» »

Cooler za chipset od Asus A8N-E plate

Cooler za chipset od Asus A8N-E plate

BigFoot ::

Ojla,

Rabim nasvet kaj nabavit za hladit chipset od Asuske A8N-E. Drugače je moj PC zelo tih, samo fan na chipsetu se pa vrti preko 9000rpm. Tako da rabil bi nekaj tišjega, pa da ni preveč drago. Kakršenkoli (konstruktiven) predlog je dobrodošel.
lp

BigFoot

billy ::

9000rpm? si ziher? Tile na platah grejo nekje 4500rpm.

Jan987 ::

ne bily na tej plati so res taki ventilatorji!

billy ::

o moj bog 8-O

BigFoot ::

Ma ja, zadeva je glasnejša kot pa reaktivc. :D

TheJack ::

Mene tudi to zanima. Ta ventilator na Asuski je čisti obup.

Sem gledal po naših trgovinah, pa nimajo dosti izbire. Pasivni coolerji za nf4 ne pridejo v poštev, medtem ko od aktivnih pri nas prodajajo zgleda le Thermaltake Extreme Spirit (glupog li imena...).

Tale zgleda precej hud. Le da ga pri nas očitno ne prodajajo, poleg tega naj bi bil še precej drag.

marnit ::

Jez sem ventilatorček vzel dol, rebra sem pa pustil. Potem pa sem na rebra namestil kr en 80mm vent. Zanekrat deluje ok, čeprav ne vizulano pa ne zgleda lih ne vem kako lepo.

BigFoot ::

^ Kako je pa temperatura? A je sla kaj dol/gor?

marnit ::

Ne vem. Vem edino da ne crkava tudi ko je po cele noči pržgan.

TheJack ::

Malce off topic:

Dve stvari se mi zdita zanimivi. Prva je ta, da proizvajalci aftermarket hladilnikov še vedno bolj ali manj ignorirajo čipsete. nForcu4 navkljub, ki se ga preprosto ne da učinkovito pasivno hladiti. Poleg tega so hladilniki ki jih dobiš zraven plate večinoma popolnoma zanič. Če to ni dobra poslovna priložnost...
Druga reč ki me bega je ta, da do sedaj še niti en proizvajalec ni dal na trg hladilnika narejenega posebej za GF6600(GT) AGP. Čeprav se teh kartic verjetno proda ogromno, 99% aftermarket hladilnikov pa nanje ne paše.

Ne vem, ponavadi se ponudba prilagaja povpraševanju. Ali si pa jaz razmer na trgu ne predstavljam čisto dobro.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Novosti na področju zračnega hlajenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
405304858 (1031) FireSnake
»

Pasivno hlajenje

Oddelek: Kaj kupiti
182259 (1898) mr1two
»

Temperatura grafične kartice

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
384493 (3362) Sale_One0
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9913886 (7865) Buldožer
»

Hladilnik za chipset maticne? Kateri?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201272 (929) sash

Več podobnih tem