» »

Katere čike kadite?

Katere čike kadite?

__Devil__ ::

Gremo v Makedonijo :)

stalker ::

kako te pa na meji gledajo, če pelješ s sabo eno kilo tobaka za domačo uporabo?

Sideeffect ::

vv.. ena kila tobaka, pripravljenega za zvijanje je v Srbiji cena 600-900 srbskih dinarjev, kar znese 5-8EUR / 1kg.

Za čez mejo pa ne vem kako je, tam sicer lahko 2 šteki na osebo pelješ čez, povprečna-najnižja... cena čikov je 80 centov na škatljo.

barocco ::

Tobak Drum.

barocco ::

__Devil__ je izjavil:

Razmišljam, da bi si kupil tobak in rizle, ker mi zgleda zanimivo :P

Kateri tobak priporočate? Ne spoznam se na tobak pa bi vprašal vas, če veste kakšne so cene, kvaliteta itd..

Lp

Priporočam Drum.maš 3 vrste,temno modre-najtežji,svetlo modri-lažji ,bel-lahek ,po domače.
DRUM tobak stane 4.20 evrov 0,50 centov rizle 0,70 filtri
,pa ga maš za 5-7 dni,odvisno kolk stasten kadilec si.
kadim tobak 3 leta in mi je osebno bolje kot cigaret.

LordTado ::

Domač tobak:)

__Devil__ ::

Sedaj sem porabil prvih 40g svetlo modrega DRUM tobaka in mi je kar dober. Slišal pa sem od kolekov, da se da dobit razne okuse kot npr. višnja itd.. Kje se pa to kupi? In kako se reče temu tobaku?
Me mika, da bi probal :P

barocco ::

__Devil__ je izjavil:

Sedaj sem porabil prvih 40g svetlo modrega DRUM tobaka in mi je kar dober. Slišal pa sem od kolekov, da se da dobit razne okuse kot npr. višnja itd.. Kje se pa to kupi? In kako se reče temu tobaku?
Me mika, da bi probal :P

To je pa odvisno od same prodajalne oz. trafike.nekje tudi Drum-a tobaka nimajo..
Drugače ,daj pa koškek-krhel jabolka v tobak ,lahko ,tudi skorjo pomaranče,tako ostane tobak vlažen z aromo in se ne izsuši in te te ,posledično ne peče,pri inhaliranju ,če je tobak suh.-moje izkušnje.

neeno ::

__Devil__ je izjavil:

Sedaj sem porabil prvih 40g svetlo modrega DRUM tobaka in mi je kar dober. Slišal pa sem od kolekov, da se da dobit razne okuse kot npr. višnja itd.. Kje se pa to kupi? In kako se reče temu tobaku?
Me mika, da bi probal :P

Mac Baren : http://www.mac-baren.com/BundMenu/Produ...
Nama - Maximarket, petrol na dolgem mostu. V sloveniji se dobi cherry pa vanilija.

__Devil__ ::

Jutri kupim cherry po vsej verjetnosti.

glaš ::

Jaz odkar sem probal Pueblo tobak, Drum gledam samo še od daleč, drva jedna;(( So bile včasih take štible not, da bi si lahko zobe z njimi čistil. Drugače mi je kul še Golden Virginia, sploh embalaža je najboljša, samo za moj okus je mogoče malo preveč vlažen tobak. Za koliko časa pa imate en zavitek tobaka ? Pri meni zdrži zavitek (30g) od 2,5 do 3 dni.

__Devil__ ::

jaz mam 40g cel tedn :D

Meizu ::

JSt bi z veseljem kadil tobak, a kaj ko se mi ne da zvijat pa še success rate pri meni je tam kakšnih 20% :)

Drugače pa škatla winstonov modrih mi zdrži kakšne 2 dni...

__Devil__ ::

Pa kaj ste vsi začeli winston kadit? :P Baje so isti kot west ..

Meizu ::

Winstone kadim že od kar so na police prišli. Enostavno dbest so :)

Edit: In ne, niso niti približno kot west :) Po okusu so bili meni nekaj takega kot Pall Mall. Pa Route 66 niso slabi :) Winchester also... Modri seveda... Veliko je še tega :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

connel ::

glaš je izjavil:

Jaz odkar sem probal Pueblo tobak, Drum gledam samo še od daleč, drva jedna;(( So bile včasih take štible not, da bi si lahko zobe z njimi čistil. Drugače mi je kul še Golden Virginia, sploh embalaža je najboljša, samo za moj okus je mogoče malo preveč vlažen tobak. Za koliko časa pa imate en zavitek tobaka ? Pri meni zdrži zavitek (30g) od 2,5 do 3 dni.


Pueblo naravnost zmaga, čisto drug vonj in okus, očitno res drži kar piše o tem kako se prideluje in obdeluje tobak. Golden virginia ima pa res fajn embalažo, okus mi je pa tudi fajn. Drum sem včash kar veliko kadil, samo ima res sama drva notri :D Tistim ki še kadite Drum, priporočam raje red bull tobak, nekako ista mešanica, sam da ni tolk drv notri.
Zdrži pa odvisno, tale 30g tolk k pa tebi, lahko tudi kak dan dlje, odvisno koliko mi je do zvijanja :D 40g sem pa včasih imel po cel teden.

