» »

OPEN OFFICE - MICROSOFT OFFICE

OPEN OFFICE - MICROSOFT OFFICE

PIAS ::

Živjo...
zanima me ali obstaja kakšna varianta, da bi dokumente ki so bili ustvarjeni z OpenOffice lahko odpiral tudi z Microsoft Wordom ali Excelom?

Namreč imam cel kup dokumentov narejenih s OpenOffice-om ko bi pa rad kateregakoli od teh dokumentov odprl z Word-om mi dokument odpre ampak so v njem sami hieroglifi...

Kaj mi je storiti da bom lahko te dokumente normalno odpiral v MS Wordu?

LP!

PIAS

kixs ::

Ti lahko normalno v OpenOffice shranis v Microsoft formatu (doc, xls, ppt). Da bo pa MS podpiral OpenOffce je pa malo prevec za pricakovat... ;)

LP

Poldi112 ::

Kot je rekel kixs97, shranis jih kot doc oz. xls.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

PIAS ::

Kaj pa kaka druga varianta?

Ker mam cel kup dokumentov, OpenOffice-a pa nimam inštaliranega, in ga tudi nebi rad inštaliral... pa dokumentov je tudi ogromno... pol bi treba vsakega odpirat pa shranjevat kot *.doc


Je kaka druga varianta?

LP

PIAS

hruske ::

Dvomim, da ti bo ratalo brez namestitve OOO, ker večina orodij uorablja openoffice direkt.

Ko / če se boš vseeno lotil nameščat, obstaja orodje, da ti ni treba vsacga posebi klikat: OOoConv - BatchConv
Rad imam tole državico. <3

postar_si ::

Bom kar nadaljeval temo. In sicer v službi imam problem in sicer: dokument je ustvarjen v wordu 97, pol se ga pa odpre v openofficu in obratno. Ko se da tak dokument printat, se včasih premaknejo številke strani, dodajo se elementi, ki jih ni bilo v dokumenti iztiskajo se kvadratki namesto črk. Kaj se da storiti glede kompatibilnosti med openoffice in word97 in tiskanjem? Lp, Mare


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Britanska vlada razmišlja o prehodu na OpenOffice (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
7824426 (21341) KoKi
»

V Belgiji je OpenOffice pravi hit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
13113546 (10301) driver_x
»

Microsoft + MTV, novi popravki, Office XML (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
638566 (6911) OwcA
»

2 x Open Office problem

Oddelek: Programska oprema
121527 (1202) Yossarian
»

Kupujem OFFICE

Oddelek: Programska oprema
372230 (1671) LIPSI

Več podobnih tem