» »

MSN virusi!

MSN virusi!

Krat`ek ::

Po msn-ju krožijo razni virusi,ki so v obliki programa...Dobiš link potegneš program in ko je enkrat na računalniku ti enostavno začne odpirat vse kontakte ki jih imaš na MSN-ju in notr nalima Link od Virusa...
To se je zgodilo tud men po pomoti sm ga potegnu dol pa še preden je biu dol sm se spomnu da bi znau bit virus ampak je blo že prepozno....problem sm začasno rešu da sm kompletno izbrisu MSN in ga na novo naložu zdej mi kontaktov ne odpira več..ampak mi vseeno vsake toliko časa javlja Runtime Error.ko program izbrišem se mi čez nekaj časa ponovno pojavi na računalniku in javlja Runtime Error.Pr tem mi računalnik ŠTEKA za popizdit....ka ne nardim? je že meu ker tak problem..Formatiru ne bi rad...aha pa uporabljam Avast ki virusa ni zaznal , zaznal ga je šele ko sm restartal računalnik,sedaj ko se poveže na internet mi javi da je našel Virus potem ga izbriše a virus pride nazaj PM sm jezn....
Hvala za pomoč ;)

Damjan Jagar ::

Mogoče bo tole pomagalo -> Klik
http://jagar.si

Krat`ek ::

ok tnx sm nekak zrihtu pa ne morš vrjet delaaa:D

SloMusty ::

Pa če imaš firewall ti nič ne more. Dobiš ga na računalnik ampak se ne more povezati z serverjem in ne naredi škode.

Lp
Freestyle wind riders!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675381 (16022) tilinho20
»

Igre s malimi sistemskimi zahtevami, mi nagajajo.Prosim za pomoč!

Oddelek: Igre
151241 (935) Rotaidal
»

Kako odmrznit msn?

Oddelek: Pomoč in nasveti
464558 (2275) enxtip
»

Kateri antivirusni program naj izberem

Oddelek: Programska oprema
499201 (8148) bluefish
»

MSN

Oddelek: Programska oprema
251617 (1138) Tutankhamun

Več podobnih tem