Meizu ::

Mah drum je meni tudi nekoliko zelo kisel... Hmm. Prav kisel okus na jeziku dobim ko ga kadim...

gruntfürmich ::

pa vam uspe tobak zrolat kolikor tolikor v trdo cigareto?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

DOOM_er ::

z lahkoto
Robots will steal your job. But that's OK

__Devil__ ::

gruntfürmich je izjavil:

pa vam uspe tobak zrolat kolikor tolikor v trdo cigareto?


Z strojčkom brez problema :P

Meizu ::

Mah jst sm neroden s temi rizlami. 1000x raje bi kadil tobak (tudi bolj "zdrav" je za kadilce - no ja zdrav, nobena oblika kajenja ziher ni zdrava, manj škodljiv je že boljša beseda :)) a sem tako privezan na klasične cigarete... :(

@Devil S strojčkom, ne Z strojčkom. S/Z ti dela težave, ha? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

__Devil__ ::

Če pa sem Z mb. :P.

Da nebo off:
Kere rizle so vam kul?
Jaz mam modre Rizla + pa so zakon. Rdeče smoking pa mi niso všeč.. predebele :P

Meizu ::

Smoking green.

black ice ::

Devil poskusi z zelenimi. Kot je povedal že Meizu.

Kot sem verjetno omenil že v eni izmed podobnih tem (mogoče tudi v tej, ne vem, se ne spomnim več) kadim tobak Golden virgina. Vrečka tobaka (40g) pri meni zdrži teden - dva tedna. Enostavno kadim manj, ko si je potrebno vse prej pripraviti. Torej, skadim manj pa še poceni je. Izgleda da moram prešaltati na diy cigaret. :)

Drugače poleg GV kadim Marlboro rdeče.

LeXani ::

stalker je izjavil:

kako te pa na meji gledajo, če pelješ s sabo eno kilo tobaka za domačo uporabo?


ma dej, na meji..govorim za hrvaško..so nam rastavl komplet petico..od armaturke do oblog..vse ! ..sej ne rečem ok..samo naj nazaj sestavijo vsaj. Tko da če deluješ sumljivo..bo težka..
Čas prve prijave 04.11.2005

connel ::

gruntfürmich je izjavil:

pa vam uspe tobak zrolat kolikor tolikor v trdo cigareto?


Brez problema na roke, še boljše rata kot s strojčkom, s tem hitro uspe naredit pretrdega (če je nornalen tobak seveda, če je bolj suh potem ni boljšega kot strojček).
Z eno roko mi ga pa še kar ne uspe zviti, pa zvijam že ohoho let :D

gzibret ::

Male smoking modre so zakon. Sploh nočem več slišat za druge.
Vse je za neki dobr!

Bananovec ::

Mi lahko predlagate neke čike, ki so (predvsem) lahki in dobri hkrati :-)
?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

black ice ::

Kombinacije lahkih in dobrih čikov, ki bi meni ustrezala še nisem zasledil. Poskusi tobak namesto cigaret, je bolj zdrav. :)

DOOM_er ::

zdej spet kadim :'( in sicer pueblo tobak ki je skor tok dober kokr je bil samson. Pa modre smoking zraven
Robots will steal your job. But that's OK

technolog ::

A mi lahko kdo da vir, da je tobak bolj zdrav od cigaret?

Jaz bi rekel, da ni, ker imajo cigarete ponavadi boljše filtre (večdelni, z ogljem)...

Jaz kadim Muratti blue že nekaj časa. Kakšne se vam zdijo?

Bananovec ::

black ice je izjavil:

Kombinacije lahkih in dobrih čikov, ki bi meni ustrezala še nisem zasledil. Poskusi tobak namesto cigaret, je bolj zdrav. :)

Meh, sem noob med kadilci > začetnik, tako da nimam prav veliko pojma o zvijanju tobaka. Vem le, da mi je za (naše drage) čike skoraj škoda denarja. IMO iščem po eni strani tudi lažjo različico za moja pljuča.
Morda bi lahko kdo, ki mota sam, pove kaj vse rabim za motanje tobaka in kje vse to dobim. V primerjavi proti čikom je pa tobak ...hmmmm... cenejši?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Bias ::

Bananovec je izjavil:

Mi lahko predlagate neke čike, ki so (predvsem) lahki in dobri hkrati :-)
?


Po moji presoji so to Davidoff Gold.

Sicer na to zagotovo nisem ponosen, da sem kadilec, a dejstvo je da pač kadim...zadnjih 12 let prav te omenjene cigarete.

Sicer pa če si začetnik, zakaj se ne bi odločil, da boš bolj kul od mene in se sploh ne predajal cigaretom? :) Saj veš čiki so jebena razvada.

