» »

Colin McRae 2.0

Colin McRae 2.0

«
1
2

||_^_|| ::

A ma še kdo kšne podobne probleme k jst? Oz. pozna kšno rešitev?



V CMR2.0 vse kar je več kot 800x600x32 enostavno nemorm igrat, tok šteka!!



moja konfiguracija:



Duron 700@900

Riva TNT2 ULTRA

512Mb RAM

  • zaklenil: Senitel ()

Cr00k ::

ja ti indijanc...nimas tolk hudga pc-ja k jst ane pol pa ne mors spilat :))... premal rama mas pomoje...:) pa ultro prodej..za ene 13k do 15k :)... zihr dobis tolk zanjo :)))..lohka jo tut jst kupm... sicer ne vem kaj bi z njo k 486 Dx4-s 100Mhz pac nima agp porta...:) aja mam pa 2.1 Gb disk...no upam da sem ti kej bol razjasnu stvar glede iskanja zakladov...aja u colinu jih ni nc..sm ze jst use preisku :))...mal se sam nakaze..kao da je zaklad..sam pol se iskazre da je to samo mestni vodovod..:) No tolk od mene.

BlackHole ::

Ja, sigurno maš premalo rama.

mojsterpeter ::

ja ko je Nvidia dala na trg GeForce 2 GTS Ultro so pač dodali še da bo takrat prihajajoči Colin 2 najbolje viden prav z novo Ultro - zdej je verjetno vsem jasno kaj je v tvojem sistemu šibki člen (poleg rama seveda :D )LP Peter

MaJsTeR ::

Jaz pa mam D600@900 pa Propheta 32 mx dd, ter 128 rama...pa mi dela brez problema celo na 1280x1024 !:|

||_^_|| ::

najbrš je pol stvar v T&L, tvoj MX ga zna risat moja TNT2 pa ne

Senitel ::

Zdej mi pa povej kako "rišeš" t&l???:D:D

||_^_|| ::

dj ne bluzi no, mx podpera T&L TNT2 pa ne, v imenu zakona!

Cr00k ::

jao...kolk so eni natancni..:)))) ane ... a si ze kej knige prebral na slovo??:))))))))))))))))))))

||_^_|| ::

stari nč še:) ti?
btw: a pol pravš da si vidu Biljanu? OPA:)))

Cr00k ::

nima tle frke sploh..:))) nc nism čitu :))GOOOOLLLLL pa dali je to uopste moguce biljana in der zeitung :))) lol

VASkO ::

ma tudi d900 in GF2mx pa mi vcasih mao vvvlllleeeeecccceee, to pomeni, da v bistvu ne stekne, samo framerate tako pade, da je avto tezje peljati. Se posebej na kaki ravnici, kjer rise gomilo ozadja, dela malo pocasneje. Zgleda, da bo treba res ultro nabavit! ;((

Belac ::

ma kako vam vsem šteka at colin men pa ne?! imam plll700@868,plato-BE6-2,128ram in rivo tnt2 32mb.Colina igram na resoluciji 1024x786 32mb pa mi ne šteka.možno!

hatch ::

Ne jih poslusat ker so idioti...

Dejstvo je da bi ti moralo laufat popolnoma gladko na 800x600. Brat ima TNT2U in Celerona 466 in mu dela brez problemov. Se folku z P2 350 in TNT1 dela normalno.

- updataj driverje
- optimiziraj bios
- naredi defrag (ce ti steka zaradi branja po disku)
- reinstaliraj windowse

Cr00k ::

TIS IDIOT :))))...mislm 3mač :...ja men dela CMR 1 brez problema :)))

Belac ::

še vedno je igra ful dobra in lepo teče z boljšim compom.

OrlyTM ::

to, kdaj igra teče gladko je pač zelo relativno (če kaj sploh je :) ), sm pač vidu ljudi, ki igrajo kvako z 17-25 frejmi in pravjo da je kul, sm vidu folk, k je igrov f1 kot totalen slide show, pa so pravl da je OK, men pa kvaka pade pod 50fps, pa se mi zdi, da šteka ... that's it :))
Moj pIII 650@910 + gesila 256DDR igro lepo laufata na 800x600 in to je to ... več pa šteka, pač zahtevn špil, pa sej pride kmal nv20 :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Belac ::

kaj pa arcade ti lepo teče?

MRB0rYS ::

Grafika stari grafika te muči GEforca prosim
b0rys

Belac ::

ma ni sam grafika.TUDI PROC PRIDE KLE V IGRO IN TO FUL!!

GoRunGo ::

ja valda ! ej mislim kva! uau ! ja ! ej? to! valda! sur!

--Switch-- ::

O BELAC si se koncno pojavu!!
HATCH-jst ma p2-350 in tnt1(diamond viper)in igra je skoraj neigralna!Full steka tudi na manjsih resolucijah!
Igra seka...ampak...steka!
:D

Izak ::

Meni na celeronu 333@500 z 64 rama in voodoo 3 3k dela hard tudi na 1024x786 ceprav dela tekoce samo na arkadi! pri navadnem rellyiju pa mi dela na 800x600 tekoce! :D

mravla ::

fantje men na P3 550@700, 192 RAM-a in grafični matrox G-400, dela na 1024*768-32 bit, zelo, zelo tekoče v vseh načinih.
moram pa grajati kole na avtih, niso okrogle, pač pa zelo ekaste.:'(:'(:'(
če ga poženeš, bo letel

Belac ::

MA STE OPAZL DA NI RAZLIKE MED 800X600 PA NA 1024X768 NA 32MB!ISTA PAŠTA!

||_^_|| ::

Belac,sj se pogovarjamo o detajlih do fula ne?

