» »

Nov mobi

Nov mobi

Mr_Globus ::

Danes sem pozabu mobu v kolesarnici in zato rabim novega:\ Zdej problem je da je toolko mobijev jst pa ne vem kje začet gledat :D Rabil bi mi majhen lahek z lastnim imenikom (več številk na eno ime), dobro baterijo in ceno nekje do 30k. Kakšen predlog?

Xgeneration ::

Začni na www.mobisux.com ali pa na mobilni.si :).

Ne vem - če si moreš zrihtat Sonyericssona K300 za tak dnar - www.bolha.com - pol je to definitivno najboljša izbira.

Čaw
LP

Jan987 ::

a bi ti do 30k z naročnino?

adrian007 ::

Kupi QTEK 2020 ali pa 9090 :)) jaz imam 2020, rečem ti huda zadeva :))

Mr_Globus ::

Eh pa res ni enega pametnega telefona. Človek hoče samo en majhen mobi z dobrim imenikom in baterijo in tega ni če ni zraven še fotoaparata in šminkerskih barv in cene preko 45k... Moja stara nokia 5100 je bla legenda, samo bala ki je ni več v prodaji.

Btw je preiskusu mgoče gdo ta mobi => če že nič kaj pametnega najcenejše

Sami ::

Trenutno je best-buy Nokia 6230 pri mobitelu za 30k + eno leto naročnine.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

tiborrr ::

Sami, predvidevam, da imas to nokio tudi ti >:D
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

mitjaje ::

Jaz pa bi prej rekel, da je best buy trenutno SE K700i (40k SIT + 12 mesecov naročnine)
www.ultrasplet.net

Xgeneration ::

Se opravičujem, ker sem se zatipkal - mobilni.si - to je pava povezava do tiste strani. :)

V bistvu ti priporočam SonyEricssona ali pa Nokio. Morda še kak drug tut pride v upoštev - samo s katerimkoli telefonom teh dveh znamk boš ziher zadovoljen, se mi zdi, pa tut če bo Nokia 1100 (bo sej baterija držala - kar za Avdiovoxa ne garantiram predolgo.) :)
LP

Sami ::

Sami, predvidevam, da imas to nokio tudi ti

Ne, trenutno imam še Nokio 6610i, ki sem jo kupil lani.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

jest10 ::

SE K500i za 15jureju z 1letom naročnine.

MaCoFaCo ::

Dejte po možnosti napisat kje se da kupt kar napišete (fajn pa bi biu tud kak link).

Recmo tale SE K500i za 15 jurju in leto naročnine. Kje?

Tilen ::

Cist mimogrede, od kdaj je Mobi na narocnino? 8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jest10 ::

MaCoFaCo: Mobitel

Tilen: žal ni točno definiral kaj išče. Ali misli Mobi kot predplačniški sistem ali pa mobi kot okrajšava za mobilnik.

Xgeneration ::

Js sem predvideval, da išče nekaj, pri čemer se ni treba vezat :D .

Zato sem rekel, da je SE k300i odlična izbira - na bolhi ga je nekdo ravno za 30000 prodajal.
LP

Klemenn ::

dokler ne dobim za 30000sit (lahk tut z naročnino, itaq jo že mam) telefona ki bo imel to:

-imenik (več številk eno ime)
-spominske kartice za mp3 in radio
-fotoaparat z ločljivostjo 1024*768

bo ostala nokia 3510i

na tvojem mestu po čem drugem ko po nokii sploh pogledam ne :\

strictom ::

Jebediah: Sagem my-x8 - 30k pri mobitelu z naročnino. 1200x1024 fotoaparat, 64Mb memory + spominska kartica,...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Poldi112 ::

Nokia 6230 pri Mobitelu ni 30 ampak 50k
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Klemenn ::

aja, prisegam na nokio - simobil (simobil vsaj trenutno glede na njihove cene) :D

Mr_Globus ::

Sem najdu v Trstu akcijo Nokio 3100 za 69€. Bolše ne more it :D Takoj ju3 grem ponjo

Popravek; zdej sem opazu da jih je zmankalo ;( Pozna gdo kako trgovinco na hrvaškem blizu meje (obala). Tako da dobim davek nazaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mr_Globus ()

nodes ::

kaj ti je Mobi...nič ne telefoniraš?

vzameš gsm naročnino in potem njegovo ceno plačaš na obroke z naročnino
še klice imaš po 5sit (60min= 300SIT) seveda če nisi preveč lesen

Jebiveter ::

Joj, folk! :( A je res tolk vreden ta crap od mobitelov, da je zanj placevat vec kot 30k?! Res ne vem no. Fotoaparat je itak crap, barvni zaslon poskrbi za dan ali dva avtonomije (vec skoraj tezko), prenabitost s funkcionalnostjo pa povzroci pocasno delovanje in v koncni fazi neuporabnost.

Ne vem, mogoce so samo moje izkusnje take, a z mojim Nokia 6310i (ki je btw, 3-4 leta star model) vseh teh tezav nimam. In resno ne vidim kako bi lahko _koristno_ uporabil kamero/fotoaparat/orgomen barvni zaslon, da bi se mi splacalo v to vrec vec kot 30k (pa ze to je 2x prevec).

IMHO, seveda.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Grimlord ::

Zdaj čakam na N3230 da jo dobijo pri mobitelu in upam da nebojo meli prevelike cene.

Drugače pa kar se tiče funkcij. Fotoaparat na telefonu je kar priročen, če recimo želiš slikat nekaj kar se v tistem tenurku dogaja, pa nimaš digitalca ob sebi. Za prvo silo je :) Digitalca pa nimaš vedno poleg, right ?

Ostale funkcije, npr. radio al pa spominska kartica, pa je meni vsaj zelo zelo uporabno, ko se pelješ z vlakom al pa s čem domov, pa je bedno, pač vklopiš radio, pa se zamotiš. ;)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

gzibret ::

Jaz mam še vedno N3210 :D, staro 7 (!) let.

Čakam pa na en ne predrag telefon (do 30K), ki bo imel kakšen GB spomina in MP3 playerček, diktafon, radio, fotoaparat, videokamero, internet, pa še kake aplikacije, kot je koledar, organizator, ornk kalkulator (vključno s sin in cos... funkcijami), pa kake igrice...

Saj to že imaš, samo stane 100K+.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Sami ::

Nokia 6230 pri Mobitelu ni 30 ampak 50k

Pred tednom ga je kupil frend pri mobitelu za 30k in oče je podaljšal naročnino za eno leto.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Mr_Globus ::

Eh bom kr od starega sfehtal staro 5210. Nima najbolšega imenika ampak bo zdržala še teh nekaj mescov da pride 1110 vn. Zgleda da bo dost poceni in vse ma kar rabi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mr_Globus ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odklepanje mobitelov.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9340533 (18653) Jazzie
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512451 (8620) Azrael
»

obnovitev izbrisanih slik-fotoaparat

Oddelek: Pomoč in nasveti
73029 (2764) Strumf
»

kateri mobitel kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
303999 (3602) NemecRok
»

kateri gsm z mp3 predvajalnikom?

Oddelek: Kaj kupiti
151402 (1187) ombre

Več podobnih tem