» »

Ne morem instalirat XPjev

Ne morem instalirat XPjev

`ripper` ::

Eko, problem je sledec. Mam Laptopa (novga) in v osnovi racunalnik funkcionira BP, so mi ze tm k sm ga dobu, zagotovil da je stestiran. Hec pa je, ko pridem v drugo fazo instalacije XPjev, se pravi ono nacackano zadevo, kjer se 1x kopirajo datoteke, potem nastimajo naprave ipd... Tam mi vedno na istem mestu (ne vem zdej tocno kje) napise da je en error v parametru za D:\i386\esms fajl. Pojma nimam kaj ce to bit, samo ne spravim instalacije skoz zaboga ne. Kdo ze mel podobne tezave? Po tem se mi racunalnik restarta, in setup zacne od zacetka in pri isti napaki spet obvisi.

Prosim prosim? =))
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

AndrejS ::

Morda je pa kaj narobe z instalicijskim CDjem od XPjev ? Pokliči MS slovenija naj ti ga zamenjajo !

`ripper` ::

sm ze probal, ni pomagal, ista napaka =\

Zdej sm se skopiral error log:
---

Error:
Installation failed: D:\i386\asms. Error message: The parameter is incorect.


***

Fatal Error:
One of the components that Windows needs to continue setup could not be installed.

The parameter is incorrect

---
Sm probu tud z drugim ramom, pa nc ni pomagal =|
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

ql000 ::

Probaj si Linux gor dat! Boš vsaj bolj konkreten odgovor dobil, če ne bo šla inštalacija čez!

Tutankhamun ::

Če sploh ma linux. Js bi nesu prenosnik u trgovino pa nj oni inštalirajo, js bi jih zamoril do konca. Sam ne vem kako si kupu prenosnik brez naloženga OS-a.

Pa nikol ne vrjem zagotovilom, če ne vidš na lastne oči. Ker na začetku so usi prjazni pa zagotavlajo da use dela bp (malo morgen), ko pa prneseš nazaj si pa največji sovražnik.
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

Zgodovina sprememb…

`ripper` ::

heh =) blem je v tem, da jazst delam v Trgovini™ =) Samo zanimal me je, ce je to kaksn common error pa da ce obstaja kaka dobra resitev za to, ker pa pac noben od nas kle okol ne zna potuhtat v cem blem, bomo nesl use skup nazaj da oni uredijo =)

10x useen vsem ;)
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

AndrejS ::

@ql000: Kaj pa naj jaz po tvoje naredim : Instalirat windowse mi ni problem. Ko pa sem probal slo-tech linux se mi na sredi boota mašina resetira. Sicer je bilo to par mescev nazaj, samo potem se raje na Win ostal, ker vsaj delajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejS ()

tecumseh ::

Takole na prvi pogled bi rekel, da je problem skoraj zagotovo v tem, da setup preprosto ne more kopirati nekega fajla na disk. Evo, malo sem poguglu in nasel morebitni resitvi:
http://forums.devshed.com/t95994/s.html
http://www.tek-tips.com/viewthread.cfm?...
Torej, cd pogon; cd / kopiranje fajlov; RAM...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zunanji trdi disk - O:\is not accessible. The parameter is incorect

Oddelek: Pomoč in nasveti
132975 (2797) solatko
»

Debian Gnu/Linux kot workstation (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1960118728 (34402) RedDrake
»

tiskalnik driverji!!!

Oddelek: Strojna oprema
8926 (813) zee
»

Čudn problem pri inštalaciji XP professional windowsow

Oddelek: Operacijski sistemi
443107 (2345) xpozed
»

|Nujno| Error v inštalaciji Xp-jov

Oddelek: Operacijski sistemi
5726 (665) Lio

Več podobnih tem