» »

Full Screen Anti-aliasi

Full Screen Anti-aliasi

Rokomah ::

Imam probleme pri nekaterih programih in, ko sem odkrival razloge za to, odkrijem v FAQ, da je razlog v Full Screen Anti-aliasing (FSAA).

Nadalje piše da naj "...Switch off FSAA via your Display Settings menu for your graphics card..." in jest ne vem in ne znam to narediti na svoji grafični kartici.

Skratka, pomagajte mi, kako izključim Full Screen Anti-aliasing ???
Imam grafično kartico nVidea GeForce 6600GT

Hvala

Senitel ::

Če ne veš kako ga izklopit, potem ga tudi vklopil po mojem nisi... Tko da je verjetno problem nekje drugje.

BaRtMaN ::

Imam probleme pri nekaterih programih

Kakšne probleme?

Rokomah ::

Ob zagonu programa mi namesto, da bi dokončno zagnalo program, se mi računalnik ustavi s črnim zaslonom in ne gre naprej.
Proizvajalec na svoji spletni strani v FAQ sicer ugotavlja, da so problemi pri določenih grafo. karticah (moji) in priporoča sledeče:

"...FSAA (Full Screen Anti-aliasing) currently causes problems, especially when set to 4x, though 2x can cause some problems, particularly for nVidia graphics cards. Switch off FSAA via your Display Settings menu for your graphics card. Consult your graphics card manual or the manufacturer's website if you have difficulty finding this. Also, uninstall and reinstall your graphics card's drivers, and install the latest version of DirectX from the Microsoft website. If you have "ffdshow" installed at the same time, it might be a cause of a conflict, too."

Ne vem kaj naj naredim:(
Vse kar priporočajo sem naredil razen Full Screen Anti-aliasing, tega ne znam.
Pozna kdo rešitev???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rokomah ()

Senitel ::

Ja če ne znaš izklopit FSAA, kako si ga potem vklopil? Po defaultu je izklopljen torej ga nisi vklopil, torej to ni problem...?

BaRtMaN ::

Sicer je pa na netu polno vodičev po nastavitvah: Google search. Eden izmed mnogih zadetkov kaže tudi na TweakGuides.com.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPad 2 prihaja spomladi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5117416 (15336) kuglvinkl
»

katera graficna je boljsa : HD 4870 vs. GEFORCE GTX 260 896MB

Oddelek: Pomoč in nasveti
161780 (1337) shany
»

CATALYST 3.6

Oddelek: Programska oprema
167896 (7381) freejack
»

Antialiasing in aliasing

Oddelek: Zvok in slika
62466 (2272) Senitel
»

Kera grafična je bolš?

Oddelek: Kaj kupiti
462644 (2038) _Mortal_

Več podobnih tem