» »

Driver za matično ploščo, čip Intel 810

Driver za matično ploščo, čip Intel 810

Scorpia ::

Iscem driverje za to matično, sem že po internetu iskal, pa vedno najdem nekaj pa na koncu ne dela. Posebi od intela stran, ni šans da najdem?
Zato bi prosil, če ima kdo cd al računalnik s tem čipom, da bi mi poslal al pa link do tega driverja. Kolegica je na žalost zgubila CD.

Ostale informacije o zvočni:
82801 BA/BAM AC'97 , 82850 , Intel 810 , AC'97 Intel 82801 AB(lahko tudi AA);(

Tomay ::

Najprej napiši katero osnovno ploščo imaš ali pa poglej kakšen zvočni čip je gor. Zvočni čip je ponavadi velik 6x6mm in ima nogice na vseh štirih straneh, na njem pa lahko piše AD1991 ali pa ALS200... Je pa v bližini (5cm) vtikačev za zvok.

Analog devices
Realtek

P.S. intel ne dela zvočnih kartic.
Voodoo 4Ever

Scorpia ::

Problem je v tem ker ne morem it skoz do nje, pa razdirat škatlo da bi videl kera zvočne je. Te podatke, ki sem jih dobil mi je dal Aida 32 in Home everest ker sem bil presenečen da mi meče intel audio... pa sem si rekel mogoče so pred 5imi leti. Sej če ne, bom že kakšno zvočno za tisoč, dva našel, pa bo mir.

Tomay ::

CTBIOS si dol potegni pa zaženi in napiši tisto kar ti izpiše. Moral bi izpisat izdelovalca in model plošče.
Voodoo 4Ever

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomay ()

ethelred ::

Poišči program Unknown Device Identifier, ki ti bo izpisal oznako čipa od zvočne. Do zdaj sem na tak način našel še vse driverje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tronote m85 zvok

Oddelek: Zvok in slika
278026 (2215) simongrega
»

Windows 7 - problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
376716 (4425) Mikec17
»

ustavljanje videa po dveh sekundah

Oddelek: Zvok in slika
211565 (1565) OtoReper
»

Vpliv 3D zvoka na izrisovanje slik (FPS) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
597940 (6735) matjash
»

nasvet:8RDA+ ali NF7

Oddelek: Kaj kupiti
411653 (1201) Caligula

Več podobnih tem