» »

Voodoo5 5500 ali GF2MX400

Voodoo5 5500 ali GF2MX400

pingo ::

kAJ KUPITI VOODOO 5 5500 ALI GF2 MX 400?

_Mortal_ ::

Če misliš resno ti še največ priporočam MX z Vodojem bodo jebade z gonilniki al pa še mal počaki pa kup kakšno boljšo kartico sm ne Kyro II.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Binji ::

Odvisno za kaj rabis. Ce rabis za starejse spile in predvsem za FSAA pol priporocam Voodooja. Ce pa si povprecen gejmer raje kupi MXa al pa GTSa.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

o ::


Mortal_car: zakaj pa ne sme kupiti kyro2 kartice?

Saj je boljsa od mx

_Mortal_ ::

Pizda če nismo to razpravo mel 100000000 Kyro II je huda grafična ampak zdej prihajajo igre, ki najbolj pokažejo njeno pomankljivost T&L pa še slabo 2D sliko ma pozitivna stran je pa da ma TBR ampak še vseno kup rajš GTS,PRO,RADEON če maš pa keš pa Geforce 3 al pa če lahk nekak dobiš Radeon 8500 (dokazano najhitrejša grafična boljša od Geforce 3)

o ::

mortal_car- tolkokokrat smo ze obdelali pa se zdaj ne ves,da je kyro2 boljsi od mx
2d ,3d pa sploh, slika na kyro procesorjih je veliko boljsa od geforce sploh v višjih resolucijah in se zelo pribliza tisti na atijevih karticah
povej mi katere igre so v zadnjih dveh mesecih izsle,ki tako hudo pridobijo od t&L?


slycer ::

A ni to čudno, da lahko jaz v času, ko je T&L na pohodu še vedno igram take kalibre, kot so Operation Flashpoint in Max Payne na V3 in Celeronu 500?

Boky ::

Meni gre Max Payne cisto lepo(v 800*600) na k6 III 450 in Rage 128.

luni ::

o daj bluzit no, ko ti turas quake3 pri 100fps in ko te kolje 20 krvolocnezev glih opazis razliko v kvaliteti slike ane?

jaz kyra II ne bi kupil keri vsak kurcev spil rabi patch da deluje normalno z njim.. jebes ti to
Artificial Intelligentia

ABX ::

Ko pa te ubijejo in si raje pogledaš kak film pa opaziš razliko. Kaj šele da pišeš kaj v višji res.


Sicer pa sem bil razvajen z V3 kjer je vse delalo iz prve. A jebiga ko čas gre.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

o ::

kyro nima samo v quake3 lepso sliko od geforce ampak v veliki vecini iger plus lepsi fsaa
o tem da moras patchat vsako igro da jo lahko igras ne vem nic ,ker si mi do sedaj delovale vse igre in to brez kakrsnihkoli patchev zato bolje da ne bluzis luni o nevem kaksnih patcih in o tem ima kyro samo v quake lepso sliko

ABX ::

Ti imaš sigurno kako majčko "I love Kyro" v omari.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Lucio ::

Stvar je samo v tem da nekateri bluzijo v prazno brez da bi stvari preizkusili v živo. Moj sosed ima KyroII, pa mu je še vedno vse delovalo brez patchev.
No ja, samo Colly 2 mu je nekaj šepal, samo ta je bila narejena pred izdajo Kyrota.
Sej isto je pa blo z NVidio v njenih prvik korakih ko je kraljeval Voodoo2.
Vse novejše igre pa tečejo pod Krotom brez problema.

ABX ::

Zdaj, ko je prišel ven GF3 Ti XXX so na Anandtech ponovno testirali GF2/3, Kyro2 in ATI.

Glede na to da Kyro 2 ima isto ceno kot GF2 je razlika med kartici grozna.

Sicer pa upam da bo Kyro spet izdal kaj dobrega ker brez konkurence nam slabo kaže.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

_Mortal_ ::

enim pač pride slabša čip/kartica pa še gonilniki za Kyra II so prej bli bedni no zdej nevem kakšni so tisto za pa patchat igre sem slišal podobne probleme
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
261539 (1215) ABX
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574919 (4224) Shadowman-x
»

Geforce 2 MX ali Kyro II?

Oddelek: Kaj kupiti
371654 (1255) Lyu
»

GEFORCE2 MX????

Oddelek: Zvok in slika
441870 (1219) YiMMi
»

Kyro 2 AND MX (kdo je boljši)

Oddelek: Kaj kupiti
361384 (1013) Paramedic

Več podobnih tem