» »

XP in I-surf USB

XP in I-surf USB

sinicka ::

inštalirala sem winXP. ko sem hotela inštalirati še I-surf USB modem, se je zataknilo. nekako ne najde driverjev za XPje. kaj naj naredim??

webblod ::

Žal si tudi ti ena izmed mnogih... Torej, sam sem pisal na Siemens in odgovorili so mi, da je Siemens I Surf 2 USB naprava, katere proizvodnja je 'discontinued'... Torej driverjev NE BO!!!>:D Hvala Telekomu, da nam prodaja sranje ob priklopu ISDN priključka... Sam sem pisal na Telekom in izsilil zamenjavo za Eicon DIVA USB, ki ga XP-ji vzamejo za svojega TAKOJ, samo vtakneš, počakaš nekaj sekund in je 'ready to go'...

Sicer pa je prodajna cena I Surfa 25990 SIT, EICON DIVA-e pa 14990... Lahko poskusiš na Telekomu, sicer ti ne preostane drugega kot nabava kompaktibilne zadevice...


ŽAL...
There must be a reason, why I'm so damn dissapointed on M$ Visual Basic
WEBblod.NET :: Slovenska programerska scena

motorola ::

Pozdravljen

Driverje za XP-je dobiš tukaj
Siemens I-Surf USB WinXP driver

lp

Thanatos ::

ja jaz uporabljam dotične driverje in mi modem še hitreje dol vleče kot s tistimi driverji ki sem jih dobil na CDju. Glede inštalacije na XPjih bojo mogoče manjši problemi, ker niso digitalno podpisani.

Tomi ::

Meni delajo tisti s Siemensove strani prav lepo..
metrodusa.blogspot.com

akulp ::

Dokler sem mel jest I-Surfa je men tud delal brez vsakih težav...

aston ::

Jaz mam tud I-SURF USB modem pa sem driverje za xp dal gor in mi vse dela BP! Link do driverjev ti je pa že en drug poslal! Men v XP-jih vleče bolš kot s starimi driverji v 98-ki!! LP :D

sinicka ::

res deluje!
hvala vsem
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens I-surf USB ISDN modem problem...

Oddelek: Strojna oprema
141482 (1268) amigo_no1
»

Siemens I-surf ISDN adapter in WIN XP

Oddelek: Strojna oprema
101803 (1418) pchelpsi
»

I-SURF ISDN & WIN XP - Končno

Oddelek: Strojna oprema
61206 (1052) grizli123
»

XP in ISDN modem I-Surf

Oddelek: Strojna oprema
131815 (1543) JohnyB
»

siemens usb in linux

Oddelek: Pomoč in nasveti
5676 (603) Gh0st

Več podobnih tem