» »

MSN Messenger 7.0

MSN Messenger 7.0

strnik ::

Imam težavo, ki je ne znam razrešit! Ko v polju za pisanje sporočila prijatelju pišem sporočilo, je vse lepo in prav v fontih, ko pa pošljem, avtomatsko vrže v Ariel in to črno barvo! Groza, ampak mene to zelo moti! Prosim za nasvet kaj narediti, verzija MSN Messengerja je 7.0 (Gradnja 7.0.0816).

Hvala

Aryss ::

sicer se ne zastopm lih nevem kok v to, ma vseen ti loh predlagam da zbrišeš program, pa vse še enkrat od začetka. men se je dogajal podobno, sicer na ICQju ene 2 leti nazaj, sam je pol nehu. :D

strnik ::

Poskusu že 2x odstraniti in ponovno namestiti, vendar je situacija nespremenljiva, celo nastavitve ozadij, fontov, ipd. so se ohranile!

Prosim za še kakšen nasvet!

Constantine ::

Ja, ma msn težave z določenimi fonti, če hočš da ti dela normalno imej na univerzale fonte naštiman al se pa izogibej šumnikov;)

In ker glih teče tema o msnju me zanima zakaj mi v msnju ne dela menu Games, mi cel čas piše da je storitev nedosegljiva a ko sem naložil pod Visto pa dela normalno, kakšen predlog?

LP

Aryss ::

mene tale meni za igre tud dostkrat kej tkole zajebava. pol pa sam zaprem okenčka, pa še enkrat odprem, pol pa normaln dela, poveže se brez blema pa to, tko da jst mislem da je tale msn kr čudaški ratu. najbol pa popenim kadar se mi dva dni skup že sam u sistem noče logirat... ;(
searching users signature...
...
not found!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoftov Messenger se poslavlja 15. marca (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5013025 (10239) energetik
»

Konec neke dobe: Windows Live (MSN) Messenger odhaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5319233 (14791) darkolord
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675403 (16044) tilinho20
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018977 (6162) klemenSLO
»

MSN Messenger 7.5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5836815 (34887) R33D3M33R

Več podobnih tem