» »

Problem s pisavo (ne vidi se ves tekst v oknu)

Problem s pisavo (ne vidi se ves tekst v oknu)

N-E-O ::

Moj problem je sledeč:
v kakršemkoli programu v windowsu se v oknu ne vidi ves tekst.. težavo je težje opisat, zato sem kot primer naredil dva print screena:

Prvi printscreen (program WinRar)
Drugi printscreen (še en program)

Skratka tekst se slepo konča in se nadaljuje nekam, kjer ni več viden. Pomagajte!
Follow the white rabbit.

Myth ::

A si kaj spreminjal vizualnost? Mogoče velikost okna? SIcer ne vem točno kako ti je to uspelo, me zanima, če lahko strani razpotegneš? Kot recimo če razpotegneš kvadratek v paintu, da se razširi , samo za primer. :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

N-E-O ::

ne da se nič razpotegnat...
to namreč ni v navadnem oknu, kot je npr. raziskovalec, firefox, mIRC ali karkoli...
če npr. v win raru odpreš v menijski vrstici Options in izbereš Settings se ti odpre okno, ki se ga ne da razširjati, povečevati ali karkoli z njim delati.. skratka tekst v njem ni viden v celoti..

prav moreča zadeva, prerešetal sem že celo nadzorno ploščo..
spremenil vse nastavitve v Display options, pregledal nvidiine gonilnike.. tako da nimam več idej..

kaj moram res zaradi te neumnosti, ki ne vem zakaj se je pojavila, formatirati cel disk?
Follow the white rabbit.

Myth ::

Ah ne... To počni zares v skrajnem primeru. A si poskusil odinstalirat in na novo instalirat? Mogoče celo najnovejšo verzijo programa?

Pa lepo bi bilo sistem navesti , in po vsej verjetnosti imaš Win XP, če poveš še zaslonske nastavitve. To sicer povej, potem ko si poskusil novo instalacijo, da ti bomo lahko naprej pomagali, kajti ne sanja se mi kaj bi lahko bil problem. :\
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

N-E-O ::

Ah ne... To počni zares v skrajnem primeru. A si poskusil odinstalirat in na novo instalirat? Mogoče celo najnovejšo verzijo programa?

Sj problem je v več programih, ne le v WinRaru, napaka se pojavlja npr. tudi v mIRCU...

Pa lepo bi bilo sistem navesti , in po vsej verjetnosti imaš Win XP, če poveš še zaslonske nastavitve. To sicer povej, potem ko si poskusil novo instalacijo, da ti bomo lahko naprej pomagali, kajti ne sanja se mi kaj bi lahko bil problem.

Uporabljam WinXP Service Pack 2...
Zaslonske nastavitve
(Upam, da misliš to)
Pa še Advanced Appearance
(Vidiš, tukaj ki piše "Window Text" je za color1 označena bela barva torej ozadje, za color2 pa črna barva - to je barva pisave ----> Polje Size je zaprto --- tukaj bi drugače lahko spremenil velikost pisave, ki ovira mojo težavo)

Upam, da hočeš tele podatke... če ne mi še piši... LP,
Follow the white rabbit.

pirat ::

Poskusi tam v zaslonskin nastavitvah klikni na Advanced in se ti bo odprlo novo okno, kjer bo polje za velikost fontov - mislim da si to povečal. nastavi nazaj na small fonts (96 dpi).

lp

N-E-O ::

@pirat

Ni to krivo. Nastavljeno je že na 96dpi, napaka se še vedno pojavlja.
Kaj naj še storim??
Follow the white rabbit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[C] Izris očrtanega pravokotnika

Oddelek: Programiranje
122307 (1410) Jakob35
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077622 (19758) CaqKa
»

Odpovedal monitor na HP prenosniku?

Oddelek: Strojna oprema
71533 (1379) harvey
»

[C] Sortiranje preštetih črk

Oddelek: Programiranje
61399 (1235) BigBoobs
»

Vezave kondenzatorjev

Oddelek: Šola
61216 (1118) Highlag

Več podobnih tem