» »

Neskončna nadaljevanja

Neskončna nadaljevanja

Slashdot - Največja založniška hiša zemeljski obli, ki pokriva 25% trga, Electronic Arts, bo v torek izdala igro Madden N.F.L. 06. V tej verziji nam bodo presenetili z razsvetljenim delom igrišča, da bo lahko podajalec bolje videl kam in komu mora podati, poleg tega bomo lahko spremljali ob-igriščno življenje atletov. Zvrhan koš novosti torej.

Do konca leta kanijo izdati 26 iger, vključno s šestnajsto različico igre N.H.L. Hockey in enajsto verzijo naslova Need for Speed, samo ena od njih ne bo nadaljevanje. Podjetje se torej zelo naslanja na preizkušene konje (in nezahtevne kupce). Tudi ostali založniki se močno oklepajo uspešnic, saj smo povsem novim naslovom priča strašno redko. Devet od deset lansko leto najbolje prodajanih iger so bila nadaljevanja. GTA: San Andreas, paradni konj podjetja Take-Two Interactive Software, je peto nadaljevanje te igre.

EA je letos prvič zabeležil izgubo v višini 58 milijonov zelencev (Q1). Se je trg (in vi, dragi bralci) naveličal nadaljevank?

Še izviren članek.

26 komentarjev

simnov ::

joj upam da ne bomo ostali brez need for speed

kuglvinkl ::

Mah, nerdna reč je, da se ne moreš zanesti na neodvisne bisere. Kot se lahko npr. pri filmski produkciji.
Your focus determines your reallity

PrimozR ::

x800xt če bi bil vsaj fizikalen model za kaj. Sej igralnost je kul, te kr potegne, sam niti pod razno ne morem uporabt volana, je tipkovnca tolk bolš...

Romčy ::

Zivelo piratstvo. In potem naj me kdo prepriča da ja igra vredna 11.000 in več, da ne govorim o ps2 igrah ki so 16.000 pa tudi več. Kriminal, to je svinjarija da kar ne moreš verjet. Zalozniki pa imajo vsako leto večje zasluzke. V lajfu sem kupu samo 1 igro in to GTR ,ki je vredna denarja. Mislim ej, dodali so rasvetljavo igrišča in še par stvari. hahaha neverjetno res, uni ki to kupuje vsako leto je res bolje da ugrizne v ciankalij. Upam da EA propade čimprej, kar pa verjetno nebo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Romčy ()

PrimozR ::

Jest sm pa svoje cajte kupu GP2 pa SImse pa AOE the rise of rome paaaaaa.... Moto racer 2. To vse še za tastar komp. V času tegale (7 let sm mel P166, tega zdej en let pa pol) sm pa kupu samo LFS (live for speed, www.liveforsapeed.net ), k je pa uncrackable, razen če nočeš cele špilat po netu, za kar je pa špil narjen in je noro.

kuglvinkl ::

Tole ni tema o piratstvu. Tole je tema o tem, kolk vas zanima vedno eno in isto. Ajde, ne recem, ce je zadaj cist nov engine (tehnicno se ne da primerjat D1 in D3), ampak, če tu natulijo samo osvetlitev točke podajanja, mislim...

+ 50 komadov se je že lotilo sedmega dela.
Your focus determines your reallity

G-man ::

Meh. EA = End the Agony :\

Suli ::

Naj se za NFS potrudijo, kot se je "konkurenca" za GT4 pa ga bom kupil...:)

Z-lot ::

Trg se da nekaj časa polniti z vsakoletnimi izdajami enakih iger... do točke zloma, ko postane število (novih) kupcev premajho, da bi pokrilo razvoj in založništvo.. imho. Upam, da je ta breaking point blizu 8-)

G-man ::

Če smo že pri epizodah, Sin Episodes izgleda obetavna inovacija. Kot nanizanke na TV.

