» »

Paypal podpira tudi Slovenijo

««
6 / 17
»»

bastadu ::

Kolikor imam sam izkušnje ga tudi na sam Payapl ne more nihče poslati, razen če gre za refund denarja potem gre direktno nazaj na račun kreditne kartice... Upam da nam bodo čim prej omogočili normalno prejemanje denarja:\

OldSkul ::

Ni res. Paypal ne podpira prejemanje denarja v slo, razen refunda, pa še to gre na kreditno takoj.

gforce ::

kdaj bo možno prejemanje denarja?? Zanima me, ker bi rad na nekaj strani dodal možnost donacije.

Trdi ::

Nobody knows. Enako velja tudi za Neteller. Anyway, pomagaj si s kakšno drugo metodo. Zanesljivi in uporabni sta Click2Pay in Moneybookers.
Trdota d.o.o.

Tilen ::

A je tukaj kdo iz MB-ja ali okolice, ki ima paypall account in bi bil pripravljen opravit en transfer za 35$?

Natancnejsi dogovor preko ZS.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Red_Mamba ::

lahk daš moj mail pa ti jst sam 50% provizije vzamem :D
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

novinec123 ::

ok nisem bral vseh strani :D

zanima pa me tole, glede na to da ne želim prenakazovat na bančni račun, ampak samo prejet dnar na paypal, in ga pol poslat anprej iz paypal, je celotna zadeva IP ki ga morem zakrit

kak naj nardim da oni ne bojo vedli da sem iz slovenije :D a naj enostavno uporabim kakšen proxy v USA kjer je prejemanje dnarja dovoljeno? :D

dajte mi povedat prosim, da nem izpado ko popoln norc ko bodo me dobili :D

tnx

OmegaBlue ::

Paypal ne ugotavlja tvoje države po IP naslovu ampak po kreditni kartici, oz. kje imaš odprt račun.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

marvin42 ::

se pravi, da zadostuje, da imam račun odprt recimo v Avstriji?
Mostly Harmless

OmegaBlue ::

Bi šlo ja.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

marvin42 ::

kakšne podatke pa potem vnesem za vse ostale zadeve, fake avstrijske?
Mostly Harmless

bastadu ::

Mene pa zanima kaj moram storiti, da bom imaj pri Paypal-u confirmed address? Namreč mislim (nisem čisto 100%) da sem ga na začetku imel, sedaj pa nimam več... Namreč nekateri prodajalci izrecno zahtevajo, da mora kupec imeti 'confirmed address'... Hvala za pomoč!

opeter ::

V svojem accountu moraš pritisnit neki gumbek in pri svojem prvem nakupu vnesti not neko kodo (ki jo dobiš ob prvem plačilu, ali kako je že). Če se dobro spominjam.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pujcek ::

preberte [--------] navodila na paypalovi strani. vse pise. [---------------------------- ------------------------ ------------------- ------------------------- ------------------------ ----------]

edit - odstranjeni neumestni deli posta.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

bastadu ::

opeter: ne to ni to... Tisto je samo da ti odstranijo limit na Paypal računu in lahko plačuješ neomejen znesek...

Pujcek: Kakšen je pa tvoj problem?? Človek še nekaj vprašati ne sme?? Brez skrbi, da sem prebral navodila in tudi naredil tako kot tam piše. Na obeh računih imam samo 1 in isti naslov (več jih ne potrebujem), na eBay strani je linkan na Paypal-ov naslov. Naslov je tudi isti na katerega je pisana kreditna kartica... Pa še vedno mi napiše da imam 'Unconfirmed' naslov... Pa btw, sem eden izmed tistih, ki imajo nakupov na eBayu že okoli 100 in iz vsega sveta in mislim da nas ni ravno veliko takšnih v Sloveniji, tako da mi ne govorit kje naj kupujem...

archer ::

A kdo slučajno ve, če se da na banki vzeti takšno kreditno kartico, ki bi bila prazna, ko pa bi potreboval na njej denar za nakazilo preko paypala bi šel na KLIK in na njo nakazal toliko denarja kot ga potrebujem za nakup. Sem pa pri Banki Celje.
Tako, če je že kdo prakticiral kaj takšnega naj mi prosim svetuje.

