» »

Paypal podpira tudi Slovenijo

Paypal podpira tudi Slovenijo

Slo-Tech - Paypal, največje internetno podjetje za posredovanje plačil s plačilnimi karticami, od sedaj podpira tudi Slovenijo, na kar smo nekateri že dolgo čakali, saj je Paypal v veliko tujih spletnih trgovin in dražb preferiran način plačila.

Na njihovi spletni strani se je brez kakršnega koli obvestila na spisku držav pojavila tudi naša zastava.

Zaenkrat je možno samo pošiljanje denarja, a je kljub temu to za nas velik korak naprej pri spletnem nakupovanju.

817 komentarjev

««
«
1 / 17
»»

mchaber ::

Yuhu0:)
.

RejZoR ::

No končno se je začelo odvijat neki v to smer.
Škoda samo da je zadeva samo za plačevanje,ampak če je to,potem zna bit prejemanje tud kmalu. Vsaj upam,ker mi gre na živce da ni nobenega servisa ki bi podpiral donacije (kot jih imajo razne freeware strani) in to v slovenijo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

CHAOS ::

Sem ravno včeraj ugotovil. Pred 3 dnevi pa sem nekaj plačeval pa sem se moral zateči k WU transfer. FFS.
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

Trubadur ::

KONČNO!
Berite Thomasa!

Moonman ::

Končno!!!
Zdaj pa na posle.:)


Myth ::

Jaz imam že od nekdaj slabo mnenje o internetnem poslovanju. Možno da sem samo preveč slabih stvari slišal. Če bo kakšen članek o tem ali pa je kje (se priporočam za link) bi premislil. Do takrat pa ostajam kar pri navadnem plačevanju , čeprav me mikajo internetni nakupi ali stave, itd. :\
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Tilen ::

Kaksne pogoje morm zdaj izpolnjevat ce hocem nekaj preko ebaya & paypala narocit? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PALOMINO ::

Aleluja! Resnično lahko rečemo le - končno!:P

darkolord ::

Tilen: imeti moras Viso, MasterCard, Discover ali AmEx in bit moras polnoleten...

mtosev ::

Jaz mam od mame MasterCard.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

BBB ::

Ko bo podprto tudi sprejemanje, bom enga prosu, da mi nakaže 100.000 SIT, da bom vidu, če res deluje. Lahko pa boste probali tudi zDOSat moj paypal account .... da vidmo, kolk denarja lahko brez sesutja sprejme. :D

tiborrr ::

Koncno! Zame, ki sem dokaj aktiven kupec na Nemskem ebayju, je to ena najuporabnejsih novic letos!
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

mtosev ::

Jaz pa Amazon.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

SebaR ::

Sedaj bomo pa lahko služili za visenje an internetu =))
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

ganzi ::

the best :)

Kolikokrat sem hotel kaj nabavit na ebayu pa so ljudje komplicirali ker pri nas ni bilo paypala.

Kaj zdaj to pomeni, če nekdo od mene zahteva 30€ (npr skupaj s poštnino) koliko je potem potrebno plačati?
LP

darkolord ::

30€

Kami ::

končno

BBB ::

Se pri nas to kaj obdavči?

darkolord ::

Pomoje je isto, kot da bi s kartico placal v tujini pri blagajni...

Alec999 ::

Koncen smo ga docakal, je bil res ze cajt 8-)

RejZoR ::

SebaR,ne ne boš,ker slovenci (zaenkrat) lahko le plačujemo,prejemat pa (še) ne moremo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

Yohan del Sud ::

U

Ne res, U, za tiste ki poznamo problematiko od nule...8-)
www.strancar.com

MrStein ::

Zakaj je moje sporočilo bilo zbrisano ?
Bil je link na stran, ki ima med drugimi spisek alternativ paypal-u, kar je (oz. je bilo do včeraj) zelo koristno, saj paypal Slovenijo ni podpiral.

Popravek: Nič mi niso izbrisali, tisto sem v drugi forum poslal :8)

Govora pa je o : www.paypalsucks.com

Praksa plačevanje na internetu (paypal in drugo) pa bi mene tudi zanimala.
Včasih je namreč najboljše preprosto plačat po povzetju.

Sem pa enkrat probal nakazilo na račun trgovine (preko weba) pa nisem bil zadovoljen. Trajalo je kar nekaj dni, da je trgovina "opazila" prenos in so šele potem začeli s pakiranjem in pošiljanjem naročenega blaga. V času interneta bi pričakoval dostavo naslednji dan po naročilu, ne pa po tednu.

Aja, čez koliko let mislijo banke podpret nakazilo na račun v tujini ? Preko weba seveda.
Pa tudi če greš fizično v banko še vedno komplicirajo. Kot da bi hotel nakazat na Mars :\
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

darkolord ::

Po povzetju? Iz tujine? Yeah right...

Bistri007 ::

Paypal je čisto fajn. V bistvu je najboljši - in 0 ne sucks: ravno zato, ker so tako previdni in temeljiti so najboljši.
V poštev je potrebno vzeti finančno disciplino, korupcijo, pregon goljufov ipd.
Mene zanima, kdaj bo paypal za Nigerijo? :D
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

mtosev ::

Mene zanima, kdaj bo paypal za Nigerijo? :D

Čez 1.000.000 let. :P
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Myth ::

¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

64202 ::

A je placevanje s paypalom v spletnih trgovinah bolj ali manj varen nacin kot kreditne kartice?
I am NaN, I am a free man!

darkolord ::

Naceloma isto... samo glede na to da je to najbolj priznana firma, bi reku da bolj...

