» »

Hardware vreden ogleda...

Hardware vreden ogleda...

Keyser Soze ::

Vsake toliko pride na tržišče kakšen kos opreme, ki je res fenomenalen in morda tudi funkcionalen. Ko sem malo brskal po internetu (OLED), sem našel tegale gizmota, ki je vsekakor vreden ogleda:





Link!

Tipkovnica, ki se povsem prilega vašim željam in potrebam. Od igranja iger, programiranja, pisanja, do oblikovanja ali samo občudovanja. Vsaka tipka je OLED zaslon zase. Ni hudič, da tisti ki tole patentira postane bogat.

P.S.: Edino vprašanje, ki se mi poraja je to, ali je zadeva koncept in samo CG, ali je tole resnično.:\

igor0203 ::

uuu nice.... sam pomoje bo cena tud kr lepa :'(

Good Guy ::

jao to gledam na vsaj že petih forumnih dons >:D :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Road Runner ::

važn da so mac tipke gor ;>

TribesMan ::

WAW noro... tole je pa en najboljših gadetov kar sem jih videl v zadnjih letih... Car ta ki se je tole spomnil... :D Dam 50k za tole... :>

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Myth ::

Ne razumem čisto. A te "slikce" na gumbih se torej same "generirajo" oz. jih mi "nastavimo"? Če je takole mišljeno, pol je zares super. ;)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Pyr0Beast ::

njam :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

SodVina ::

S tako tipkovnico bi se dalo precej sminkirati, ja. Recimo lahko bi imel navadne tipke, v ozadju pa sliko. Lahko bi naredili igro, ki sploh nebi potrebovala ekrana. Po drugi strani pa bi lahko kdo spisal tudi virus, ki bi ti crke pojedel :D . Zanimiva stvar. Zanima me, koliko bo stala v startu, ce bo kdaj serijsko proizvedena. Verjetno se bo cenovno lahko kosala z eno precej zmogljivo graficno kartico :| .

TribesMan ::

Ja tole bo verjetno dražje od kakega GF7800GTX... sam vrednost se ji pa v pol leta ne bo razpolovila... tko kot je to pri grafičnih ;)

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

McWolf ::

SodVina has a point. Beware of črni črkožer :D. Drugac pa 8-O
Go tell it on the mountains!

cojss ::

To bo pa treba nabavit. Pravijo, da naj ne bi bila dražja od dobrega mobilnega telefona. Upajmo, da imajo v mislih ceno telefona v akciji. Tu je pa še link do uradne strani: Optimus keyboard


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optimus Mini Three

Oddelek: Novice / Ostale najave
52673 (2512) darkolord
»

100 dolarjev (in več) za tipkovnico s tremi tipkami? Artlebedev Optimus mini three?

Oddelek: Novice / Ostale najave
264494 (3241) Jst
»

Katero tipkovnico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796383 (5043) Jan987
»

Tipkovnica Optimus s spremenljivim prikazom tipk

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
374164 (3161) NorK

Več podobnih tem