OmegaBlue ::

Tako imam jaz urejeno - uporabljam Viso Electron.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

archer ::

Kako je pa če dlje nič ne kupuješ in plačuješ s kartico in na kartici ni prometa?

darkolord ::

Kartica zgnije.

OldSkul ::

A mislte, da bojo zdej uvedli še sprejemanje denarja, ko bomo prišli v evro območje? Mnde bi blo pravično ane, drugač si lhk zataknejo ta Paypal nekam.

bastadu ::

Ja to bi bilo zares super če bi do tega prišlo drugo leto...

Pesimist ::

Torej kak deluje ta Visa Elektron te? Je to kot neki dodatni racun na banki na kerega TRR pac nakazes denar kot rabis?
In kira banka ma to sploh tak mislim menjat banko ker ta novakbm suxa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

pinta22 ::

zanima me ali je kdo iz okolice MB in bi bil propravljen nakazat 20$ preko paypal-a

JerKoJ ::

Imam isti problem kot bastadu - sem Verified account nimam pa confirmed addreses-a.
Kako pridt do tega?

Problem je dodatno se v tem, da imam stalni in zacasni naslov - katerega je treba vpisat glede na to,
da mi mesecne izpiske posiljajo na zacasnega (in sem zelim prejeti tudi to kar kupim prek ebaya).

Please, ne mi tezit s 4 mestno stevilko, to sem naredu. :D

Aja se to: kartica je MC pri NLB.

loty1825 ::

Enkrat sem hotu prek ebaya kupit eno stvar od enga američana za neki čez 300 USD in mi je razložu, da pošilja sam na preverjene naslove. In da vidi, da sem iz Slovenije. Potrjen naslov pa lahko majo pa sam američani, kanadčani in britanci. In zato naslova ne morem met preverjenga, torej naj ne bidam, ker mi ne bo poslal. Problem je v temu, da lahko nekdo ukrade PayPal account in si preko njega kaj naroči na svoj naslov. Potem, ko pravi lastnik accounta to ugotovi, zadevo prijavi paypalu in paypal vzame denar iz računa prodajalca in ga vrne na račun kupca. S tem kaj je blo pa z robo, ki jo je prodajalc poslal, se pa paypal ne ukvarja. In tako prodajlc ostane brez robe in brez dnarja. Zato večina prodajalcev na ebayu zahteva potrjen hišni naslov.
K sreči mam sorodnika v britaniji in sem ga prosil naj si potrdi svoj naslov, tako da če bom kaj rabil, bom lahko naročil prek njega in bo on potem men poslal v našo kmetijo Slovenijo. Potrditev naslova zgleda tako, da ti paypal pošlje po pošti en obrazec na naslov, ki je naveden v paypal accountu in pol izpolniš ta obrazec in ga pošlješ nazaj.

Torej kot skoraj vse uproabne internetne storitve, majo lahko confirmed adress samo zemljani, ki so "vredni več od nas ostalih smrtnikov". To so le prebivalci ZDA, Kanade in Velike Britanije. V naši kmetiji to verjetno še dolgo ne bo mogoče, verjetno šele takrat, ko bo uporabnikov na ebayu tolk, da bo prevelika konkurenca, da bi se sploh še splačalo kaj prodajat in kupvat. Večna žalostna zgodba slovenije, največji davki in stroški, pa najslabši pogoji, da bi bil komu iz tujine konkurenčen.

Torej kako pridit do confirmed adressa? Ne moreš, ker si Slovenc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loty1825 ()

bradek ::

Verjetno si zamesal kaksne pojme:

1) "Verified user" lahko postane skoraj vsak (vsak ki zakljuci postopek "Expanded Use", tudi Slovenceljni:) )

Yes. Non-U.S. members can become Verified.To become Verified, log in to your account and click the Unverified link on the Account Overview page.This link brings up a checklist of what you must do to become Verified.

2) "Confirmed address" si lahko pridobi vsak, ki ima kreditno kartico (tudi Slovenceljni:) ):

For example, a credit card billing address is confirmed because PayPal can check that the address is the same as the address on file at the credit card company.PayPal provides confirmed addresses to help sellers make informed decisions when shipping goods.As a general rule all accounts have at least one confirmed address and using an account will help increase the number of available confirmed addresses in the account.

