» »

MSN & virusi !!!

MSN & virusi !!!

Luksi ::

Ravnokar me je "kao" kliknil kolega in napisal: "only for you" in v naslednji vrstici je bil link na eno spletno stran. In jaz v dobri veri, da mi res pač on pošilja, ker se je odprlo okno kot da me je kliknil, z avatarjem in vsem res kliknem in prensem datoteko PIC004873. In jo zaženem in se po parih sekundah izpiše, da se ne da zagnati in ko jo želim izbrisat ne gre! Sem resetiral računalnik in glej hudiča, takoj, k ose odprejo Windovsi se odpre okno, ki me vpraša če želim zagnati to datoteko!

Kaj storiti?
Luka

Luksi ::

Še link: www.movimentoclinica.com.br/PIC004873.p...

Sem pa kolega klical in je rekel, da je on pač od nekega drugega kolega to dobil. Verjetno se širi po adresarju >:D
Luka

boss-tech ::

temu se reče nateg- zajebu si ko klikaš- se ja ve da je to sranje
http://tovornik.info

Luksi ::

Ja, in kako naj vem, če me kao klikne dober frend, mi to izpiše, kako naj vem da je nateg... No ja, zdej vem >:D
Luka

Sba ::

Direkt to sm zud jst učer dubu...in seveda tud veselo naložu...:\ no, sam upam da sm zrihtu...ta reč je želela na internet na kar me je upozoril firewall...tako sem izvedel katera datoteka je to in kje se nahaja...šel sem v safe mode in to zadevo ročno odstranil...upam da mi je uspel..težav po tem nisem opazil...:)
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Luksi ::

Sba, tudi sam sem ročno odstranil to! Ampak si mi pa ful pomagal, ker nisem vedel da gre to na net. Sem pa igral COD preko neta in je blazno počasi delal, ko sem pa to zbrisal pa spet normalnodela ;) Hvala!
Luka

Sba ::

Pa še kdaj :) sam zgleda da bo treba za vsako reč sprašvt frende kaj je to...;((
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Jan987 ::

ja sam večina teh stvari je v angleščini, s frendi pa se valda dopisujete v slovenščini. jest sem to skoz dobivo od enga frenda pa sem mu reku da naj pač pod vsak mail k ga bo poslov on napiše ''lastno ročno'' in sem pač vedel kdaj je bilo prav. Drugač pa sem takrat tud nehov uprabljat msn mail

Spasky ::

oo fak, jst sm tut dubu to sranje , a lohk nekdo pliz napiše kako naj ga odstranm, pa prosim po korakih kr nisem ravno domač z računalniki.
Hvala vnaprej.

Sba ::

Pojdi v varni način (ob zagonu računalnika kmalu pritisni F8), zaženi iskanje, vse datoteke in mape, vtipkaj "windir32" (tko je blo pr men) pa ti verjetno najde 2 datoteki, ki naj bi bili ustvarjeni na dan "naložitve" spywara, no to izbrišeš in narediš ponovni zagon...
Pr men je to zadostval...
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Spasky ::

@Sba , rešeno!! najlepša hvala za help

SloMusty ::

Ni potrebno iti v varni način. Najprej je pod procesi treba zaključiti proces windir32.exe nato pa v mapi windows/system32 najti fajl windir32.exe pa delete.

Če fajla ne gre zbrisat je še vedno dejavn. Torej še enkrat v task manager.

Če imate firewall pa bo vas vprašal ko bote dobili ta program če se lahko poveže.


Slišal sem že za druge različice. Ki jih naj ne bilo tako preprosto odstraniti.

Lp
Freestyle wind riders!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211313948 (11328) anjica
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443117 (25157) BorutK-73
»

Vsakih 5 minut - Internetna reklama ?!

Oddelek: Omrežja in internet
362808 (1797) SanAndreas
»

Neznani virus onemogoči vse programe za zaščito in upočasni sistem

Oddelek: Pomoč in nasveti
194494 (4017) nokia6310
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339731 (14713) brainiac20

Več podobnih tem