» »

????? kva

????? kva

Mr-KONJ ::

hehe zdej sm pa js mau zmeden, koga nej bi zajebavu v temi voodoo3 pr igrah?????
  • spremenil: Mr-KONJ ()

Bx ::

jaz sem še bolj zmeden kot ti, ker sploh ne vem kva mislš
:D:D
Bx

Mr-KONJ ::

Ja v odelku foruma IGRE sm naredu topic voodoo3 pa so mi ga zaklenil? ja ne vem zakaj, pa tud ne kva majo prodajalci u zvezi z mojim vprasanjem pa zakva bi sli na kant?
se opravicujem za karkol sm naredu sam a mi lahk sploh kdo pove kva sm naredu,a je bil prevec lamerski vprasanje al kva??

Mr-KONJ ::

aja hehehe pa se tale persona rudis sm zdele opazu , ok res sm sele2 mesc uclanjen kero pravilo sm pa prekrsu?

gorenc ::

kako da ne ves?

PREDEN odpres nov topik moras poslati predlogo moderatorju, ta jo prebere in ti v nekaj dneh sporoci ali jo bo objavil. ce delas vse na svojo roko bos hitro banan:))


se vnaprej opravicujem!!!:D:D:D

Mr-KONJ ::

ja tega js res nism vedu sam sej to ni moj prvi topic je pa prvi topic u kategoriji IGRE, pa ni blo nc narobe do zdej. sam tm na konc je neki veze z prodajalci pa neki da enga zajebavam, a sm kksno reklamo nevede naredu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr-KONJ ()

goba ::

Mene tudi zanima kaj je naredil Mr-KONJ, da mu je blo trba zakleniti temo in dodat naziv!?!

alesrosina ::

evo, konjicek govori o tejle temi:

voodoo3

in mi res ni jasn, kaj je tle narobe .....

BigFoot ::

se je Tomiju spet neki dogajalo a ne
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

luni ::

Ne, meni je dogajalo.

Na zivce mi grejo ljudje, ki nimajo cesa bolj pametnega za delat kot registrirat nick name na forumu in pol zacet prijavljat bedarije ala "imam PCI voodoo3 z directx 8 gonilniki na katerem igram vse igre v max locljivosti in max detajlih pri 32 bitnih barvah (!!!) cisto tekoce... ali naj vseeno zamenjam grafiko?" in potem cakat razne odzive, od flejmov do ljudi ki se ne spoznajo toliko in mu celo verjamejo.

Bo ok?
Artificial Intelligentia

MadMax ::

Dogajalo se je luniju...
Sicer kapo dol pred njim kot ustanovitelju S-T, ampak ce se je odlocil, da bo zapustil team, naj ga zapusti, ne pa da ga zre tista zilica, ko mora uveljavljat svoj jaz kot nek kvazi-moderator (zakaj lahko kot navaden user spreminja in zaklepa poste?)...

Tomi ima pa problem, ki se glasi:
"luni okom, Tomi skokom"
namesto da bi trezno premislil, kaj mu je storiti:'(


P.S.: Ker je pisanje postov pri meni le ena od mnogih zadev, ki jih delam istocasno, me je luni ze prehitel s svojim priznanjem.
Pa se vedno ne vem, komu skodi kak "levi" topic...
Vsaj malo popestri forum.
Itak rabimo kako maskoto - vcasih je bil DoBRi, trenutno je to Pek.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMax ()

Mr-KONJ ::

Kdo tuki ne ve kva bi delu:
Jst: k me zanima ce je zarad opcij kot so Nvidia Fog pa trueform vredno zamenat kartico.(se bom pac u prihodnsoti bol strokovno izrazu)

luni: K se poglablja v tist kar folk napise ga psiholosko ovrednoti pol pa se neki kao imam veze u stilu "ajmo Toni ukrenimo nesta glede ovog"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr-KONJ ()

luni ::

MadMax kje pa je kdo kdaj rekel, da sem navaden user? Ustanovitelj pa ja ima nekatere prednosti ane? Poste pa zaklepam zelo redko, in se to v delih foruma, za katere menim, da jih tajna policija ne preglejuje najbolj podrobno, ker pac niso v ospredju...

Konjov post pa me je razkuril predvsem zato, ker so mu nekateri celo zaceli nasedati. Ce si hotel vprasati ali se ti splaca menjavati kartico zarad Truforma potem bi pa normalno zastavil svoje vprasanje, ne pa da nabluzis se miljon stvari ki jim mogoce nekdo nasede. Toliko o tem.
Artificial Intelligentia

GaPe ::

luni luni, a te živci dajejo :\?
Don't steal! The government hates competition.

MadMax ::

luni ocitno zal nisi prebral druge vrstice mojega prejsnjega posta...
A morda nisi javno razglasil odhod iz S-T teama??
Ene stvari se je pac treba odlocit.
Ce pa bos prisel na idejo, da bi poleg svojega imena napisal se Častni član ™ , jo bom z veseljem podprl!

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Eschelon ::

Mad. Ne bodi žleht. Se vse vrne. Razen, če nisi fovš, ker pol pa to ni lunijev problem.:\

MadMax ::

odie:
Saj nisem zleht, no...
Sem samo zagovornik trdnega karakterja, ne?
Tisto s castnim sem mislil zelo resno - ce si bo kdo kdaj lastil tak naziv, resnicno upam, da bo to luni (ce se ne bo prej premislil in se vrnil na mesto vrhovnega admina).

Fous pa nisem. Sicer ne vem, si pa mislim, koliko truda je vlozil luni v to stran.
In lahko mi verjames, da bi lahko tudi jaz (kot kdorkoli drug) pristal med admini, ce bi se le dovolj potrudil. Vendar nimam teh ambicij.

Lahko si tudi pogledas moje poste. Ce znam, probam pomagat. Ce pa kritiziram, je pa to le moje mnenje, s katerim se ne rabi nihce strinjat. Vse v zelji izboljsat to stran.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

gorenc ::

jaz se pa popolnoma strinjam z lunijem!

Tomi ::

MadMax, kot sem napisal v oni temi v Slo-techu, je šlo za nesporazum pri niansah pravic..
metrodusa.blogspot.com

ABX ::

Podpiram Lunija pri tej odločitvi.

Znanstvena fantastika spada pod Ložo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

luni ::

MadMax to da sem sel iz teama pomeni da ne pisem vec aktivno ali kakorkoli sodelujem pri odlocitvah na Slo-Techu. To pa nikakor ne pomeni, da bom sedaj pozabil na svojega otroka. Se vedno sem tukaj, se vedno kdaj kje kaj napisem in se vedno imam v rokah kar precej moci. Bo sedaj ok?
Artificial Intelligentia

goba ::

Ce nekdo zapusti svojo funkcijo, odastopi in svoj odhod javno naznani, potem pac ni vec zraven in se nima kaj repencit in drek mesat.

TESKAn ::

Madona, sej S - T ni neka politična stranka, no...luni je pač še zmeraj človek, ki je stran ustanovil...mogoče bi pri svojem odhodu moral rečt, da se umika v ozadje?:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Mr-KONJ ::

ma ok sej kul ,
sej nocm sulit pameti, sam teme kt so te majo pa res 1000 vec razlogov da se jih zaklene pa se politika je bla omenjena:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CocaCola zanic? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
858314 (5695) Furbo
»

lunijev odhod - the begining of a nightmare?

Oddelek: Slo-Tech
381854 (1149) luni
»

hudimana

Oddelek: Slo-Tech
10828 (717) PaJo
»

Policija

Oddelek: Loža
191950 (1599) Elemen_T

Več podobnih tem