» »

Piskač za avto na 12V

Piskač za avto na 12V

thrash_heavy ::

Pozdravljeni! ne vem, če sem dal to temo v pravo izbo, ker sem nov tukaj.

no zadeva je taka, da bi rabil kakšen načrt za piskača, in sicer ma kolega to zadevico montirano v avtu, in sicer, ko da v vzvratno, se zasliši tisto pi pi pianje, ki plaši in odganja proč ljudi in ortoke, da ne zlezejo pod avto :))

tako da bi katerega izmed vas poprosil, če mi lhko posreduje kaj dokumentacije, ker je kolega izgubil načrte.



lep pozdrav Miha
JaCkAsA

Tilen ::

Mene zanima bolj to, ce je to sploh legalno? Da bi vozil nazaj pa bi piskal tako kot od Snage tovornjak? :\ Ne vem no.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ddeben ::

Ja zakaj pa mislis da vgrajuje te zadeve v tovornjake poltovornjake in druga osebna vozila? Seveda je legalno...:\

Tilen ::

Se trobit po 22 okol ni legalno. Kaj sele da bi pozneje s tem okol piskal.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bzp ::

ne vem ce ni celo obvezno, za malo vecje zadeve na kolesih, za navaden avto je pa prej motece kot uporabno ... enivej, rabis samo nekej da piska v presledkih, pa montiras zraven vzvratne luci ... baje se celo dobi v kompletu ("zarnica" ki piska)

AndrejS ::

Mislim da je za tovornjake in dostavna vozila ta stvar obvezna. Se pa kupi žarnica, ki piska!

thrash_heavy ::

AndrejS: hvala za odgovor, sm se tudi o tem pozanimal




aja, pa nism uprašal, če je kaj legalno al ne... to je tko, kot d gre nekdo kupovat kru, pa reče, da bi beuga, pa mu prodajalku začne pamet solit, da beu kruh ni zdrav...


jah no, se bom že kam drugam preusmeril povpraševat glede dotične zadeve. sm razočaran
JaCkAsA

Tilen ::

Bodi vesel da si zvedel kaj si hotel poleg tega smo ti pa se dali vedet da se razmislis v drugi smeri.

Ne vem zakaj bi bil razocaran. Vsaka stvar je za nekaj dobra in ima tudi kaksno slabo lastnost.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

thrash_heavy ::

no lepo počasi; zvedu nism nič, kr to sm že sam vedu use; drgač pa sm raku d sm razočaran nad vašimi odgovori (oz. sem nejasno napisal),


ni se treba več s tem ukvarjat, ker sm že zrihtal zadevo.



p.s. usako temo, ki smem odprl, mi nekdo zmairaj naje neke kuharske nasvete. semkaj ne bom več pisal...



ajdijos
JaCkAsA

MTm2H37rqt7B ::

mi smo to resil z zarnico ki piska:)

Mr_Globus ::

Kje pa se dobi to žarnico? He he mojemu bi se vsi umikali ko bi prakiraval =P

MTm2H37rqt7B ::

Je ze od tega nekaj casa minilo, ampak pomoje se jo da dobit v kksni stacuni k prodajajo avto opremo

Brane2 ::

Kaj takega bi se dalo narediti in stestirati v dnevu ali dveh z mikrokontrolerjem in pestjo ostale elektronike, vendar rešitve ne morem kar tako stresti iz rokava.

Če obstaja gotova rešitev za tole, jo priporočam. Bo verjetno cenejša od doma narejene, sploh pa če tega ne misliš delat sam...
On the journey of life, I chose the psycho path.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere avtomobilske žarnice izbrati? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
378116794 (52766) polkar
»

Zamenjava Bi-xenon luči za LED

Oddelek: Na cesti
4814346 (13484) David83
»

Parkirni senzorji (za avto) - vgradnja in barvanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5027908 (12050) Adrijan0
»

pozicijske luči v modri barvi (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9926435 (23326) St235

Več podobnih tem