Bananovec je izjavil:

black ice je izjavil:

Kombinacije lahkih in dobrih čikov, ki bi meni ustrezala še nisem zasledil. Poskusi tobak namesto cigaret, je bolj zdrav. :)

Meh, sem noob med kadilci > začetnik, tako da nimam prav veliko pojma o zvijanju tobaka. Vem le, da mi je za (naše drage) čike skoraj škoda denarja. IMO iščem po eni strani tudi lažjo različico za moja pljuča.
Morda bi lahko kdo, ki mota sam, pove kaj vse rabim za motanje tobaka in kje vse to dobim. V primerjavi proti čikom je pa tobak ...hmmmm... cenejši?


Aja cenejšo varianto.

Kar potrebuješ za motanje tobaka dobiš v vsaki trafiki:
- Filterčki (mali beli, pakirani v škatlici ali vrećki nevemkok komadov)
- Papirčki (Rizla, Smoking, etc. tamale ne tavelike une maš lahk za jointe zvijat)
- Pa tobak (probaj jih ene par pa boš videl kaj ti sede, prodajalko prosi naj ti ponudi "laŽje/light")
- Pa žvečilni/mentol bonbon (da nauš punci smrdel...al pa da te mati ne zavoha)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bias ()

MilanFan ::

Men osebno so najbolj dobri cigareti Chesterfield blue pa west silver...velikokrat si kupim tudi tobak drum temno moder!




Uživam v kajenju res!

gruntfürmich ::

kako pa je s filtri za tobak? jih je potrebno not dajat? pa kako se kupijo, a so v trgovini različni ali kako?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

__Devil__ ::

maš ultra slim pa slim. Priporočam ti tiste "slim", ker so debelejši in se lažje kadi. Razen, če imaš rad tanjše cigarete :D. Dobijo se v vsaki trafiki. Zviješ jih pa seveda v rizlo z tobakom vred :).

ozone14 ::

domač tobak :P sošolc goji
Łp GašPer

BCSman ::

kateri lucky strike so sploh light, modri al rdeči? sem probal modre in se mi zdijo dvakrat močnejši od LM modrih.
btw, kateri čiki imajo še bel filter poleg LM in muratti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

Meizu ::

LM modri so itak ena para od čikov, pa tudi zanič so. Lucky Strike imajo kar močan okus, podobne jakosti kot LS rdeči so tudi Camel Natural flavor ta temno rjavi.

gruntfürmich ::

no no no. lm so kul čiki (za srebrne govorim)
trenutno kadim po večini marlboro srebrne. če pa si jih kupim pa muratti srebrne, lm srebrne, marlboro flavour.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

SebaR ::

btw, kateri čiki imajo še bel filter poleg LM in muratti?
¸

davidoff
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

black ice ::

LM (rdeči) so bili kul pred tem novim - belim filtrom. Cheap nadomestek za Marlboro Red.

Galaxy ::

Zaenkrat kadim Muratti Ambassador Blue. 2.60EUR in so mi dosti boljši kot npr. Marlboro. Samo Davidoff Gold pa nobeni čiki ne prekašajo, a kaj ko pridejo faking 3.30EUR

Meizu ::

A murattiji so ti všeč... Tista reč ma tako gost filter, da rabiš potegnit ko bedak, da sploh kej dima povlečeš.

jedateruk ::

Iščem primerjavo cigaret (količina katrana, monoksida...) in tudi primerjavo okusa. Če ima kdo od vas te podatke ali link do strani s temi podatki, vas prosim za objavo teh podatkov.
Hvala.

__Devil__ ::

West Silver +. 1. aprila se baje podražijo cigareti za 15% spet :o

gruntfürmich ::

__Devil__ je izjavil:

West Silver +. 1. aprila se baje podražijo cigareti za 15% spet :o

šala šala
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jedateruk ::

Ker ne najdem nikjer na spletu podrobnosti o čikih (količina katrana, nikotina, oglj. monoksida), bi vas zaprosil, da pogledate na škatlo svojih cigaret, pa sem napišete, tako kot bom jaz napisal za West Red:
Nikotin: 0,9 mg
Katran: 10 mg
Monoksid: 10 mg

Jst ::

Moja hrana za raka nafutrat:

Davidoff Gold (lahki):
Nikotin: 0.6
Katran: 7
Monoksid 7

West Silver 100S:
N: 0.7
K: 8
M: 8

---

Hehe, ste videli West Silver Plus, imam ravno škatlico tukaj, na kateri piše: "Active Carbon Filter?"
Specifikacije:
N: 0.6
K: 7
M: 7
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

revvs ::

Najboljše da sam kupiš filter in tobak in si potem bolj zdrav in ignoriraš izpušne pline v mestu. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9655981 (8123) Baja
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218655 (10745) BCSman

Cigareti

Oddelek: Loža
52786 (2687) Gandalfar
»

Podražitev cigaret (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927594 (5206) poweroff
»

Modificirane nalepke za škatlo čikov

Oddelek: Loža
402905 (1930) Elemen_T

Več podobnih tem