» »

Paypal podpira tudi Slovenijo

««
7 / 17
»»

wechta ::

Ja dej jim gremo od čim več folka pošiljat da bi imel prejemanje denarja tudi v slo, mogoče bo potem kej od tega:)

gforce ::

Gremo jih "zaspamat" izgubiti itak nimamo kaj :D Jaz jim bom v kratkem poslal...

dobaluka ::

Mah za ta paypal že 5 let se čaka in ni nič se premaknilo v SLO. Neki problemi z našimi bankami nazadnje ko sem kaj zvedel od njih.

Ima mogoče kdo seznam držav v katerih lahko s paypal plačuješ in prejemaš in v katerih lahko samo plačuješ s paypal računom (kot npr.:Slovenija?
status quo

McHusch ::

pingec ::

A obstajajo kaki posredniki med paypalom pa bancnimi racuni? Pac da vzamejo se dodatno provizijo zato da nakazejo dnar na nek racun?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Gregor P ::

Verjetno je že kdo prej omenil, mislim da če imaš npr. kreditno kartico od Vise (+ VISA Electron) lahko nakažeš znesek na tvoj virtualni Paypal račun in veselo nakupuješ:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Pesimist ::

to da lahko placujes z master in visa je takaltak splosno znano. Gre se da oni tebi placujejo :\
Provizijo si pa lepo odtrgajo. Nazadne sem placo CSS account za enga 30 Dolarov oni so pa 5 dolarov odtrgali za sebe priblizno. To nardijo z vsakim pa palvajo v dnaru jau.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

garfy ::

Mene zanima kako je če ti kdo nakaže denar iz tujine na tvoj bančni račun


a moraš pol plačat davke pa to, a ma kdo kej pojma o tem

recimo če mi kdo nakaže denar iz amerike

madmitch ::

Odvisno kdo pošlje (fizična oseba ali pravna) in namena nakazila.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

sprayman ::

Ali je že kdo odprl račun v Avstriji ali Italiji in lahko prejema denar?
Nojno bi namreč rabil prejem denarja, ampak na Irskem (PayPal headquarters) nočejo o tem nič slišat
Hvala

Red_Mamba ::

Če gre za neko enkratno človeško vsoto naj nakežoje nekomu, ki že ima račun pa ti da denar, pustiš mu pa nekaj procentov
za eno nakailo se ti ne splača stroškov delat, drugače si pa preberi celo temo pa boš videl kaj moraš narediti da si odpreš račun v avstriji/italiji
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: gzibret ()

Misak ::

Nam pa dela paypal receive money :D ( klik). Lahko nekdo tudi stestira ce ne verjame.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

pingec ::

In kako vam je ratalo?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

zok3 ::

Je mogoce kaksen lastnik paypal accounta pripravljen opraviti nakup 25 $ + tip seveda :) zs

LP

st8ile ::

LP

Ko skušam opraviti nakup preko paypala mi pa tole napise.

This payment cannot be completed because your credit card has been denied by your credit card issuer. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. You may want to try using a different credit card or choose eCheck instead. To do this, please click the More Payment Options link.

imam pa viso electron pri abanki. mogoce kaksna ideja zakaj pride do tega?

bradek ::

Ponavadi to pomeni da poskusas dvigniti vec, kot pa je tvoje razpolozljivo stanje.
Za vec informacij pa poklici na banko, tam bodo sigurno vedeli :)

pingec ::

ČE imaš Viso, so bili pred kratkem problemi z omrežjem, prašaj na banki, meni je tudi to delalo nekaj dni.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Kricert ::

Od danes:

From 2 July 2007, a new PayPal company, PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A. (PayPal Luxembourg), will become the service provider for PayPal in the EU. This is a Luxembourg entity regulated as a bank by the Commission de Surveillance du Secteur Financier (CSSF), the Luxembourg equivalent of the FSA. PayPal Luxembourg will provide the PayPal service throughout the EU.

