» »

Ko se FaLcOn3y3 spravi burgerje delat

Ko se FaLcOn3y3 spravi burgerje delat

dela ::

Nekako ne morem zaspati, pa sem se odločil, da jo malo zagodem morebitnim lačnim Slo-Techerjem, ki se še potikate po forumu ob tej uri. Gre za dokumentacijo mojega prefinjenega >:D kulinaričnega projekta izpred nekaj dni.

Ravno sem neuspešno stikal po hladilniku, da bi našel kaj dobrega za pod zob, nakar zagledam te ameriške kruhetine, ki so jih oča na slepo prinesli domov. Za nameček sem poleg njih našel še vrečko svežega mletega mesa in ostalih drobnarij, potrebnih za kreacijo nečesa podobnega cheeseburgerjem.

0


Ves navdušen sem iz kleti privlekel električni grill iz 70ih, za katerega pa nisem bil prepričan, da sploh še deluje.

0


Priklopil sem to starino in ko sem nanjo položil meso, je prelepo zacvrčalo. Ko pa je meso začelo spuščati sok, ki je shladil vroče plošče, je stari veteran omagal in primoran sem bil uporabiti zasilno rešitev.

0


Na mesne produkte sem po vroči obdelavi nametal sir, ki se je prelepo razlezel

0


Zadevo je bilo treba še malo izpopolniti

0


In končan je bil moj poskus konkurence burger kingu :D

0


Večina fragilnih kruhkov se je sicer razletela, a to ne pomeni, da zadevce niso bile preklemano dobre

0


dober tek in dober tek (do hladilnika) vam želim.

Nejc Pintar ::

hehe, a bo nova veriga hitre prehrane?
preveč zelenjave za moje pojme (paradajz?
Lahko je biti prvi, če si edini!

dela ::

hehe, ne bo verige... no razen če se javi kdo, ki bo pomfri pekel:D
Je potreboval burger nekaj sladkastega, ker ni bilo na voljo kečapa. Pa se mi zdi, da nasploh kar sede paradižnik v burger. Saj v M-ju je ziher kak burger, ki ima paradižnik notri. Poznavalci? :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964185921 (10984) ahac
»

Ljubljana finest burgers (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30044213 (21418) Gagatronix
»

Nobel Kebab (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30140629 (27075) Mare2
»

Dobra omaka za doma narejen hamburger

Oddelek: Loža
1410675 (9018) MTB

Več podobnih tem