» »

tih, hladen in zmogljiv računalnik

tih, hladen in zmogljiv računalnik

Jan987 ::

Rad bi si nabavu računalnik ki bi bil dober za igre, kompresacijo videa, poslušanje muske, internet, navijanje,... Končna cena naj nebi presegla 200-max. 215k sit!

Prosimče mi daste kakšen predlog komfiguracije sistema in cene!

Ni nujno dabi vse kupil na enem mestu, če pa že pa sistem NE SME biti zapečaten!

Grafično bi verjetno vzel nekaj v rangu 6600gt.

Nekaj sem že gledal pri mlacomu pa me zanima glede zadnjih dveh sistemov. Verjetno bi vzel manjši disk (160GB) in bi bil že skoraj na moji ceni.

pROSIM ČE MI DA KDO ŠE KAKŠNE PREDLOGE KOMFIGURACIJ PROCESORJI PA NAJ BODO NEKJE OD 3000+ PRI AMD IN 3000Mhz PRI PENTIUMU 4 NAPREJ.

Jan987 ::

aja pa tipkovnice in miške nebi vzel.

Jan987 ::

sicer se glede cene bolj nagibam k pentiumu.

pri amd-ju bi verjetno zamenjal proc in prišparal 50k (za 3000+)

EvilDare ::

Rekel si da ne boš zapečatene sisteme kupoval. Drgače ti lahko kakšen sistem sestavim ampak mislim da pod 250k ne boš prišel. vsaj kakor sem jaz sestavljal. Pa še to. Ne kupuj sistemov pri Mlacomu pa naj bo še tako ugodno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

Jan987 ::

zakaj pa ne? meni so vsi ravno svetovali MLACOM!

EvilDare ::

LOL, še mal počak pa ti bom tako eno shemico sestavu pol se pa lohka pokomentera. Drugače je pa toliko podobnih tem. Lahko bi tudi tam kaj pogledal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

Jan987 ::

ne vem iz cesa bos se stavu shemo ampak kje pa naj pol kupujem?

Drugac pa dele en kolega dobi tist računalnik k sem pred ene 3 tedni spraseval!!!!

bond007 ::

tale za 185 je zelo soliden , pa še nalepke ne dobiš gor

FunTech AMD Smart 3000 1Gb Geil

Jan987 ::

aha ta je res vredU. kakšne pa so kej tele plate za navijanje?

EvilDare ::

Glej, jaz ne vem kdo ti je svetoval kupovat v mlacomu, še posebej pa celotne sisteme. Raje kupi v večih trgovinah po delih in boš najceneje skozi prišel. Edino če ima kakšna malo boljša trgovina dober, brez nalepke sistem.

Samuel ::

Nauči se brat Evildare, pol pa presojaj

pri vseh sistemih pise tole:

Garancija:
- zapečaten sistem 24 mesecev
- odprt sistem, garancija po komponentah, brezplačna sestava

torej, ne palamudi okol te famozne nalepke!

Jan987 ::

tale v funtecu mi cist ustreza vendar bi to plato zamenjav za dfi in dodal 10k sit in imam za 195k dober računalnik.

Drugač me zanima do kolk grejo kej teli rami in ali bo boljš 2*512 telih gell value al 512Mb twin mos sp.p.

EvilDare ::

Ja to sem pa res spregledal. Samo moje mnenje je še vedno enako. V Mlacomu se ne kupuje sisteme za nič. Mogoče kakšen ventilator oz kakšno manjšo stvar. Nikoli jim pa ne bi zaupal sestavo celotnega sistema.

Jan987 ::

kokr jest vem je pr mlacomu čist vredu sam mors bit baje sitn pr garanciji drugac pa sem tem v mojem življenju zapravu zgolj 502sit ker se mi ne da za vsako drobnarijo hodit iz kranja v ljubljano in raje naročim recimo pri mimovrsti!!!!

gamer ::

že to da morš bit sitn pr garanciji, ti more neki povedat... recimo če sam sestaviš sistem (seveda če si za to sposobn), nimaš z računalnikom nobenih problemov... mam pa kar nekaj prijateljev in znancev, k majo (oz. so mel), računalnik kar po ene parkrat prkloplen v mlacomu, namest doma...

Jan987 ::

rač bom že skp spravu.

kaj pa pravite na tole:

v funtecu vzamem vse razen rama pol pa grem v mlacom po 1 giga twin mos sped premium pa še v funtecu rečem da bi zamenjajo plato za dfi in za mal manj koz 18k več mam ornk navijalsko mašino.


kaj pravte?

gfighter ::

Jest pravim, go for it. Boš imel kar lušten strojček...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
788738 (5242) St235
»

Vracilo denarja. (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
645199 (3867) nokia6310
»

računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
132420 (2251) Jan987
»

Katere RAM-e??

Oddelek: Kaj kupiti
15993 (817) BoLhCa
»

kopujem komponenete v vrednosti 230k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1125078 (3754) boštjan

Več podobnih tem