» »

Paypal podpira tudi Slovenijo

««
17 / 17
»
»»

Boobiz ::

Jst mam na PP vnešeno samo številko svojega MC, in s tem operiram. Če imaš svojo kartico že linkano s PP potem ne rabiš na PP nič keša nalagat.
Pri meni ko sm kupoval z ebaya sm na PP opravil transakcijo z dvemi kliki enako potem na ebayu in potem je payment pending na banki kjer maš kartico in ne na PP.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

alfonsod ::

OK hvala za odgovor, bom pocakal pa vidim ce se bo stanje spremenilo...

amigo_no1 ::

Že 100x povedano, na PP v Slo nič ne nalagaš, ko kaj kupiš PP "trga" iz linkane kartice.
Edino če ti kdo, ki že ima kaj denarja na svojem PP računu, pošlje preko PP sistema.

bonanno ::

pomoje bom trollu sam neki mi jasno z paypalom,

najraj si ga sploh nebi naredu, vendar ga moram in to v vlogi prodajalca...

pa me sedaj zanima:

- katero kartico na banki vzamem, mastercard ali visa electron ? ( sem komitent Nlb)

- koliko pride pridobitev kartice in koliko traje za odobritev ?

- ko dobim kartico se registriram na paypalovi strani ?

- ko mi nakaže kupec plačilo, dobim to na račun in po tem oddam pošiljko špediterju?

- kako je z tem tracking number?

kje me lahka kupec " nategne" ?


če se da komu odgovorit, bom zelo hvaležen.

Tilen ::

Kupec te lahko nategne povsod in tvoje možnosti so precej omejene. Stroški so odvisni od ponudnika. Visa omogoča prenos denarja s Paypala na račun, Mastercard ne. Ostalih vprašanj ne razumem.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Killermode ::

Bonanno če je možno točno napiši kaj misliš prodat. Ker če je kej za kar si dal oglas je v veliki verjetnosti lahko samo nateg. Če pa resno misliš nekaj prodajati kar izdeluješ se pa o zadnjih stvareh pozanimaj na pošti. Če so paletne stvari pa kakšna intereuropa.

bonanno ::

Gre se za en avtodel,
ki sam ga dal na nek tuji portal kot je v sloveniji bolha, in sedaj fizični kupec, hoče kupit od mene, in mi je reku da mu sporočim svoj paypal in da bo njegov špediter potem prevzel avtodel ?

je kle kej sumljivega ?

Killermode ::

Kolk je vredn avtodel? v kero državo naj bi ga peljal?

Te je kupec kontaktiro preko maila ali preko tega portala?

Zgodovina sprememb…

bonanno ::

vrednost avtodela: 180 eur, država : Škotska.

je nateg možen: če mi on nakaze denar, in jaz mu pošljem po nekem njegovem špediterju, in potem on sporoči paypalu da nisem mu odposlal blaga? zanima me predvsem to, kako se zavarujem, da je vidno da je blago poslano ?

Kolega ima odprt paypal račun z kreditno kartico VISA classic, ali sje možno na to kartico sprejeti plačilo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bonanno ()

nodrim ::

Naj ti lepo plača prek direktnega bančnega nakazila in ne sprejemaj PayPala za enkratno prodajo. Dostavna služba ti bo dala tudi potrdilo, da si poslal. Lahko tudi pofotkaš oz. posnameš konec zapakiranja, skupaj z dostavno službo, ki ti nato na posnetku izda tudi potrdilo.

Dajarra ::

Se je kako možno izognat proviziji, ko prejmeš denar..
Kakšna pa je točno provizija?

gazibo ::

ce posljes kot gift ni provizije. ampak v tem primeru kupec nima buyer protection kritja

opeter ::

Pa smo ga dočakali ... Paypal je po novem na voljo s slovenskim vmesnikom:


Jezik lahko nastavite v nastavitvah (zobnik v zgornjem desnem kotu).


Prijavno okno v slovenščini:


Vmesnik:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Sumo ::

"Prodajati na spletu enostavno in rast vašega podjetja s prodajalcem Tools..."

Res so se potrudili.

opeter ::

Haha, tako podrobno sploh nisem pogledal :D:))

Mogoče pa šparajo in čakajo, da jim bodo popravke in opombe napisali uporabniki sami. ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Kvinta ::

Pa smo ga dočakali ... Paypal je po novem na voljo s slovenskim vmesnikom:


Neumno :8)
A.C.A.B

BaTeMaN ::

Kvinta je izjavil:

Pa smo ga dočakali ... Paypal je po novem na voljo s slovenskim vmesnikom:


Neumno :8)


ne bi uporabil te besede, ampak je smešno, ko si XX let navajen "besed" in pol pride slovensko izrazoslovje in nisem prepričan v pravilno razumevanje pojmov, kot sem bil prej :) se bomo navadili :)
less then zero

igi82m ::

Re-enable your card with PayPal

You have reached the limit of attempts allowed to confirm your card. If you'd still like to use this disabled card with PayPal, we need you to send us some documents.

Please upload the following documents:A valid photo ID (front/back copy)A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account

Mi lahko kdo pomaga pri tem.Prvo verjetno rabim osebno z sliko. Kje pa najdem recent card statement in številke? Lahko to najdem v banka net aplikaciji? In katere podatke naj točno pošljem?
««
17 / 17
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
141896 (466) kloko
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517508 (10597) techfreak :)
»

A paypal že podpira prejemanje keša v Slo?

Oddelek: Loža
303298 (1958) Klenobo
»

Paypal

Oddelek: Omrežja in internet
172825 (2098) bastadu
»

Kera firma ponuja plačevanje s kreditno prek njih?

Oddelek: Izdelava spletišč
61398 (1306) gregy

Več podobnih tem