G-man ::

Super, zdaj bom lahko rešil Toby-a :D :D :D

64202 ::

Torej so oni potemtakem edini, ki dostopajo do tvoje kreditne? Vsekakor bolje, kot pa da to pocne vsaka spletna trgovina polna SQL injectionov... ali pa sem samo prevec paranoicen? :)
I am NaN, I am a free man!

jurc ::

če prav razumem, je poanta ravno v tem, da ti nakažeš denar s kreditne in ga pošlješ naprej, ne da ti neka firma sama trga dol kot jim paše.

darkolord ::

No paypal ti naceloma trga kolikor hoce, pol pa tocno dolocen znesek poslje naprej :)

64202: nisi prevec paranoicen, jaz sem ze lepo vidu, kako se da pridet do podatkov o karticah v enih trgovinah...

MrStein ::

darkolord : "Po povzetju? Iz tujine? Yeah right..."

Ja, saj to sem za Slovenijo pisal. Kot tudi nakazilo, ker so naše banke 100 let za leseno žlico.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

grex ::

a glede te strani, ki je bila poslana zgoraj, pa nobenega komentarja.

Mene predvsem moti, da paypal ne ponuja enakih možnosti (po tem kar sem prebral celo nikakršnih) glede reklamacij. Kar se tiče kreditnih kartic imam jaz zelo dobre izkušnje (nekdo je 2x zaračunal eno storitev in samo poklicati sem moral na reklamacije in zadevo rešil v 5 minutah).

Ales ::

Aja, čez koliko let mislijo banke podpret nakazilo na račun v tujini ? Preko weba seveda.
Pa tudi če greš fizično v banko še vedno komplicirajo. Kot da bi hotel nakazat na Mars


Zamenjaj banko, moja podpira nakazila v tujino preko neta že kako leto, če ne več...

Spc ::

Mislim, da sem to jaz sprožil.
Ker sem nekaj dobil na ebay-u in nisem mogel plačat preko paypal-a ... in sem jih nato malo uku**al.
Potem pa sem jim razložil, da smo mi že eno leto im pol v EUju in, da bi Slovenija morala biti noter.
In so mi odpisali, da bodo naredili support za Slovenijo.

8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

BBB ::

Ales, in katera banka je to? Če nočeš javno razglašat, mi odgovori v zasebnem sporočilu.

Avalonis ::

Ker govorimo ravno o PayPal-u menim, da bi bilo pametno omeniti še tolo nepomembno NOVICO

Google plans pay service to rival PayPal-WSJ
Fri Jun 17, 2005 08:42 PM ET
NEW YORK, June 17 (Reuters) - Google Inc. this year plans to offer an electronic-payment service that could help the Internet-search company diversify its revenue and may heighten competition with eBay Inc.'s PayPal unit, the Wall Street Journal reported on Friday.

Exact details of the search company's planned service are not known, the report said, but quoted people familiar with the matter as saying it could have similarities with PayPal, which allows consumers to pay for purchases on Web sites by funding electronic-payment accounts from their credit cards or checking accounts.


Kaj menite, koliko časa bo potreboval Google, da omogoči delovanje svoje nove storitve tudi v Sloveniji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avalonis ()

lexoganal ::

Hmmm - me prav zanima kdaj bo Neteller dodal Slovenijo ???

Sem na brzino pogledal prvo stran od paypalsucks.com pa sem se kar zamislil nad tem, da si odprem račun na PayPal-u.

A lahko kdo svetuje glede potencialnih slabosti plačevanja s kreditno kartico preko PayPal-a ???

shubell ::

Hudo, končno bi lahko temu rekel. Kolikokokrat sem želel že kaj kupiti pa ni šlo, HURA!!!!

antonija ::

Nekaj let nazaj (pred nastankom evropskega paypala) se je dalo nardit raun tud iz slovenije s slovensko kartico, sam drzavo bivanja je blo treba izbrat avstrijo al pa kej (sam to ni nic motilo ker itak nikol nisi paypal naslova nucu za posilke). Takrat je stvar delal super in hitro in brez problemov. Ce zdaj dela vsaj tako kot je pred nekaj leti, pol je to super. Ker so pa najvecji v svojem biznisu (trenutno najvecji) pa verjetno pazijo na kvaliteto poslovanja, ker ce bi mel en bug ki bi vplival na njihove uporabnike, bi v enem dnevu net bil polen svaril pred paypalom.

Jst mam paypal racun zdej spet odprt (sam se na mesecni izpisek cakam) pa do neba skacem ker lahko normalno na ebayu kopujem.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

marS ::

to je cool novica, ma se mi zdi mal kasno so nas dal na spisek. če bo še google odprl en tak servis bom šel rajš k googlu.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

darkolord ::

Edin problem je v tem, da če bo Google to odpru, na začetku IMHO ne boš imel kam plačevat s tem...

Večina jih uporablja Paypal...

bastadu ::

In koliko znaša provizija PayPal-a? Zastonj verjetno ni...

antonija ::

za "navadne" uporabnike provizij ni. Ce mas business account mas mesecno narocnino, provizij pa se zmeraj ni.

EDIT: Ni narocnine, sory. Provizije so samo ob menjavi valut, stroskov nakazila ni.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

Gandalfar ::

Za uporabnike je

MEDENA ::

kako pa zgleda plačevanje in kok je strošek nakazila ?

t909 ::

Nobene mesecne narocnine ni. Ne pri business ne pri personal racunu.
««
«
1 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
141895 (465) kloko
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517505 (10594) techfreak :)
»

A paypal že podpira prejemanje keša v Slo?

Oddelek: Loža
303298 (1958) Klenobo
»

Paypal

Oddelek: Omrežja in internet
172825 (2098) bastadu
»

Kera firma ponuja plačevanje s kreditno prek njih?

Oddelek: Izdelava spletišč
61398 (1306) gregy

Več podobnih tem