» »

Miška do 5.000

Miška do 5.000

carcar ::

Kero miško mi svetujete do +/- 5.000 SIT ?
lp

def0r ::

odvisno od nacina uporabe. pa za 5k ne bos dobil nobene ki bo dobra za streljacine 10k daj pa dobis kar dobri misko zdi se mi da lahko mx 500 al 510 za ta denar dobis. Ampak za 5k najbrz navadno opticno misko.

SodVina ::

do 5k - logitech b58

Vikking ::

logitech m-bj58

odvisno od nacina uporabe. pa za 5k ne bos dobil nobene ki bo dobra za streljacine 10k daj pa dobis kar dobri misko zdi se mi da lahko mx 500 al 510 za ta denar dobis. Ampak za 5k najbrz navadno opticno misko.

BULLSHIT

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

jest10 ::

Še en glas za BJ58

Geo ::

Jaz mam BJ58 pa lahko v CSS-ju naredim cist enak head shot, kot recimo z 518...
SHIT!!! I did it again...

Matek ::

Geo, jao, kaka primerjava. :X

Dejstvo je, da je pri hitrejših premikih miške mx518 bolj zanesljiva in natančna. V sebi ima pač toliko boljši senzor, če ti tega nisi sposoben zaznati, je to tvoj problem (oziroma tvoja prednost, vsaj ne potrebuješ boljše miške).

Tvoja izjava je nekako takšna, kot če bi rekel "Ta in ta igra mi dela na mojem GeForce 2 MX enako gladko kot na Radeonu X800". Tak je pač tvoj občutek, še vedno pa je X800 nedvomno veliko boljša grafična kartica in tega ne moreš zanikati.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Geo ::

Ja, ja to je res ma dejstvo, da je natancnehsa ter hitrejsa, ne bo vplivalo na tvojo (ce slucajno kdo to misli), saj je en moj kolega si kupi mx 1000, samo jaz ga se vedno v cseh streljacinah premagam...
SHIT!!! I did it again...

Dr_M ::

o bad, kasni komentarji....

saj je en moj kolega si kupi mx 1000, samo jaz ga se vedno v cseh streljacinah premagam...

a ti misls, da miska pa cudeze dela?? a misls da se ti bo skill povecu za 1000% ce mas 20k sit vredno misko? jao jao kasne gluposti...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Shark-357 ::

če te slučajno zanima prodajam MX500 za 5K info na zs

zcetrt ::

Ceprav slutim, da gre za igračkarsko namembnost, bom vseeno dodal moje presenečenje: Canyon optična wireless usb miška za lepije (majcena). Design da dol padeš (sprejemnik malo ruski ampak mišak 1a), material in izdelava super, baterije mi že en mesec držijo (2AAA) in deluje kot pesem. Je pa 800 dpi senzor.

Cena: 4500. Vsekakor vredno.

Za pasjanso igrat super.
4.

Alec999 ::

Logitech M-BJ58

DominusSLO ::

Jaz bi reku ali najcenejšo logitechovo optično ali pa mx518... vse vmes nima smisla
LP

carcar ::

V mislih sem imel kako Genius Netscroll Superior. Stane 4k, nekje 5k. Se mi zdi kr dobra! Kaj pa vi mente

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: carcar ()

The B ::

Jst sm tud enkrat kupu eno geniusovo miško ker je zgledala kul na papirju. Pol je pa kolešček nehal delat v enem mescu, jst sm pa založu račun...

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

ekseR ::

jao jao Geo miška ne dela čudežev!
drgač je pa MX518 ful huda al pa razor dimondback al kvaj že odvisn od velikosti tvoje roke če maš šapo kup MX518 js sam ma MX500 paj najbolša mš! Sam je pa res daj tud 13k pa še če maš na kabl ti jo mt al pa fotr ne morta kr tko vzet morta jo tapru izštekat z kompa :)! Mau več dj za mš čene pa kup najbol pocen logitechovo k so najbolj pa ne kupuj genius pa une šare Logitech is the best!!!
MX1000 je prva laserska sam je pa slabša v zmoglivosti z MX518 saj tko je blo na testh. Tko da še zmer je na kabl najbolj razn če hočš brez žično!
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ekseR ()

Geo ::

Sej sem v oklepaju napisal ce kdo to slucajno misli!
SHIT!!! I did it again...

Dead_Eye ::

lol geo. mx1000 je brezžična kar je dovolj da je manj natančna od kabla, pa naj ima še tako dober senzor. Osebno vem, da mi ni niti malo žal, da sem dal 11k za mx510, čeprav sem bil prej skeptičen.

Vsekakor pa ti odsvetujem genius miške, vsekakor kupi raje logitech.
The one and only

profii ::

z mx1000 slabše igram et kot z navadno logitech optično0:)
sam za po netu je pa bolš mx1000.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: profii ()

Dr Evil ::

Kaj pa ta miška LOGITECH UltraX Optical B85.Men se za 4k 800dpi logitech miška zdi odlična ponudba.

Kaj pravite?

Geo ::

super pa pocen je!!!
SHIT!!! I did it again...

murphyboy11 ::

jst mam genius miš tako kot je carcar dal link jo mam že kar neki cajta dela super dobra je za prijem je full natančna kaj več pa res ne morem pričakovat od miške ne vem razn če logitechova še kavo zna skuhat k je tolk dražja...

Geo ::

jst mam genius miš tako kot je carcar dal link jo mam že kar neki cajta dela super dobra je za prijem je full natančna kaj več pa res ne morem pričakovat od miške ne vem razn če logitechova še kavo zna skuhat k je tolk dražja...

No ja jaz sem mel ze vec kot 10 Logitechovih misk, in samo eno geniusova, in je po enem letu zacela zabavat, ni hotela vec sledit itd. tako ti lahko povem da je Lohitech le Logitech...
SHIT!!! I did it again...

carcar ::

Zdej sm se odloču za MX 518, ker bo mama mal dnarja prspevala :)) . Jst upam da ne bom razučaran ! Hvala usem za komentarje

zoune ::

LOGITECH UltraX Optical B85 tole jaz uporabljam ze vec kot pol leta pa fajn leze v roko. Res pa je da ne vem kak se obnese v igricah. Drugace pa ti jo priporocam. Nena jemli kaksnih misk na baterije, no saj men niso vredu.

ekseR ::

carcar k boš mu MX518 boš pa res car:P uredu mš je:) aj pr tel mogoč še podloga zravn k nekod sm vidu da je!
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

OmegaM ::

Ma priporocam ti da nabavis ce kupis novo logitech ultrax optical BT85 ko sem daj zanjo cca. 4200.Nima baterij, pa fajn dela, ce pa rabljeno pa ti je oni tam ponudil za 5 cukov mx500 al neki takega.

Drugace pa z misjo prespilam velik spilov od COD do JO pa je fajn
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmegaM ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novosti na področju računalniških mišk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
979977 (7286) Nejc Pintar
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877580 (6232) specterss
»

Katero miško?

Oddelek: Kaj kupiti
362720 (2076) DominusSLO
»

Razlika med MX510 in MX518

Oddelek: Kaj kupiti
322138 (1663) Brilko
»

katera miška je najboljša izbira (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
847725 (5886) Meddo

Več podobnih tem