» »

CRC ERROR

CRC ERROR

tejč77 ::

A mi lahk kdo pove kaj je narobe, ko nalagam nek program oz. igrco San Andreas in mi napiše vmes CRC ERROR The file C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\audio\SFX\SPC_GA doesnt match the file in the setups .cab file. The medium from which you are running setup may be corrupted.
Sicer pa ta DVD dela kolegu normalno, pa ma slabšo mašino. Hvala za odgovor.

AndrejS ::

Nekaj s CDjem ni v redu. Nesi nazaj v trgovino >:D in reklamiraj!

tejč77 ::

Ne vem če bo to cd kriv.. ker kolega pa si je lahk naložo to gor iz istega dvd-ja. Pa js mam kopijo ko mi je dal en drug pa isto napiše. Prej pa sem še en drug program instaliro, ko pa je orginal in je prvič tud to napisal. Drugič pa je šlo.

m.i.h.a. ::

Če dela na enem compu in na drugem ne je kriv pogon.
Me je tudi tako SA sral (na enem je lepo inštaliralo, na drugempa ne) in tudi kakšen drug plošček pa sem potem znorel in razdrl pa spucal hudiča sedaj bere spet super in brez napak.

tejč77 ::

Mogoče je pa res se praha not nabral... sam al lahk kaj zajebem, ker nisem še nikul to razdiro?? Najbulš da cel cd rom ven vzamem al kaj? Pa je dost da samo spiham al je treba tud s čim spucat??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tejč77 ()

m.i.h.a. ::

Izgubiš le garancijo, če jo imaš.
Če ne brkljaš preveč nimaš kaj za pokvarit.
Jaz sem vzel malo vate in alkohola in lečo obrisal in je bilo takoj boljše.

AndrejS ::

Včasi pomaga tudi čistilni CD

tejč77 ::

sem ga vzel ven in odprl s spodnje strani ko ma šraufe.. p ani blo kaj videt. Mal sem spihal, pa nazaj zaprl. Pa je isto. Kak pa lečo obrišeš.. a lahk iz sprednje strani, ko se odprejo ven vratca?? Sam ni videt ravn velik. Bom res probal čistilni cd kupit. Še nekaj imam pa GEForce fx 5200 grafično in nimam več slike na tv.. tv out ne dela, kr naenkrat. Pa mi pr DEVICE MANGER piše oz. je klicaj da ni nekaj OK pri nVidia WDM Video Capture (universal) , pa kliknem in mi napiše kao napaka.. "te naparave ni mogoče zagnat KOda 10" in sem pol svetovalca za pomoč zagnal in sem na novo instaliral grafično, pa še kr ista napaka. Ne ugotovim kaj bi bilo. Sumim pa da je mogoče tv out crkno. Al je mogoče kaj drugega možno??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477137133 (33374) Sandi1987
»

GTA IV (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17418158 (9531) laught
»

Čiščenje leče optične enote v prenosniku?

Oddelek: Strojna oprema
143436 (3240) Valvoline
»

problem s CD - romom

Oddelek: Pomoč in nasveti
6882 (824) gadu
»

Čiščenje CD predvajalnika

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
103303 (3205) jest10

Več podobnih tem