Ne vidim razloga da ne bi postal "preverjen" uporabnik z "preverjenim" naslovom.

opeter ::

Jep, bradek je dobro napisal, tudi jaz sem "preverjen" slovencelj s "preverjenim" naslovom. :D
Do zdaj v tem pogledu nisem imel probleme pri nakupih prek eBay-a. Problemi - kot vedno - so bolj balkanske narave. :\
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

JerKoJ ::

No ja - zame verjetno bolj velja to kar je napisu loty1825. Vsaj sam sem tudi dobil tak obcutek.
Ce sta vidva confirmed address pol verjetno pomen, da nlb kaj zajebav* in gre res bolj za kaksen balkan sceno zadi.

Na kateri banki imata kreditno, ce ni skrivnost - tok da mam mal strevila pri pogovoru z nlb-jem !

delfinus ::

Eno vprasanje, imam paypal acc, kupoval sem ze iz USA, vendar vseeno ne vem kje scekiram ali je moj naslov verified or not. Torej vprasanje kje, profile?

lp, D.

saintslo ::

Lep pozdrav, pred parimi dnevi sem bil "pameten" in najprej na netu po ebay-u kupil robo in šele potem ugotovil, da skupaj s poštnino stane več kot 100EUR. Zadevo sem potem hotel plačati s svojim paypal računom in se3ceda ni šlo. Potem sem se prijavil v expanded program in ... potem pa fora: prijavljeni imam dve kartici, ena od NLB in ena od Hypo, verificirat semhotel tisto od Hypa in tudi program mi kaže da se bo verificirala ta kartica, danes pa dobim na kliku podatek da so mi z NLB kartice trgali 3 zneske (2x 0,78EUR od paypala in 1x 0,77 EUR od Ebaya).

Zdej pa še vprašanja; kje se po netu (če se sploh) vidi tiste 4 številke saj vidim samo napis "paypal" in "ebay" in nič drugega, če se to ne vidi, a je kdo uspel od banke dobiti to številko, saj mi na banki pravijo da pred imenom paypal ni nobenih številk? A potem, ko vpišem te štiri številke že lahko plačujem več kot 100EUR al moram počakat še na verifikacijo naslova? Če zadeva ne rata v roku (kao ima prodajalec 7 dnevni rok za plačilo zakuril pa sem že 3 dni), kaj mi lahko model z Ebaya naredi, gre za eno štacuno iz Kitajske :P ?

Če zna kdo pomagat dobi za pir ali dva 8-) !

lp

Saint

Primoz78 ::

Dobil bos skupaj z izpiskom....tko da bos moral pocakat za verifikacijo...ko to dobis vpises to v Paypal-u na internetu, kjer te vprasa za Verify...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

delfinus ::

Js sem za casa SIT dobil stirimestno verifikacijsko stevilko takoj in sem jo lahko razbral iz Klika NLB, potem sem vnesel in sem bil verificiran.

lp, D.

Primoz78 ::

Imam Verifyed Paypal account in ko hocem opraviti placilo v vrednosti 505€ mi napise tole:

This transaction failed because we were unable to verify this credit card through our card validation process. In order to proceed with your transaction, please select a different funding method or add a different credit card.


Prvo sem mislil, da je to zaradi omejitve 500€ na MC-ju ampak to se pojavi tudi takrat, ko poskusam placat znesek nizji od 500€...a se komu kaj sanja kaj bi bilo narobe?

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

pingec ::

A sploh lahko dobiš avstrijsko/italjansko kreditno kartico? Ker verjetno rabiš kreditno za paypal ne pa sam račun ane?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Red_Mamba ::

Jaz sem svoj avstrijski paypal verificiral z slovenskim mastercardom :D
Tako da ne rabiš.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

pingec ::

Am, avstrijski paypal? Kaj točno to pomeni?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

chucki ::

Hi.Thank you for your payment I received it but I'm not sure about your
address please confirm your address.I will ship as soon as possible.thank

Kje naj to porihtam? Iscem pa ne najdem :\
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

madmitch ::

Predvidevam, da ti je to napisal prodajalec.

kaj pa, če bi mu enostavno mail napisal mail s svojim naslovom in ga tako potrdil?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

chucki ::

Sm poslal mu po mailu naslov,upam da bo zadovoljen!
Sem pa danes dobil iz USA zastavo in majico...V 12dneh od narocila sm dobil. :)) Mi je pa en paket pregledala carina,drugega pa ne,kr ni bilo potrdila,da je carina pregledala. :\
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

pingec ::