SavoKovac ::

Lohk bi tut več remake-ov naredili. Osebno bi se zelo veselil starih AD&D sag v treh dimenzijah. :D

Alexius Heristalski ::

Enajsta različica NFS? Mar ni bila Underground 2 osma?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Roadkill ::

Jaz bi bil navdušen nad remejkom Prehistorika 2 in podobnih (starejših) zadev. Pa nočem 3d grafike in podobnega sranja. Samo morda nadaljevanje špila s podobno grafiko.
Ü

McAjvar ::

jaz bi bil neznansko vesel cesa podobnega raptorju, tyrianu, etc. kaksne res dobre pustolovscine. upam, da se jim bodo tile remaki in nadaljevanja kmalu zataknili v grlu ter da bodo poskusili s cim svezim.
mimogrede, nekdo visje gor je klel drage ps2 igre. heh, a je ze poskusil igrat kdaj kaksno? ponavadi, ko koncas pc igro, je to to. konec. za konzole pa se avtorji mnogo bolj potrudijo ponavadi. in sele ko obrnes spil, se odklenejo razni bonboncki. ali pa med igranjem. tako da je ponovno igranje nekaj cisto drugacnega, z drugo taktiko, etc. in ni problem veckrat obrnit igro. da vlozenega igralnega casa ne omenjam. v nekaj dneh na easy igranja sem 2x obrnil hl2. po 2 mesecih igranja ffx se niti na polovici nisem. pa sem obema igrama vsak dan posvetil priblizno enako casa. tako da ne, ni mi zal tolarja, ki sem ga dal za katerokoli ps2 igro, ki jo imam.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

mmmato ::

GTA: San Andreas, paradni konj podjetja Take-Two Interactive Software, je peto nadaljevanje te igre.


A ni šesto?
gta, gta london, gta 2, gta3, vice city, SAN ANDREAS

CCfly ::

jaz bi bil neznansko vesel cesa podobnega raptorju
http://raptorv2.sourceforge.net/
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

jamiroq ::

jaz bi bil vesel že, če se kaj naučijo od neodvisnih razvijalcev (glede distribucije, kvalitete in odnosa s kupci, predvsem) recimo od Eagle Dynamics in pa Condor Teama...

CaqKa ::

lol.. ne me hecat

mcajvar.. v jokerju so pisali o starmonkey kar stara zadeva.. sicer pa je še pol omenjen 'warning forever' pa 'noiz2sa'

pa boš zaposlen za nekaj cajta.. brez nekega bednega raptorv2.

Dami ::

EA je pomoje edini založnik pri katerih plačaš za beta verzijo igre.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

McAjvar ::

hvala za naslove :) bom sprobal. sicer pa mi grafika ni ne vem kako pomembna, vazno, da je igralnost dobra. sicer se ne bi spravil vsake toliko na monkey island 1 :D
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

CaqKa ::

no če mene vprašaš je ona grafika zgoraj obupna. eh... pa kaj bi pravil.. sej boš vido ko boš starmonkey špilal..

aja.. pa btw.. sej imaš prav.. grafika ni tako pomembna
warning forever, ki ga igram večino svojega časa, kakor tudi noiz2sa imata grafiko mislim da 800x600 mogoče celo 640x480. samo toliko stilistična in minimalistična grafika da se ono zgoraj res lahko skrije

joker - v vesolju kricis sam 2.

CCfly ::

Napad nostalgije !
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Azrael ::

Bom izkoristil tale napad nostalgije...

Torej ali kdo pozna, kakšno igro, ki bi bila podobna The Lost Vikings 1 in 2 ?
Nekoč je bil Slo-tech.

Armanee ::

Ja, fury of the furies je dost podobna, sam da maš tm 4 modele pa vsak zna nekej druzga delat.

Alpheus ::

Js bi rad mel nov Dark Reign pa Nexus.
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alpheus ()

CaqKa ::

fury of the furies je res specialna.. samo to je staro. tak od oka bi reko vsaj 10-15 let :)
mene je na sonica spominjala s svojo hitrostjo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Valve se pridružuje Fundaciji Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8626743 (22803) Mavrik
»

Novi posnetki Duke Nukem Forever

Oddelek: Novice / Igre
409257 (6931) opeter
»

Blizzardova naslednja masovka še bolj masovna

Oddelek: Novice / Igre
414916 (3350) BigWhale
»

Avanture-pustolovščine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
669250 (4621) lolek84
»

Neskončna nadaljevanja

Oddelek: Novice / Igre
263237 (2610) CaqKa

Več podobnih tem