» »

Teac mp 200 predvajalnik

Teac mp 200 predvajalnik

zcetrt ::

Na nekaterih spletnih trgovinah sem zasledil dokaj mikavno ceno (29k sit) za predvajalnik TEAC MP200 z 1 GB flash pomnilnika.

A specifikacije si nasprotujejo. Nekje piše o vmesniku USB 2.0, nekje le o enici, nekje je omenjen radio, spet drugje ne (bojda gre za nadgradnjo firware).

Naprošam vse morebitne lastnike tega predvajalnika, da mi povedo, ali je vmesnik 2.0, če je izdelava v redu in kakšen je zvok. Nekje je naveden nastavljiv EQ, spet drugje piše le o prednastavitvah. Zanima pa me dejansko stanje. In še ali je mogoče uporabljati predvajalnik brez "daljinskega" upravljalca.

Hvala.
4.

Caligula ::

Za ta denar si prek neta ze lahko narocis 20giga MP3 player.

Malo brskaj po www.geizhals.at

zcetrt ::

Ja? Dvomim v kakovost le-tega in to je mp3 player z diskom, ki požre več baterij, gramov in prostora, zato mi ob moji količini mp3-jev, ki je dosti manjša od 20 GB, bolj ustrezajo majhne flash napravice, ki lahko med drugim, ako so solidne, tudi parkrat po tleh padejo brez posledic.
4.

Caligula ::

Tile tudi zdrzijo padce in vecina jih zdrzi s polnjenjem med 12 do 20 ur. Pri tem se lahko uporabljajo tudi kot prenosni disk za filme,...

zcetrt ::

Verjamem da nekateri res. Sem pa obiskal stran, ki si jo priporočal, a pod 150 evri ni nič večjega od 1 GB. Ampak a nimajo ti diskovni predvajalniki pogosto specialne litijeve akumulatorje? AAA baterije so pomojem bolj praktične. Seveda pa vsak favorizira svojo izbiro.

Kar se tiče poceni predvajalnikov večje kapacitete sem pri nas zasledil le nekega Philipsovega (mislim da 2GB), a so reviewi bili bolj nenavdušeni...

Teac pa me kar mika. Trenutno imam 128 MB predvajalnik izpred več kot dveh let, ki ima zelo dober zvok, a za kaj več kot za vsakodevne migracije nima dovolj spomina, pa še vmesnik je 1.1. Za povrh pa mi je pred kratkim še n+1. padel na tla in je crknil backlight na LCD. Saj ne da je esencialen, a komfort pa le je.
4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zcetrt ()

Deux ::

mena pa zanima če poznate kakšno trgovino v lj da prodaja Creative MuVo TX FM 512 MB če ne, če vete vsak kakšno dobro trgovino z mp3 playerji v lj pa če mi povete kje se nahaja

hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61176577 (32275) M.B.
»

[MP3] predvajlaniki s trdim diskom

Oddelek: Zvok in slika
364357 (2746) kapca81
»

100 milijonov prodanih iPod-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
708052 (6091) frikec()
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343692 (2897) w3t80y
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
282449 (2007) OSA

Več podobnih tem