» »

Kaj vsi z dragimi RAMi pravite na te trditve?

Kaj vsi z dragimi RAMi pravite na te trditve?

1 2
3
»

Primoz78 ::

No pri meni se glede stabilnosti ne pozna...npr. Isto mi deluje pri 300 3-4-4-10 2T in 245 2,5-3-3-7 1T pa 270 2,5-3-4-7 1T...vedno mi deluje procesor stabilno pri 1,456V pri 300*9...pri nizjih frekvencah rama se prav tako ne pozna in mi procesor ne dela stabilno pri nizji voltazi!...mogoce mam dober mem controler...?! :\ ali pac...

Lp Primoz

p.s. Pa ne mi z nekimi testi, ker sem preizkusil Primer95, pa OCCT pa memtest in super_PI...Prime95 pri vsaki nastavitvi vsaj 10 ur!
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

para-site ::

Kar jaz vem tisti ki dosegajo najboljše navijalske dosežke ne uporabljajo Supertalent ramov.
Povsod se pojavljajo znamke kot so OCZ, Geil, Mushkin in podobno...
Možnosti sta dve:
1. Imaš prav ti, Caligula. Vsi ti navijalci so popolni bedaki.
2. Nimaš prav. S takšnimi dragimi rami se dosežejo boljši rezultati.

Zdej je pa stvar debate, kaj so navijalski rami in za kolko % boljši rezultat se splača dat veliko več denarja.

Kar se tiče čikov je pa tko, da jaz ne kadim ker sem bil sposoben nehat. To sem napisal samo kot provokacijo. Torej meni nobeden ne diktira, kaj bom delal čez 5 minut. Ti pa očitno imaš to omejitev, saj mi boš v roku 5 minut že odgovarjal na tale post.:D :D :D

Caligula ::

para-site, ti si retard. Sem ti rekel, da preberi celo temo.

Vrhunski navijalci vedno uporabljajo drage komponente tudi, ker jih dobijo sponzorsko. Precejkrat celo predserijske izdelke.
In preprosto, ker pac zmecejo velijo denarja v ta hobi.

Pa cebi bil pismen bi videl da tema ni namenjena vrhunskim navijalcem. Ampak tu je tisti ce vmes.
Itak, da so oni pripravljeni vrzt v vsako tocko ofromno denarja. Tako kot so pri formuli 1 za vsako stotinko..

Zdej je pa stvar debate, kaj so navijalski rami in za kolko % boljši rezultat se splača dat veliko več denarja.
Dough! No shit sherlock! Kaj mislis, da sem jaz pisal in cemu je tema namenjena?

Vecini folka samo pac ni bilo jasno kako zelo majhne so razlike oz kako so kdaj lahko celo negativne, e ne poznajo nekaterih lastnosti cipseta.

In pa ja, vrhunski navijalci bi lako dosegli se visje rezultate, ce bi vec tega denarja iz ramov prestavili se kam drugam razen ,ce imajo popolnoma neomejena sredstva.

A res? Tisto s ciki je bila provokacija? 8-O
Matr, sploh mi ni blo jasno >:D
Jz sm cisto po nakljucju nazaj streljal z drugo provokacijo >:D

Sarkazem ocitno ni tvoja mocna tocka se ga pa vseeno rad posluzujes?

Ma resno-ne smetit teme, ce je nisi prebral.
Ce pa si jo mas pa se bolj resne tezave.
Ni vse v oceh. Zadaj mora se procesor delat.

para-site ::

sej nima smisla s tabo govorit, saj ne znaš drugega kot dajat protislovne trditve...

Vrhunski navijalci vedno uporabljajo drage komponente tudi, ker jih dobijo sponzorsko. Precejkrat celo predserijske izdelke.
In preprosto, ker pac zmecejo velijo denarja v ta hobi.

kaj zdaj, a dobijo zastonj ali zmečejo veliko denarja v ta hobi? odloči se


če ta tema ni namenjena navijalcem, potem ne vem, zakaj si jo postal v oddelku "navijanje":D
torej ne smetit oddelka:D

večini folka v oddelku navijanje je jasno, kakšne so razlike med rami.:\

glede na to, da si takoj odgovoril na moj post samo dokazuje trditev iz mojega prejšnjega posta. ja, vsi smo od nečesa odvisni. kajneda, Caligula? :D :D :D

Good Guy ::

zagrizeni navijalci kupijo kar želijo nihče jim ne ušenka (sponzorsko) kot da ej navijanje delo oz. zaposlitev??:\
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Caligula ::

1. Ni se kaj odlocit. Ker ene stvari in pa kdaj do kdaj dobijo sponorsko. Ne vsega, ne vedno. Ti dela tezave, ce ni vse v racni crti?
2. Tema je namenjena navijalcem. Ne pa vrhunskim, ki jih Slo-tech skoraj ne premore-pa brez zamere vsem, ki se za to imajo. Spet ni ravna crta, ker je zate pretezka locnica med vrhunskimi in pac navijalci nasploh. Clenjene povedi so ti pac prezahtevne in pograbis kar si sposoben razumeti.
3.Vecini folka na forumu niso jasne razlike med RAMi, zato pa berejo vse teste, probavajo vse zivo, diskutirajo,...
4. Ni govora toliko o RAMu ampak smiselnosti kombinacij glede na cipsete. Cipset in RAM = kombinacija, ki je spet prezahtevna zate.

Priznam, imam sibko tocko-odvisnost. Vcasih zmotno dobim obcutek, da majo nekateri skoraj funkcionalne mozgane in nekje tipko ON.
Vedno me malo zateguje, da bi jo nasel in komu pomagal. Vcasih brez uspeha.

Nisi pa odgovoril-
A sploh nisi prebral teme ali je samo nisi sposoben razumeti?

Zagrizeni navijalci dobivajo sponsorske stvari.
DFI, Gigabyte,...zvesto darujejo svoje igracke vrhunskim navijalcem, da bi si s tem povecali ugled.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Zheegec ::

A se samo v igrah pogovarjamo?

Po mojih izkušnjah pri Venice 2.7GHz je OGROMNA razlika med 200MHz CL2.5 in 231MHz CL3.0 (še čakam na nov RAM), TUDI v igrah se zelo pozna (6600GT).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Jaffa ::

Kak se vam da ? 8-)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Caligula ::

Eni velik mesa pojemo :D
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiSoft Sandra 2004 Memory Bandwith Benchmark rezultati (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
10310722 (6631) GaS
»

OCZ VX 3200 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1468134 (5088) PrimozR
»

Ram za AMD Venice

Oddelek: Kaj kupiti
191238 (1032) Jaffa
»

DDR ram z Samsung TCCD chipi! (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Navijanje
61134393 (18811) Tilen
»

So tile poceni Apacer RAMi pri PC-DOMu za kaj? Se kaj navijajo?

Oddelek: Kaj kupiti
261632 (976) OZZY

Več podobnih tem