A je možno tole razumet tudi kot napoved da bo končno možo v Sloveniji sprejemat denar preko PayPala?

bastadu ::

Tudi jaz močno upam....

marS ::

bo treba takoj luxemburg zasut z vprašanji in zahtevki...:D
...no more heroes...
https://ilbis.com/

mihec87 ::

Hm a ko bo mozno pošiljanje denarja v slovenijo na paypal account, bi lahk recimo mel paypal account narejen tako da ko bi ti gdo nakazal denar na paypal, pa bi s tistim denarjem naprej posloval..oz zanima me če lahko deluješ brez visa itd.. kartice..?

Kekec ::

sequAn ::

Sem poskusil, pa ni spremembe... ima kdo drugačno izkušnjo?

OldSkul ::

Ni spremembe in je tudi ne bo.

sequAn ::

...sklepaš po ?

BaRtMaN ::

Ne vem, od kje temu blogerju, da bo zaradi slitve firme kar naenkat možno sprejemat denar. Ne rečem - mogoče je zdaj manj zakonskih ovir v Luksemburgu, ampak nikjer niso zapisali, da bo mogoče prejemanje denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Zorro ::

To obvestilo sem danes prejel od PayPal-a:

We are pleased to announce the following changes to your PayPal account:

In a few months from now, PayPal users in Italy and users in the Card Withdrawal Regions (listed below) will be able to withdraw funds from their PayPal accounts through credit, debit and/or pre-paid cards that show the Visa or MasterCard logo.

If, until now, you have only been able to send funds with your PayPal account, these changes mean that soon you will also be able to receive and withdraw funds through PayPal using credit, debit and/or pre-paid cards with the Visa or MasterCard logos. The User Agreement will be amended for users in the Card Withdrawal Regions and it will also contain provisions for those who may already have these features.

The Card Withdrawal Regions include: Bulgaria, Cyprus, Estonia, Gibraltar, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Romania, San Marino, Slovakia and Slovenia.

Sincerely,

PayPal

OldSkul ::

In few months from now.... ja so pa povedali:\

dolegar ::

To je že bolje kot prej, ko so napisali, da nimajo pojma zaradi nevem koliko raznih preprek. Pač pomeni, da sedaj že konkretno delajo na tem in ko bo vse urejeno bodo to dodatno storitev aktivirali.
ThinkPad T60 (intel Core2duo T7400 @ 2.16GHz)
15.4" 1680×1050 FlexView
Ram: 2GB Disk: Hitachi 120GB

bastadu ::

Jaz tega maila (še) nisem dobil...

Zorro ::

bastadu, to obvestilo je očitno namenjeno le pomembnejšim uporabnikom PayPal storitev ;) :D :D :D.

d0rK ::

Dve vprasanji:

1. Nekdo mi je "refundal" moj denar. Je ta denar izgubljen al sem ga dobil? (Lahko Slovenci prejemamo refunde?)

2. Skos dobivam error "Authorization Failed - This payment cannot be funded with a credit card at this time.". Kksna ideja zakaj?
Dejstvo je, da ta error dobim za placila pri manualnem posiljanju denarja, medtem ko za placila narejena preko eBaya ni nobenih
problemov. In tudi pri manualnih placilih preko "Send Money" ta problem ni konstanten...Recimo placilo ki je blo vceraj zavrnjeno
danes ni blo vec. Skratka..Je kdo ze meu ta problem pa ga resu? Za informacijo: Sem verified user.


Hvala.

Misak ::

1. Nekdo mi je "refundal" moj denar. Je ta denar izgubljen al sem ga dobil? (Lahko Slovenci prejemamo refunde?)


Seveda, denar se ti izkljucno nakaze v plus na kartico, s katero si placal. Bodi pozoren samo na to, da imas ta denar res na limitu kreditne kartice.

Sam sem imel lansko leto primer, ko so mi nakazali nazaj preko paypala (okrog 200€), vendar sem takrat imel na kartici limit se neizkoriscen, torej sem imel stanje limit+dobroimetje. Ker sem se bal da bi ta presezek "izpuhtel" (kartice nisem tisti mesec uporabljal), sem kontaktiral banko. Dogovorili smo se da mi bodo ta zneek nakazali na osebni racun, moral sem preko klika poslati samo zahtevek, da mi prenesejo teh 200€.

