» »

LCD monitor iz notesnika

LCD monitor iz notesnika

r0b3rt ::

Živjo. Mene pa zanima kako bi lahko sicer iz že mal starejšega prenosca (IBM Think Pad 390) vzel lcd in predelal da bi lcd lahko preklopil na navaden pc, da bi ga lahko uporabljal kot monitor. Hvala javascript:smesko('8-O ');

[Piši razumljive naslove tem! Moderator]
  • spremenil: Azrael ()

overlord_tm ::

zakaj pa nebi raj mel laptopa, pa si lupu en lcd monitor, ki so btw že skor zaston?


link 1 [st.povezava http://www.techspot.com/vb/all/windows/t-16824-Laptop-LCD-monitor-convertion-to-standard-VGA.html link 2 link 2

pa gud laks :P]

Zgodovina sprememb…

r0b3rt ::

Zato ker sem laptop dobil od kolega in nimam (diska,baterije,cd-roma,disketnika...)

Brane2 ::

IMHO Bolj težko. Zunanji LCD ima poseben pretvornik signalov in doato elektroniko, ki ga iz prenosnika verjento ne boš uspel dobiti ven, posebej narediti pa tudi ne.
On the journey of life, I chose the psycho path.

overlord_tm ::

potem temu težko rečeš laptop :D .

na tistem drugem linku neki govorijo, samo se mi ne da brat. gre pa za to da je laptop monitor povezan direkt na grafo, in ne tako kot pri pcjih

egomez ::

To je bila kar aktualna tema po forumih, ko so bili še LCD-ji precej dražji. Pa še takrat se ni splačalo, ker so bile cene komponent, ki si jih rabil za predelavo predrage in še uspeh ni bil zagotovljen. Sedaj pa se ti absolutno ne splača igrat okrog tega, razen če bobiš kakšen ustrezen pretvotnik za res majhen denar in hočeš igrat bolj za zabavo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Postavljajo se standardi za SSD

Oddelek: Novice / Diski
476534 (4525) kuglvinkl
»

2000 eur in prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
131776 (1428) *TV*
»

Neprebojni MacBook Pro

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
316458 (4186) wooted
»

Laptop monitor in problem z uporom

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
132018 (1767) Pyr0Beast
»

Ne morm se odločt oz . se ne morta

Oddelek: Pomoč in nasveti
161620 (1158) Hux

Več podobnih tem