Cr00k ::

ja sej res ni razlike...mam nokio 447pro...pa ni nobene razlike...ce laufam winse 98 u 640×480 pr 16colour ...al pa ne 1600×1200 mislm...jst ne vidm nobene razlike... vedn je modr ekran pa vedn glih pise...sploh ne vem kaj je narobe...mogoce mi kej miska nagaja...

tist k ne vid razlike men 800×600 pa 1024×768 je pac se en indijanc z ocali..k ma lece debele k pepelnik...

sicer pa nevem kaj si Belac mislu z 32mb...k to je tko k bi jst povedu da sm velk 175 kil :)) HALOOOO

Tolip ::

Jest sem probal demo,pa mi je čist lepo delal z PII 266, V2 in 96Mb na 800x600.8-)

Cr00k ::

ja mene je pa mami po buc uzgala...

||_^_|| ::

emm..če pa ne vidš razlike med 800x600 pa 1024x768 pol si pa najbrš čorav:)

Tolip ::

Mene ni pa noben po buč užgal,res mi dela brez kakšnega zatikanja.Mogoče zato ker je demo??

||_^_|| ::

najvrjetneje ker je demo, k demo ma pomoje bl u kurcu Detail Setingz, kapiš?

Cr00k ::

hehe..demoti so pomavad sam tist...osnovno kar je mozn...:))...detajli so na min...pa to...

Belac ::

pa sej si tud na demotu lahk vse naštimaš detajle pa to... ma resno ti pravim a si probal da ni razlike in nisem čorav!:|

||_^_|| ::

ma ne me basat no...pol si pa nore krave jedu

Cr00k ::

hehe..za moje pojme je čorav tist...k ne vid razlike med 800x600 pa 1024x768 :)))))))))))....KDO JE ZE TO PRJAVLU MAL VISI?!?!?!

Senitel ::

Kaj ko bi se nehal kregat???

Cr00k ::

kaj pa ce bi jst povedu da je problem u T&L-u!?!?!

Tzar ::

Vprašanje za Crooka--> katero grafikuljo imas v3 ali GeForce-a?
Zej pa iz izkusenj.
Imam v3 2000 (Celeron 850,320RAM).Igra mi zacne na 800x600 trkirat,cez nekaj etap.jo se enkrat zazenem in spet neki cajta dela normalno.Zakljucek.Na v3 ne dela dobro.
Sem testiral z GeForce MX 2 od Cardexperta.Zakon laufa in res ni razlike opazit med 800x600 in 1024x748.S kolegom sva parkrat probala,pa z drugimi,najnovejsimi gonilnikipa spet isto.Zal nisem naredu nobenega screenshota,ampak trdim in za tem stojim da razlike ni opaziti (ne recem da je ni).
Sej pravim zadevo sem stestiral in napisal zakljucke.
lp
;(
Življenje je lepo!

||_^_|| ::

Cr00k ma TNT2, jst mam pa TNT2 ultra, in šit no, kako loh pol jst vidm razliko med tema 2ma ločlivostima??

Tzar ::

Sej z v3 jo vidm in se mi je zato cudn zdelo ko sem vstavu GF MX 2.Verjemi da sem preigral ze ogromno in pretestiral ogormno HW tko da vemkaj govorim oz pisem.Se mi je pa zdelo zelo zelo cudno.
Ce sem pa dal na 1024x748x32 je blo pa spet mal drugac.Monitor mam 17" ADI 5+.Ker vem da je ful tud odvisno do monitorja sem ga zato navedu.
Zej je nov patch za CMR 2 bom vidu kaj dobrga nam prinasa.:D
Življenje je lepo!

||_^_|| ::

in kje je patch za dl-jat?

Cr00k ::

indijanc...si mislu rect midva..opazva razliko...a ves k ce je pol je...jst jo se brez ocal opazm...on pa more ze ocala met :))

||_^_|| ::

lol

--Switch-- ::

Kake mocne masine maste pa vas colin jebe!:D:D
Jst mam p2-350@392, 64ram ,riva TNT1(diamond viperv550), directx8,detonatorje (neuradne)7.1x(nevem tocno)-colin mi je stekal tudi pri najmanjsi resoluciji, potem slucajno menjam detonatorje, namesto neuradnih (beta) dam uradne 6.xx!VIDI ČUDO colin ne steka vec-resolucija 16bit-1024-768,vse na high(car detail...)
DELA in to brez kakrsnegakoli stekanja!:P
Zato raje dejte uradne det.,no vsaj v mojem primeru je to veljalo!!

Cr00k ::

stari ti bi nucu...ene 128 rama pa eno rivo tnt ultra...ti lohka zrihtam...:))))))))))))

||_^_|| ::

lol:))))))))

bom probu te detonatorje da vidm,k mam lih cajt:)

||_^_|| ::

Cr00k: lol:))))))))

bom probu te detonatorje da vidm,k mam lih cajt:)

Cr00k ::

jah biznis je biznis :)))))

||_^_|| ::

in to je to:)))))
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

INNO Ti 4200 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
12916 (664) Sami
»

Zakaj vsi tako kritizirate....

Oddelek: Strojna oprema
302003 (1273) nodes
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604467 (3741) Senitel
»

Se kom zmrzuje COLIN 2?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141095 (939) glavic
»

Prophet 2 MX DD + Colin 2

Oddelek: Pomoč in nasveti
161212 (1098) Belac

Več podobnih tem