Ce imas dostop do spletne banke, preveri kaksno imas stanje. Vsak plus nad limitom, ki ga imas na kartici pa prenesi na osebni racun. Naredijo v enem dnevu, vendar se enkrat poudarjam: samo ce imas + nad limitom, ki ti je dodeljen vsak mesec.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

shuttle ::

Mi lahko razloži kaj je sploh fora paypala.

BaRtMaN ::

To je spletna banka, ki je s tvojim osebnim bančnim računom povezana s kreditno kartico (MasterCard/Visa). Dobra stran tega je, da pri plačevanju preko PayPala ni potrebno pošiljati številke svoje kreditne kartice, ponavadi te trgovina pri plačilu z računom vred usmeri na PayPal in lahko plačaš takoj.

Veliko trgovin seveda PayPala ne podpira, pri PayPalu so se tega lotili z enkratnimi navideznimi številkami kreditnih kartic. Torej, oni ti izdajo veljavno številko kreditne kartice, ki velja za eno plačilo, tako da če nepridiprav dobi to navidezno enkratno številko in jo proba zlorabiti, mu transakcija ne uspe.

Na kratko toliko.

Racaukuraca ::

Torej kaj moram naredit če želim dobivati denar iz Revverja in imam čisto svež PayPal račun brez navedene kartice? Kakšno kartico rabim?
Hvala lepa.:)

pingec ::

Ne moreš, ker si slovenc. Lahko pa preko koga iz tujine (tko jst delam).
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Racaukuraca ::

Imaš prijatelja ali kako drugače?

marS ::

Sej pri Revverju se lahko zmeniš tudi da ti pošljejo ček. pošlji mail na support@revver.com ali payments@revver.com
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Racaukuraca ::

No! To je pa definitivno najboljša novica zame letos! In vse kar rabijo potem je moj naslov?

ros ::

JA, a tale pošiljanje čeka drži? Je to kdo sprobal?

marS ::

sicer še nisem dvignu (pod 500$ se mi zdi sploh brez veze dvigat) ma sem jim že neki časa nazaj poslal mail sz obrazložitvijo da pač na moj paypal ne morem sprejemat nakazil, pa so mi odgovorili da ni problem, da pošljejo ček.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Gandalfar ::

kako lahko dobis 500 evrov, ce ne mores sprejemat nakazil?

planetparty ::

Odprl sem avstrijski paypal, za prodano uslogo so mi nakazali 450$ in account so mi takoj blokirali. Zahtevajo neka dokazila, sem jim poslal scan od osebne izkaznice, vendar se bojim da to ne bo dovolj. Zacasno so mi zasegli teh 450$.


Kaj naj naredim da bo vse ok? :'(
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

gorjanc ::

PayPal je omogočil prejemanje denarja v Slovenijo. Preverite sami: LINK

madmitch ::

Za enkrat samo na kartice, tudi to je nekaj, premika se.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

OldSkul ::

Boljš ko nič

CrustyDOD ::

Kaj to pomeni, da samo tisti lahko sprejemajo denar, ki imajo kreditno kartico? ala PP -> CC -> moj račun?
A potem možnost PP -> moj račun tud podpirajo? Sploh nisem vedel..

bastadu ::

Mi je kdo pripravljen poslati 100€, da vidimo če dela? >:D

Joke off

Končno nekaj uporabnega s strani Paypala!

gerrno ::

To je pa čist zakon, končno nekaj pametnega od PayPal-a.

Na to se je čakalo!!!!

gorjanc>> Hvala za objavo o prejemanje denarja (pa čeprav samo na CC).
««
7 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
141915 (485) kloko
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517584 (10673) techfreak :)
»

A paypal že podpira prejemanje keša v Slo?

Oddelek: Loža
303315 (1975) Klenobo
»

Paypal

Oddelek: Omrežja in internet
172844 (2117) bastadu
»

Kera firma ponuja plačevanje s kreditno prek njih?

Oddelek: Izdelava spletišč
61414 (1322) gregy

Več podobnih tem