A mi lahko nekdo pomaga razbrat kaj tabela na sliki pomeni? Sem plačal 35GBP za eno stvar in ker sem se zabunu ker ni blo isto, sem se zmenu za refund 12GBP me pa moti tisti minus, a lahko kdo cekira pa mi razlozi ce bom ta dnar dubu, meni deluje, kot da so mi se 12GBP odtrgali :S

slika
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

bradek ::

Kreditna kartica ni isto kot debetna kartica. Pravzaprav je ravno obratno. Zato tudi, ko zapravis, ne odstejes iz racuna ampak dodas na racun (bolj plasticna analogija: racun za GSM). V tvojem primeru si ti dobil nekaj povrnjeno, kar pomeni da se ti strosek na kreditni kartici ne poveca temvec zmanjsa za to vsoto.

Pesimist ::

na tej sliki so predznaki drugace obrjeni kot na kaki pravi kreditni te?

pingec ::

Bradek hvala za pojasnilo. Sawyer, prosim ponovi vprasanje, mi ni jasno kaj sprašuješ :8)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

wechta ::

Čao, zdej sem malo preletel poste. Imam naslednji problem, glihkar delam eno internetno trgovino in sem na začetku mislil super, plačila lahko torej izvedem kar s paypalom in bo veliko bolj enostavno. Ampak očitno to ne bo šlo! Pozna kdo kakšne potrjene, ugledne in zanesljive sisteme, s katerimi lahko prejemaš plačila tudi v Slovenijo? Kako imajo to izpeljano druge internetne trgovine pri nas?

lp, w.

turboslavski ::

Pozdravljeni!

Jst mam eno vprašanje. V tem se ne zastopm lih najnaj, zanima me prejemanje denarja, in sicer če grem v neko investicijo, ki ma določen procent dobiček, in to bi potem jst nazaj dobil. Pa me zanima kako je s tem- če ne dobiš direktno na kartico, dobim potem nek mail al dobim po pošti ček?
Sem pa pri PayPal-u
Hvala za odgovore

marS ::

od enga kolega sem slišal da naj bi PayPal v drugi polovici februarja omogočil tut plačevanja v Slo. Ali kdo ve kaj več o tem?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Red_Mamba ::

tole sem jaz dobil pred dnevi

We sincerely appreciate your interest in becoming a PayPal member.
Unfortunately, we are not yet providing services for the country or
region in question. Establishing our service in each new country or
region involves complex changes due to different regulations. We are
always looking to expand our availability; however, due to the
complexities of global expansion, we cannot provide a specific time
frame. We are working hard and look forward to expanding our services to
additional countries and regions in the future.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

bastadu ::

No jaz sem dobil pa tole:
Hello, my name is Nathan, and I'd be happy to answer your question about
receiving payments. I apologize for the delay in responding to your
request.

Unfortunately, I am not able to offer a timeframe for the ability to
receive payments to a PayPal account registered under Slovenia. As we
continue to expand our product line, you may see this feature become
available to members in other countries. Please continue to review your
PayPal account periodically to see if this feature has become available to
you.

If you have any further questions, please feel free to contact us again.


:\

dolegar ::

...in mogoče sploh vejo, da je z novim letom pri nas zakonito sredstvo euro? Mogoče se za nas zdi samoumevno, da vsi vejo to, realno pa je slika precej drugačna :|

...upam, da bomo vseeno čimprej na spisku.

Red_Mamba ::

jaz sem jim poslal vprašanje v tem smislu.
od 1.1. imam slo eur kot zakonito in edino plačilno sredstvo, ali so kaki plani da se uvede prejemanje plačil na slo paypal računih.
Če se kaj dogovarjajo z slo bankami. Odgovor ste pa vidli
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg
««
6 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
141910 (480) kloko
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517557 (10646) techfreak :)
»

A paypal že podpira prejemanje keša v Slo?

Oddelek: Loža
303308 (1968) Klenobo
»

Paypal

Oddelek: Omrežja in internet
172836 (2109) bastadu
»

Kera firma ponuja plačevanje s kreditno prek njih?

Oddelek: Izdelava spletišč
61405 (1313) gregy

Več podobnih tem