» »

Problem pri predvajanju filmov

Problem pri predvajanju filmov

manta ::

Na novo sem inštaliral windowse xp, pa se je pojavil problem pri predvajanu filmov.imam naložene enake kodeke kot prej.slika je meglena, kot da bi bilo z barvami kaj narobe.z vsakim playerjem je enako.

bkreutz ::

poglej in po možnosti naloži novejše driverje za grafiko in monitor.

poglej in po možnosti naloži novejše kodeke za filme. www.codecpack.com (nekaj takšnega).

poglej in po možnosti naloži najnovejši predvajalnik. (bs player je zakon!!! vsa čast)

pivmik ::

Če ne rešiš problema z novimi kodeki in gonilniki od grafične uporabi program VideoLAN, ki imaš svoje dekoderje že vgrajene in ne uporablja sistemskih kodekov in ni toliko odvisen od sistemskih nastavitev.
LP, Gregor GRE^

71M0N ::

Če si probal gledat iste filme pred in po nalaganju OS, si verjetno tažavo že odpravil, po zgornjih dveh nasvetih. Če pa je film nov, pa poskusi z Media player classic, dela čudeže. Men je predvajal filme, ki jih Bsplayer in PowerDVD nista hotla. Edin s podnapisi so frke, ker je treba najprej naštimat v nastavitvah ;)

EvilDare ::

Če imaš nvidia kartico in naložene najnovejše gonilnike je problem z nijimi. Če imaš ta problem je rešitev taka da moraš:

Caligula: Aha, sel na color settings v driver in daj za vse (2D, overlay in all restore defaults).

To je to in resi problem.

manta ::

sem ze resil problem.kriv je bil nov nvidia driver.sem nazaj instalirou starejsega tko da zdaj ni problema.
hvala vsem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik Lag-a

Oddelek: Pomoč in nasveti
221076 (683) MatevzV
»

predvajanje filmov.mkv na AMD Athlon 3000+

Oddelek: Pomoč in nasveti
355131 (4585) gibaj
»

Video višjih ločljivosti štekajo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151329 (1044) sebas4
»

nova grafična kartica noče predvajat filmov v predvajalnikih

Oddelek: Pomoč in nasveti
111164 (992) Azrael
»

Windows media player help !!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141166 (970) royal

Več podobnih tem