne programe za disk, pa nič, tudi s.m.a.r.t. nič ne reče. Ko bo počilo (če bo) bo pač počilo, kaj naj drugega rečem.

Jinxy ::

Men DTLA 20G dela cist v redu, za WinME me pa itak boli k*, k se ne splaca nadgrajevat Win98SE, razen tistim, k jim je tezko pocakat pol minutke dlje pri nalaganju sistema

Putimir ::

Vem da je fix samo za WinMe, kokr se spomnem, je pa imel folk probleme v win98,winme in tud win2k. Men se je stvar pojavljala sam u winme, zato sem snel samo ta fix, sorry, se pa ne spomnem več iz kje je to original...

Puti

Sirki ::

Jah ena zlo enostavna varianta je, da greš na MS Windows update in tam boš našel en fiel za DL-jat, ki reši ta problem za izbrani operacijski sistem.

Misty ::

V čem je tuki fora, da sam nekatere zaje****? Jst mam DTLA 15 Gb, WinME, Win 2000 pa zaenkrat nimam nobenih težav.

jetam ::

Mal počak.. Men ga je včeraj pobrisal od A do Ž. Je sam mapce pustu. Pa sem imel...stabilen sistem my ass. Hardver sam čaka pol pa udar. Rajš ga ne hval gre zlo hitr kej narobe. Ga sam še božam pa mu lepe stvari govorim, take o žvaleh pa rožicah pa to

Misty ::

Nism ga hvalu, sam zanimal me je.
Pa bolš da se mi ne sesuje. Okno je zlo blizu, šipa pa tud ni draga:D.

TBR ::

jast imam dva DTLA 15 gb 7200 v RAID stripping in dela normalno. Aja - >:D alpha-linux. The MAGICAL SYSTEM (however soon to be replaced w/ Thunderbird 1G, 512 mb ram, GTS, but i'll keep the RAID >:D

Zipper ::

Imel se ze diske raznih firm (Maxtor,Western Digital i.t.d) in ni boljsega, tisjega in predvsem hitrejsega od IBM DTLA 7200 serije. Dvomim, da ta disk komu povzroca tezave. Seveda pa je potrebno imeti za njega pravilno nastavljene gonilnike.

Mac ::

8-O
Glej 9 kvadratov nazaj! Tahko ti po E-Mailu pošljem tudi
vaw, kako razbija. Sem ga posnel, preden sem ga poslal na servis.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A je to normalno al je disk prepočasen?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
442976 (2029) strictom
»

IBMov disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
312230 (1575) Andor
»

crknu opevani IBM HD?

Oddelek: Pomoč in nasveti
292120 (1648) Tigorsami
»

piskajoči disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
161711 (1478) matevzm
»

Stroj

Oddelek: Strojna oprema
191746 (1463) krneki

Več podobnih tem